sta raditi posle 50-te

16121953

Zainteresovan član
Poruka
184
ajde da mi date ideju.Imam 53,puno slobodnog vremena,dosadno mi je, drustvo se rasulo,ne zelimo da se druzimo kao nekad, jadno je.Niko nikog ne voli, pa onda dajte ideju kako popuniti 8 sati slobodnog vremena
 
Sjajno... drogirati se, kao pravi umetnik, tako drogirana mozes ocekivati ogromne kolicine inspiracije i duhovnog proscecenja. Sto opet daje sasvim sigurnu mogucnost da se okusas u nekim granama umetnosti.
Na kraju, kako kokos rece, divan je ovaj nas forum, nabavi (ako nisi) bilo koju vrstu permanentne konekcije i uzivaj u carima istog.
 
prpusti se svetu nemorala...vodi raskalashan zhivot ispunjen sexualnim devijacijama...kao otkrivash neke nove domene...pomerash granice uzhivanja...ok to mozhe dok ne shvatish da je glupost al do tad mosh smiliti neshta drugo...

ma ne znam to je i moj problem mada sam duplo mladji...ja igram igrice visim na netu ok odem na qpanje sad je leto...pochni da pishesh memoare?...ne znam mene shta god savetuju meni bezveze...e marihuana nije reshenje ok malo jeste razbibriga al postajesh mnoooogo lenj i sve...al ok mozhesh i to da poqshash dok ne dosadi...
 
Stvarno ste grozni!!!Vi se hranite time da nekog zafrkavate a sushtini najgori ste chim nemate razumevanje i ne poshtujete starije!Stidite se!Ybt,ovaj forum je nekad bio drugachiji,ljudi su se slagali i pomagali drugima,a sad su tu iskompleksirani klinci koji svoje komplekse leche tako shto se nasladjuju problemima drugih ljudi...!Kretenizam...
 
sram vas bilo :D
pa jeste, samo i ja sam mislio da sa godinama dolazi mudrost... teshim se da cu znati, shta sa sobom, kada dodjem u zrele godine... e, sad... unuchicji bi bili spas, ali sam vecj okasnio i sa decom, a kako stvari stoje, nema ih na vidiku josh uvek... mada, to je prava stvar za te godine... valjda chovek mora da ima neki cilj, neshto u chemu cje se pronacji, a to moze da bude problem... ne samo starijim... evo, ni ja ne znam shta cu sa sobom, pa ubijam vreme ovde, ali vishe nisam odushevljen tom chinjenicom...
mada, nemogu da dam neki univerzalni predlog... to je valjda stvar lichnog opredeljenja.. ja ne verujem da bih uzivao vezucji goblene... probao sam, znam o chemu govorim... nekako mi ne lezi :D...
pa valjda bi trebalo krenuti od stvari za koje ste mislili da bi vam se radile u jednom trenutku, a tada niste imali vremena za to... mozda i para... ili ko zna chega vec... mada i to nije... nekako je bez veze bez drushtva... probajte da pronadjete neko novo drushtvo... tako ce stvari koje radite dobiti novo svetlo... postoje stariji ljudi koji se organizuju, pa se druze... ja to potpuno razumem i podrzavam, jer teshko je upoznati nekog novog u tim godima... mladjima je mnogo lakshe, vishe se krecu i normalnije da se krecju i susrecu sa drugima... stariji se mnogo lakse zatvaraju u kucu i okruzuju sa porodicom... tako da je moja preporuka, ako vam zajsta nedostaje drushtvo, pokushajte sa nekim od drushtava, kojih, siguran sam, ima veoma mnogo...
eto... ja sebe vidim u tim godinama, kako igram shah sa nekim u parku... naravno da je to mnogo bolje i ima vishe smisla, od... "igram shah sa samim sobom u parku"...
 
posle 50te radi ono sto nikad nisi u zivotu : skoci sa bandzija , upisi padobranski kurs , otidji do nocnog kluba da pogledas neki extra striptiz , obuci tanga i prosetaj plazom da te svi primete bez obzira na godine i gradju , jedi ono sto u zivotu nikad nisi probala , kreni u teretanu , posecuj fudbalske utakmice i prikljuci se najvatrenijim navijacima ..... ako si do sada vec nesto probala uradi to ponovo !
 
Ana-Marija:
Stvarno ste grozni!!!Vi se hranite time da nekog zafrkavate a sushtini najgori ste chim nemate razumevanje i ne poshtujete starije!Stidite se!Ybt,ovaj forum je nekad bio drugachiji,ljudi su se slagali i pomagali drugima,a sad su tu iskompleksirani klinci koji svoje komplekse leche tako shto se nasladjuju problemima drugih ljudi...!Kretenizam...
ju al si ti fina :D
 
Artinve:
sram vas bilo :D
pa jeste, samo i ja sam mislio da sa godinama dolazi mudrost... teshim se da cu znati, shta sa sobom, kada dodjem u zrele godine... e, sad... unuchicji bi bili spas, ali sam vecj okasnio i sa decom, a kako stvari stoje, nema ih na vidiku josh uvek... mada, to je prava stvar za te godine... valjda chovek mora da ima neki cilj, neshto u chemu cje se pronacji, a to moze da bude problem... ne samo starijim... evo, ni ja ne znam shta cu sa sobom, pa ubijam vreme ovde, ali vishe nisam odushevljen tom chinjenicom...
mada, nemogu da dam neki univerzalni predlog... to je valjda stvar lichnog opredeljenja.. ja ne verujem da bih uzivao vezucji goblene... probao sam, znam o chemu govorim... nekako mi ne lezi :D...
pa valjda bi trebalo krenuti od stvari za koje ste mislili da bi vam se radile u jednom trenutku, a tada niste imali vremena za to... mozda i para... ili ko zna chega vec... mada i to nije... nekako je bez veze bez drushtva... probajte da pronadjete neko novo drushtvo... tako ce stvari koje radite dobiti novo svetlo... postoje stariji ljudi koji se organizuju, pa se druze... ja to potpuno razumem i podrzavam, jer teshko je upoznati nekog novog u tim godima... mladjima je mnogo lakshe, vishe se krecu i normalnije da se krecju i susrecu sa drugima... stariji se mnogo lakse zatvaraju u kucu i okruzuju sa porodicom... tako da je moja preporuka, ako vam zajsta nedostaje drushtvo, pokushajte sa nekim od drushtava, kojih, siguran sam, ima veoma mnogo...
eto... ja sebe vidim u tim godinama, kako igram shah sa nekim u parku... naravno da je to mnogo bolje i ima vishe smisla, od... "igram shah sa samim sobom u parku"...
Eh, arti, zbog tebe ponekad požalim što imam pišu. Al' je imam, ******! I dobro je što je tako :lol: :lol: :lol:
 
... vid' ovog'... mislim shta reci... manje L&S, a vishe svashtare... vidish da postajesh nastran :D
i ja ponekada pozalim shto imam pishu... zbog sebe... ali svi valjda imaju pishu... neki, mada su retki, imaju i po 2... e, kako je tek njima... :D
 

Back
Top