Sve o OS?
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Sve o OS?

NemamIme :)
    Guest

Podrazumevano Sve o OS?

Interesuju me dobri sajtovi o detaljnom proucvanju operativnih sistema.. Prvenstveno me interesuje XP jer trenutno ga koristim, i 2000proffesional.. I naravno vasa misljenja kom Windows OSu bi trebalo posvetiti najvise vremena ako bi hteli da radimo nesto vise sa kompjuterima?

POz i zahvaljujem unapred.

P.S posto ovde sigurno ima dosta poznavalaca 2000proff jos jedno pitanje.. Da li taj sistem podrzava integrisan zvuk, jer kod mene ne radi nikako dok na XPu radi, sto je razlog vise zasto imam i XP instaliran.. Ako podrzava zamolio bih za vise informacija o tome i sta treba uraditi..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.09.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

instaliraj drajvere za zvucni chipset pa ce ti raditi i na 2000

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

... a pored te solucije... sta ce ti integrisani zvuk??? ... Daj ne reci da je usteda, jer su ti chipset-ovi zivi ocaj, a dobar Live! ces naci za 40-50 evrica...

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Iskreno brate jesu zivi ocaj sto se cuje i samim tokom snimanja, jer imam obicaj da radim demo snimke na masini.. Tako da kad snimim namucim se kao idiot da bi izvukao posle neki kvalitet iz tog.. A kupio bi neku karticu da iam kintu al svaki put ode negde drugde jbg, a matorcima seva paja.. Tako da bas bi morao da skupim kintu pa pocevsi od graficke zvucne processora da sredim to sve ..
    Hvala na odgovorima! Poz

gost 3
    Guest

Podrazumevano

pa dajem direktan odgovor, vise paznje treba dati w2000 pro. jel je daleko stabilniji od svih do sada ukljucujuci i naravno taj XP,najbolji WIN do sada!!! naravno treba makinu od 1 ghz i tako dalje ......minimum 256 ram ...... XP ima decijih bolesti i dalje ,treba sacekati za njega,samo ne znam, dokle .....

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •