ЛДП, чудо од странке!

Nikola_BN

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
286
ЛДП и Чеда се стално позивају на Ђинђића, и при томе заборављају да они са политиком покојног премијера немају нити једну додирну тачку. Чеда и његови сматрају да Космет треба да добије независност тј. да се отцијепи од Србије, а Ђинђић је био жестоко против тога. Па да се присјетимо Месићеве изјаве да Србија треба да плати 10 милијарди ратне штете Хрватској, на шта је Ђинђић рекао да Хрватска треба да плати Србији 100 милијарди.

А да поменемо Чединог гостовања на ХРТ-у, када се Хрватима извињавао за све, па на индиректна начин и на "самопротјеривање" Срба, а да злочине над Србима није ни споменуо.

Много тога је нејасног у вези ове минорне странке, коју ја из једног простог разлога спомињем, а то је што њих сматрам за искрене непријатеље српске државе јер се на другачији начин не могу окарактерисати људи који се боре за отцјепљење дијеле територије Србије. Замислите како би такви политичари били окарактерисани у некој нормалној држави. Како таква стрнака може имати претензије да води Србију, а основни циљ им је противуставна дјелатност.

Ако некога онда треба забранити то је ЛДП, а разлози су врло јасни!
 
Ма, ја мислим да би та парија требала бити игнорисана. Да се ми позабавимо са ДС. Да ли је идејни вожд ДС исто оно што је и председник Србије? Мој одговор је ДА.
 
Ако је реклама истицање да је основни циљ те странке рушење устава поретка државе Србије, онда ОК. Можда је то реклама у смислу да сви они који мрзе Србију могу да гласају и да се учлане у ову странку, тако да јасно можемо да видимо ко су.

Ово што сам ја написао може да будесамо једна антиреклама за ову организацију, јер нико здравог ума не би глсао за ЛДП, а тек био њен члан.

Мада када се све сагледа они само краду гласове ДС-у, тако да нама радикалима у том смислу добро дођу. Ја само желим да ми се нека питање разјасне, посебно од стране њихових чланова, нпр. Скарфејс, јер су они много контрадикторни, посебно по питању Ђинђића.
 
eIvin:
kakav god da je taj ldp, nije ni upola toliko zlo kao srs...

А у чему је то СРС такво зло. Сигурно мислиш на то што се радикали залажу за очување суверенитета и територијалног интегиртета државе Србије, што по теби није нормално јер која то земља брани своје границе?!

Можда због тога што су за радикале све жртве једнаке, макар биле и српске, јер по многима Србин не може бити жртва.

Можда зато што НАТО "интервенцију" 99 зову правим именом АГРЕСИЈА.

Можда зато што говоре о погрому Срба у РСК тј. Хрватској.

Можда зато што сматрају да треба сачувати војску, као стуб одбране.

Можда зато што истичу да Срби нису нити могу бити крив за све.

Ма има тога много, али ми је мрско да пишем, јер иде други продужетак.
 
Па ако ја кажем да си ти глуп, не значи да је истина.

Ево ја имам другова муслимана, хрвата и не мрзим никога, а радикал сам. Студирам право, а сви моји другови радикали су такође завршили и студирају неки факултет.

Значи на мом примјеру све твоје тезе већ отпадају.

Молим те објасни зашто ти мислиш да су радикали шовинисти, мада ја несумњиво да је то само обична флоскула, која нема релног утемељења.
 
Nikola_BN:
Па ако ја кажем да си ти глуп, не значи да је истина.

Ево ја имам другова муслимана, хрвата и не мрзим никога, а радикал сам. Студирам право, а сви моји другови радикали су такође завршили и студирају неки факултет.

Значи на мом примјеру све твоје тезе већ отпадају.

Молим те објасни зашто ти мислиш да су радикали шовинисти, мада ја несумњиво да је то само обична флоскула, која нема релног утемељења.

jesi ti prespavao devedesete? je l' se ne sećaš šta je radikalski veliki vođa radio?
krasić vam je još svežiji primer.
drugo, vaše glasačko telo je najneobrazovanije, petar je svojevremeno postavio temu o tome, pa ti potraži...
 
Па ако ћемо искрено, Александар Вучић је био студент генерације, Војислав Шешељ је завршио два факултета. О томе ко је колико образован или не немаш право да судиш. Боље поведи рачуна о свом образовању, па научи да се радикалима обраћаш уз дужно поштовање.
 
no_problem:
Па ако ћемо искрено, Александар Вучић је био студент генерације, Војислав Шешељ је завршио два факултета. О томе ко је колико образован или не немаш право да судиш. Боље поведи рачуна о свом образовању, па научи да се радикалима обраћаш уз дужно поштовање.

Апсолутно!
 
no_problem:
Па ако ћемо искрено, Александар Вучић је био студент генерације, Војислав Шешељ је завршио два факултета. О томе ко је колико образован или не немаш право да судиш. Боље поведи рачуна о свом образовању, па научи да се радикалима обраћаш уз дужно поштовање.

šta je završio toma? :D
 
А деведесте сам преживљавао у страх за живот због свакодневног гранатирања које је долазило из правца Тузле, а које муслимани данас негирају.

А шта је то Шешељ радио 90-их?

Ја још једном понављам да ако ти кажеш да су радикали необразовни глупи фашисти, шовинисти не значи и да је тачно. Као што је и то што ја тврдим да си ти глуп! За све треба имати доказе, а ви једино можете да тврдите тако нешто јер све реалне чињенице говоре супротно!
 
Nikola_BN:
А деведесте сам преживљавао у страх за живот због свакодневног гранатирања које је долазило из правца Тузле, а које муслимани данас негирају.

А шта је то Шешељ радио 90-их?

Ја још једном понављам да ако ти кажеш да су радикали необразовни глупи фашисти, шовинисти не значи и да је тачно. Као што је и то што ја тврдим да си ти глуп! За све треба имати доказе, а ви једино можете да тврдите тако нешто јер све реалне чињенице говоре супротно!

ti si iz republike srpske? onda nisi kompetentan da pričaš o političkoj sceni srbije. sorry...
 
Ма, нема он никакав доказ. Да има доказ, он би вероватно изнео то до сада. Нема нико доказ. Једино што имају јесу приче које понављају из теме у тему. Ништа друго они немају.
 
Nikola_BN:
А у чему је то СРС такво зло. Сигурно мислиш на то што се радикали залажу за очување суверенитета и територијалног интегиртета државе Србије, што по теби није нормално јер која то земља брани своје границе?!

To kako se radikali zalažu za suverenitet i integritet imali smo prilike da vidimo 99 godine. Da te informišem - od 99 godine država Srbija nema nikakve ingerencije na delu svoje teritorije. Trenutno stvar stoji tako da država Srbija u skorije vreme sigurno neće uspeti da pod svoje okrilje povrati Kosovo koje je izgubljeno za vreme dok su vladali radikali.

Nikola_BN:
Можда због тога што су за радикале све жртве једнаке, макар биле и српске, јер по многима Србин не може бити жртва.

Da, sve žrtve su jednake. Međutim, problem je što je radikalna stranka zbog svog delovanja 90-tih odgovorna za ogroman broj ljudskih žrtava. Podsetiću na propagandno delovanje Vojislava Šešelja.

Nikola_BN:
Можда зато што НАТО "интервенцију" 99 зову правим именом АГРЕСИЈА.

Jedini je problem što su zaboravili da, prilikom nazivanja NATO intervencije pravim imenom, objasne svojim pristalicama kako je došlo dao te intervencije i ko je odgovoran.
Можда зато што говоре о погрому Срба у РСК тј. Хрватској.

Nikola_BN:
Можда зато што сматрају да треба сачувати војску, као стуб одбране.

Da, oni smatraju da treba sačuvati vojsku kao stub odbrane da bi se naša hrabra vojska praćkama branila od tomahavka.


Nikola_BN:
Можда зато што истичу да Срби нису нити могу бити крив за све.

Problem je zapravo u tome što su Slobodan Milošević i njegovi poslušnici, između ostalih i Vojislav Šešelj, krivi za 90% stvari koje su se dešavale.
 
Шешељ позивао на које злочине? Као што је и Тома убијао у Антину!

У погорму Срба у Крајини су активно помагали американци и УН. Сјетимо се само употребе НАТО авијације, или топова на "чувању" код снага УН-а.

Ја сам из РС, па знам како је рат почео, и колики је утицај имао Шешељ. Прављење муслиманске државе БиХ је одавно планирано, а све се јасно види у Исламској декларацији!

1999. је била легална и легитимна борба против тероризма, коју је НАТО искористио да баци Србију на кољена. Па ко трпи 50.000 терориста на својој територији. О фарси у Рамбујеу сви већ све знају.
 

Back
Top