Privatan smestaj na praaavom selu ili planini (stara kuca, brvnara)
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Privatan smestaj na praaavom selu ili planini (stara kuca, brvnara)

Obećava Lady Arwen (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2006.
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Privatan smestaj na praaavom selu ili planini (stara kuca, brvnara)

Da li neko zna za neki priv. smestaj na selu ali onom pravom, starom sa sve starim kucicama i sl. ? Moze i planina , neka mala brvnarica...

Iskusan Ivan015 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    95

Podrazumevano Re: Privatan smestaj na praaavom selu ili planini (stara kuca, brvnara)

Koliko godina imash ? imam ja kucu u selu, dal je pravo nisam siguran, ali znam da ima svacega ako godine odgovaraju mozda i nadjemo nesto

Početnik
    Učlanjen
    09.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Privatan smestaj na praaavom selu ili planini (stara kuca, brvnara)

Citat Original postavio Lady Arwen
    Da li neko zna za neki priv. smestaj na selu ali onom pravom, starom sa sve starim kucicama i sl. ? Moze i planina , neka mala brvnarica...
    Nije privatni ali u okviru Etno sela u Sirogojnu, postoji smeštaj u kućama opremljene u etno stilu. Ishrana je u brvnari u Eko selu ili u centru Sirogojna u restoranu (koji je odličan). Kuće izgledaju fantastično ali oko cene za najam iste ne znam ti, na žalost, ništa reći.
    Postoji još jedna kombinacija, za koju ja znam, a to je Perkov salaš kod Iriga(Fruška Gora). Salaš je jedno malo seosko domaćinstvo sa primesama etno-stila u pravo smislu te reči i jako ljubaznim domaćinima Čika Nikola i njegova supruga. Postoji restoran (to je ustvari ođaklija sa starim nameštajem) ili ako želiš ručak može da ti bude serviran ispod oraha u dvorištu. Prenoćište je u sobi koja je takođe u etno stilu.

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    282

Citat Original postavio draganago
    Nije privatni ali u okviru Etno sela u Sirogojnu, postoji smeštaj u kućama opremljene u etno stilu. Ishrana je u brvnari u Eko selu ili u centru Sirogojna u restoranu (koji je odličan). Kuće izgledaju fantastično ali oko cene za najam iste ne znam ti, na žalost, ništa reći.
    Postoji još jedna kombinacija, za koju ja znam, a to je Perkov salaš kod Iriga(Fruška Gora). Salaš je jedno malo seosko domaćinstvo sa primesama etno-stila u pravo smislu te reči i jako ljubaznim domaćinima Čika Nikola i njegova supruga. Postoji restoran (to je ustvari ođaklija sa starim nameštajem) ili ako želiš ručak može da ti bude serviran ispod oraha u dvorištu. Prenoćište je u sobi koja je takođe u etno stilu.
    Ovo lepo zvucci. A koliko to koshta ?

Učlanjen
    22.03.2006.
    Reputaciona moć
    43

Ico, imenjace, imam tries okruglo. Vidi el ima neko prelo il' slicno primereno mojim godinama
    Ovo u vezi etno sela je ok. Raspitacu se za detalje.
    Hvala svima.
    P.S.Pravo selo (po mojoj definiciji) je ono sa onim malim kucicama u kojima vise slike sa vencanja od pre rata. Drugo: drvena taraba i vocke okolo. I trece: sto dalje od onih urbano-ruralnih kuca na sprat.

Zainteresovan član unknownbg (avatar)
    Učlanjen
    11.02.2006.
    Reputaciona moć
    47

probaj na www.selo.co.yu

Učlanjen
    22.03.2006.
    Reputaciona moć
    43

bila.

Početnik
    Učlanjen
    02.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Male kuće krečene u belo. Teško će te to naći. Mogu da vam preporučim selo Jošanica kraj Sokobanje. Selo ima nekoliko lekovitih izvora pa su seljani na radu u inostranstvu pravili sobe i apartmane za izdavanje. Znači možete da birate smeštaj kakav želite.

Veoma poznat Avetinja (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    184

evo , kod mene na zabljaku ....

imas vilu , a imas i brvnaru pored , bukvalno je u ,,samoj šumi,, .....

malo je dalje od grada , i ne prolaze auta tuda .....

sve je od drveta , ali nije nas u nekom etno stilu ....

ali je gore (preko noci , i ljeti i zimi ) baš hladno

Učlanjen
    22.03.2006.
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio Avet
    evo , kod mene na zabljaku ....

imas vilu , a imas i brvnaru pored , bukvalno je u ,,samoj šumi,, .....

malo je dalje od grada , i ne prolaze auta tuda .....

sve je od drveta , ali nije nas u nekom etno stilu ....

ali je gore (preko noci , i ljeti i zimi ) baš hladno
    Cula sam da je tamo mnogo dobro. Brvnara je OK samo mi ta vila kvari dojam.

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    282

......

Slične teme

1. BUGARSKA - privatan smestaj
    Autor lungica u forumu Putovanja
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 07.06.2004., 23:44

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •