Beer Fest 2006

DSCF0006zx.jpg
 
Bilo je fino juce... Samo mnogo skupo... Jebeni Ginis 190 din za 0.3.. Heineken 170, Bavaria 140. Ali je zato Tuborg 90. Budweiser Budvar 130 (mislim)...

Eh... Natrosih se... Sad skupljam crkavicu. :lol:

Btw, izvinjavam se svima koje sam izgazio i svima na koje je jedna pijandura iz mog drustva isprosipala pivo. :mrgreen:
 
iluzionista:
Bilo je fino juce... Samo mnogo skupo... Jebeni Ginis 190 din za 0.3.. Heineken 170, Bavaria 140. Ali je zato Tuborg 90. Budweiser Budvar 130 (mislim)...

Eh... Natrosih se... Sad skupljam crkavicu. :lol:

Btw, izvinjavam se svima koje sam izgazio i svima na koje je jedna pijandura iz mog drustva isprosipala pivo. :mrgreen:
будввеисер: 150.оо
димљени врат: 300.оо
Хвала богу и то се завршило.. можда ми је остала још која кинта за симплу ред, са' ћу да погледам у шлајпик.... пу мјку му бжју, шупљо!!!"#$#%#"
crazy-1.gif
 
ginjasvinja:
E meni je bilo strava, sad moram da se lecim jedno nedelju dana...
heh i ja sam mislila da tju se lechiti neko vreme ali sam vetj sinotj ponovo ishla na pivo... nedostajalo miiiii...

inache meni je bilo najbolje u sredu, petak i nedelju... pokupila sam par majica, na nikshitjkom ne jer su idioti... a jelen je najlepsha... :D dj maus me odushevio...

isprosipala sam nekoliko piva... onako drzim u ruci i samo ispadne... greHota ziva... ili drmnem druga i onda i njemu ispadne... hihihi
 

Back
Top