deepthroat

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
ajd da vidim kako mozete da pomognete
verujem da mnogim forumasicama je problem da ga prime duboko u grlo
evo meni
cim mi ga on gurne duboko ja imam nagon za povracanjem

kako da se to resi pozitivno i u musku korist
znam da ga oni vole da guraju dokle moze

znaci molim neko lepo upustvo kako da ide duboko u grlo...................pliz............;)

ps
molim vas lepo samo ozbiljne lekcje..........................zuri mi se..........:D
 
A ovo je bas lepa tema. :D Boba resila da iznenadi dechka! :lol: Da ga stavi do grla. :D
Nadam se da ce ostale forumashice sve potanko da ti objasne. A na tebi je da posle vezbas i usavrshavas se. :D :D
Ja bih ti pomogao da znam kako se to izvodi,ali ne znam. Ja znam neke druge stvari. :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
A ovo je bas lepa tema. :D Boba resila da iznenadi dechka! :lol: Da ga stavi do grla. :D
Nadam se da ce ostale forumashice sve potanko da ti objasne. A na tebi je da posle vezbas i usavrshavas se. :D :D
Ja bih ti pomogao da znam kako se to izvodi,ali ne znam. Ja znam neke druge stvari. :lol:
a

ma ja mislim da je to sve praksa ali da pitam
sta ja znam

i tako kazes znas mnoge druge lepe stvari
pa reci koje su to
.........................;)
 
PLESsitnihDEMONA:
Necu da ti kvarim temu,znas i sama da cu da pocnem da lupam ovde i ode ti tema u lipov ****.
Ovo je ozbiljna stvar i treba dobro da slusas (citas) sta ce da ti kazu i da dobro uvezbas sve. :D :D

e i to sto kazes
morarm da lepo ovo naucim kako treba
znas ja znam da vi volite kad ga gurate duboko
i bas bi volela da znam kako se to radi
nadam se da ima forumasica koje ce me da nauce ...............:D

da ne bi vise povracala
 
PLESsitnihDEMONA:
Ma ja ti potvrdjujem da ima forumashica koje mogu ODLICNO da te posavetuju i nauce! Casna rec! :D :D :D


cekam nestrpljivo upustva
....................;)
mene samo muci sto nemam ovde pored sebe
lepu kitu pa da navalim da praktikujem to....................;)
 
O lepo da je neko pozeleo i nesto novo da nauci za dobrobit svog sex lajfa...
Na zalost ne znam kakav osecaj devojka ima kad to radi... pa ipak pitaj neke djevojke...
Mislim da je dovoljno sto zelis da probas... pa polako... igraj se... uci se...
 
Petar_Pan:
O lepo da je neko pozeleo i nesto novo da nauci za dobrobit svog sex lajfa...
Na zalost ne znam kakav osecaj devojka ima kad to radi... pa ipak pitaj neke djevojke...
Mislim da je dovoljno sto zelis da probas... pa polako... igraj se... uci se...

joj Perice hvala na lepim zeljama....................;)
 
Petar_Pan:
O lepo da je neko pozeleo i nesto novo da nauci za dobrobit svog sex lajfa...
Na zalost ne znam kakav osecaj devojka ima kad to radi... pa ipak pitaj neke djevojke...
Mislim da je dovoljno sto zelis da probas... pa polako... igraj se... uci se.. .
A počni sa Perom : PER ASPERA, AD ASTRA !!! :-)
 
Petar_Pan:
O lepo da je neko pozeleo i nesto novo da nauci za dobrobit svog sex lajfa...
Na zalost ne znam kakav osecaj devojka ima kad to radi... pa ipak pitaj neke djevojke...
Mislim da je dovoljno sto zelis da probas... pa polako... igraj se... uci se...

pa koj se moj onda javljas...nauci pa se javi
 
Bobo...ode ti tema u lipov "lad"...i bez mene.
Izgleda da muskarci bolje znaju kako se guta do grla. :lol:
A izgleda da i ove forumashice koje dobro gutaju jos uvek spavaju. Gutalo se celu noc,mora malo da se odmori.
Ipak se ti drzi mog saveta...najbolje je za pocetak sa dildom. Sama mozes da kotlosises koliko jos moze da ide duboko i koliko ti jos fali do dna...RAVNO DO DNA! :lol:
 
Јбг нисам то доживео никад...надам се да хоћу...

Е Бобо свака част стварно. Оно баш је добро кад неко жели да угоди некоме тако...:wink:
 
PLESsitnihDEMONA:
Bobo...ode ti tema u lipov "lad"...i bez mene.
Izgleda da muskarci bolje znaju kako se guta do grla. :lol:
A izgleda da i ove forumashice koje dobro gutaju jos uvek spavaju. Gutalo se celu noc,mora malo da se odmori.
Ipak se ti drzi mog saveta...najbolje je za pocetak sa dildom. Sama mozes da kotlosises koliko jos moze da ide duboko i koliko ti jos fali do dna...RAVNO DO DNA! :lol:
El to onako, u formi ZDRAVICE ??? :lol:
 

Back
Top