Beer Fest 2006

Pavel_BlejaH

Početnik
Poruka
2
Otvaram ovu temu povodom beer festa koji se ove godine odrzava od 16.-20. avgusta.
na zvanicnom sajtu jos uvek nema informacija o izvodjacima, tako da ako neko ima bilo kakve informacije moze da ih ostavi ovde.. :razz:
 









Prosle godine je bilo super, samo sto sam ja morala ko Pepeljuga da trcim u redakciju.
I nadam se da ove godine nece biti blatnjavo!

Sunshine, Sunshine, Sunshine! :razz:
 
licitarska srca aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhahahaha
ja sam mislio da se to jede kad sam bio klinac :) (sa sve onim ogledalcem) :)

180px-Licitarsko_srce.jpg
 
I ja sam to jela - odvratno je :lol:

Al me tako asocira na one seoske vašare koji se održavaju praznicima oko crkve, to pa šećerna pena, baloni, privesci - loodilo zezanje, imamo Bir fest u Beogradu :lol:
 
njnjnj ebiga, ja pojela, potseća na bajat hleb a ona crverna boja ostaje po rukama...
Kupiću ti jedno na bir festu - da ga pojedeš, jest vašar je al' ću verovatno i ove godine proći tuda :lol:
 
majcheki:
Kako bre bilo super kad je bilo njesra :(
Ušećerene jabuke, liciterska srca - bio čak i ringišpil... nije to fest ni vest, to je bre vašar

Dobro se proveo onaj sto je isao zbog muzike ili piva, ili jednog i drugog.
A ti si samo, izgleda, zalutala i svratila na vasar. :razz:
Ebote, citam i pitam se o kakvom vasaru prica? :lol:
 
Nikad nisi bio na seoskom vašaru? :shock:
Imaš onu veliku vrtešku gde se, jelde svi u svojim korpama vrte i hvataju i guraju jedni druge, a pored te vrteške je neka veeelika šipka na kojoj, privezana kanapom, visi jedna žuta gumena patkica - i ko uhvati patkicu, dobija besplatan krug...
 
divlja:
Dobro se proveo onaj sto je isao zbog muzike ili piva, ili jednog i drugog.
A ti si samo, izgleda, zalutala i svratila na vasar. :razz:
Ebote, citam i pitam se o kakvom vasaru prica? :lol:

Na stranu ti to da je zezanje uvek dobro ako si u gotivnom društvu, nećemo o tome - budi objektivna, loše organizovano, loše urađeno, dobro reklamirano i to je to... sranje u boji, moglo je to da bude mnoogo bolje urađeno a ne ovako kako je...
A ni pivo nije nešto mnogo jeftino, mož dobiješ podmetače ili nešto od propagandnog materijala il da luduješ ispred bine - eventualno da nabasaš na neku novu etiketu tipa ,,Romantika'' koja je prošle godine bila hit
 
Kako je meni bilo zavisi samo od svirke i atmosfere. Mislim to je sustina, to se pamti, to je vredno pomena. :razz:
Cak nisam bila ni u drustvu, nisam pila pivo i setkala se okolo u potrazi za secernom vunom.
Ja stvarno na te propratne gluposti ne obracam toliku paznju, jer naprosto nisu bitne.


Meni se cini da si se samo svratila da se kaze, prosetala okolo i izasla napolje. Zbog koncerta nisi bila sigurno. Zato ti je bilo njesra.
Ne znam sta ocekujes od besplatnog koncerta na otvorenom? Deda Mraza i novogodisnje paketice za sve? Ili besplatno pivo? Na kojoj manifestaciji neko ne zgrce kes??
Naravno da sve moze da bude bolje nego sto jeste. Uvek moze. Za pocetak da ne pada kisa i da ne bude blatnjavo. Beer Festu tek predstoji buducnost, a ja poklonu nikad ne gledam u zube. :)
 
divlja:
Kako je meni bilo zavisi samo od svirke i atmosfere. Mislim to je sustina, to se pamti, to je vredno pomena. :razz:
Cak nisam bila ni u drustvu, nisam pila pivo i setkala se okolo u potrazi za secernom vunom.
Ja stvarno na te propratne gluposti ne obracam toliku paznju, jer naprosto nisu bitne.


Meni se cini da si se samo svratila da se kaze, prosetala okolo i izasla napolje. Zbog koncerta nisi bila sigurno. Zato ti je bilo njesra.
Ne znam sta ocekujes od besplatnog koncerta na otvorenom? Deda Mraza i novogodisnje paketice za sve? Ili besplatno pivo? Na kojoj manifestaciji neko ne zgrce kes??
Naravno da sve moze da bude bolje nego sto jeste. Uvek moze. Za pocetak da ne pada kisa i da ne bude blatnjavo. Beer Festu tek predstoji buducnost, a ja poklonu nikad ne gledam u zube. :)

Naivno & skromno razmišljanje kao što je tvoje na žalost deli i većina građana.
Ja možda BG precenjujem smatrajući ga metropolom a ne seljoberijom na kojoj su takve stvari, koje sam već pomenula pa ne bih da se ponavljam, dopustive. Ne priliči mu tako nešto - može to i mnogo bolje da se organizuje i uredi.

Uglavnom idem na sva dešavanja u gradu koja mi se čine interesantnim - volim veelika slavlja, dešavanja i dobru atmosferu - malo ti gloopo to da pretpostavljaš što sam, sa kim i kako tamo došla. Isto tako, gloopo je da mi lepiš očekivanja samo da bi ti post imao više slova i delovao argumentovano.

Imaš oči u ostalom, znaš da je nešto crno ili belo bez da te neko ubeđuje - ja verujem u ono što vidim pa mi je zato jako smešno što mi kažu da je fest ono što meni pre liči na vašar :lol:

Da ne bude zabune, baš bih volela da možemo da delimo impresije sa festa al' hebiga. Ne može na mene da ostavi utisak dobra, i vesela atmosfera - verovatno što sam i sama vesele prirode pa me masa ne povlači a okruženje primećujem...
 
Dobro, ajmo kratko, ko je svirao kad si ti bila, zbog koga si isla tamo da ga slusas? :D

Rekoh da Beer Festu predstoji buducnost, tako da imam ocekivanja, samo nisu nerealna.
Mislim, zivimo u Srbiji.

Vasar postoji u srpskoj tradiciji, tako da ne vidim sta je tu "seljoberija". :)
 

Back
Top