Predlozite nesto u Grckoj za penzionere

stsuki

Zainteresovan član
Poruka
120
Mene zanima neko mesto ( za mamu i tatu- penzose ),isli bi u septembru, da je mesto manje, mirnije, da ima lepu plazu i prirodu i da se ne putuje previse tj. da je na kopnu (Paralija i sl. ne! ). Najbolje bi bilo nesto na Halkidikiju. Ako znate neko takvo mesto, predlozite. Hvala.
 
Ljudi, hvala puno na odgovorima, ali da ne poverujete,sada sredinom jula je sve rasprodato za septembar! Ima kao ponesto za 20 i neki i sl. Nisam mogla da verujem! Kao ima jos nesto za avgust, ali za septembar nema, valjda zbog cena. Zvala sam sve agencije, cak i one iz Nisa i Novog Sada i svuda isto. Jedva nadjosmo preko Fudeksa, Nei Pori za 8.9. fina cena i to je bilo to. Jedino sto nemam pojma kakvo je mesto, valjda im nece biti lose. Inace , ozbiljno razmisljam da otvorim agenciju kad vidim kakvi sve likovi rade. Jedni su nam rekli da ima mesta za Polihrono i mi dosli, a oni kao pogresili su . A jedan idiot iz jedne sub agencije, koji mi je pri tom pola sata kasljao u slusalicu, kaze najbolje dodjite kod nas, pa vidite sta ima, ne mogu ja sad da listam 5 kataloga da bih vama rekao gde ima mesta!!!??? Ko da niko po ceo dan nista ne radi, nego treba da ide od agencije do agencije, pa ako imas srecu da ti nesto nadju, oni kojima je posao da te informisu! Strasno! U svakom slucaju, hvala puno svima.
 

Back
Top