Kineski auto za 7.000 evra

Ako si gledao crash test kineskog terenca ( Landwind, cini mi se... ) koji kosta oko 20000e onda shvatas zasto me zabole za kineske "automobile"
Ako nisi, samo cu ti reci da sam se zapitao zasto zaboga sprovode krash test pri 120 na sat, logicno da ce puci ko oblanda...
...brzina je bila 64km/h
 
evo i slika...

landwind.cgi


landwind.cgi


landwind.cgi


landwind.cgi
 
Superbird:
Ako si gledao crash test kineskog terenca ( Landwind, cini mi se... ) koji kosta oko 20000e onda shvatas zasto me zabole za kineske "automobile"
Ako nisi, samo cu ti reci da sam se zapitao zasto zaboga sprovode krash test pri 120 na sat, logicno da ce puci ko oblanda...
...brzina je bila 64km/h
Video sam slike,pa od cega ih prave Kinezi,da li hohstaplerisu na materijalu ili jednostavno nemaju tehniku i ne znaju da naprave jak auto ko Nemci,nisu jos na tom nivou?
Kako prolaze japanska kola u poredjenju sa nemackim na testovima?
Razocarao me je crash test za Ford Explorera,neverovatno,zguzvao se ko da je u Zastavi pravljen,bas sam razocaran sad u americka kola,dajte jos slika sa crash testova,ne samo dzipova,ovo je intreresantna i bitna tema.
 
Superbird:
a ovo je za poredjenje:
VW touareg
landwind.cgi


landwind.cgi


Ford F-150

landwind.cgi


landwind.cgi


sorry, Charger :wink:

To je stari F-150 (2003 godiste), novi model je izasao 2004 godine i dobio je odlicne ocene u sudarima.

Pazi ovo:

2004 Pickup Crash Test Results from the
National Highway Traffic Safety Administration

The U.S. Department of Transportation's National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA) today posted New Car Assessment Program (NCAP) crash results for all model year 2004 pickups on the agency's World Wide Web site: NHTSA Crash Ratings

The redesigned Ford F-150 is the only 2004 pickup to earn the government's top rating of five stars for both the driver and right front passenger in the frontal crash.
 
Auto uopste ne izgleda lose jos za koje pare se prodaje.7000 i 8000 E i to sa opremom koju drugi mogu samo da zamisle.Redovan servis oko 1800 din.2 god garancije.Mislim da ce nam Logan biti na mukama pogotovo sto Dzili ima neuporedivo lepsu unutrasnjost.E sada druga je stvar sto neki ljudi iz nedostatka licnog indetiteta se boje da kazu da voze Dzili.Setimo se samo pocetaka Japanske i Korejske auto industrije a gde su sada.
 
Srdjan_NS:
Auto uopste ne izgleda lose jos za koje pare se prodaje.7000 i 8000 E i to sa opremom koju drugi mogu samo da zamisle.Redovan servis oko 1800 din.2 god garancije.Mislim da ce nam Logan biti na mukama pogotovo sto Dzili ima neuporedivo lepsu unutrasnjost.E sada druga je stvar sto neki ljudi iz nedostatka licnog indetiteta se boje da kazu da voze Dzili.Setimo se samo pocetaka Japanske i Korejske auto industrije a gde su sada.
Sto se tice elektronike,ako mislis na tu opremu,el.retrovizori,prozori i senzor za parkiranje se moze ugraditi na Mercedes mini 1972 godiste,npr.
U pravu si,pravice Kinezi dobra kola,koja ce biti cenjena kao japanska ali kroz deset godina,minimum.
 
Dobro,priznajem da je auto dobar sa obzirom na cenu,jedino mi se ne svidja ime i slike koje je postavio Jomini su me razocarale na prvi pogled,ne znam koji je on to model Gilly-a nasao,ja imam ove:
peta.jpg

sesta.jpg

sedma.jpg

Dobar auto,samo su mogli da smisle lepse ime.
 
E ako ti je ime jedina zamerka onda i nije neki problem,ti mu daj nadimak:).Ovo sto si postavio je model koji dolazi na trziste i mislim da ces se sloziti da je lepsi od Logana.Meni licno nesta losije ne zvuci Geely nego Dacia.Stoji i cinjenica da mozes u svaki auto ugraditi tu opremu ali saberi cenu tih stavki i videces da one same kostaju vise od celog auta.
 
Dobro,u pravu si ali ces se sloziti da slike Gilly-a koje je postavio Jomini nisu iste kao ovaj koji ce krenuti da se prodaje kod nas.
Trazim firmu kod koje je bila promocija ali nema nista zna li neko da li su vec poznati uslovi kreditiranja i lizinga?
I nije mu Geely nadimak.
brand.gif
 
Nije jos skroz poznato,prodaja kod nas pocinje krajem godine ili pocetkom sledece.Slike nisu iste kada su ono jos od starog modela.Malo sam pratio njihovo trziste i zaista se sada u Kini proizvode mnogi dobri automobili.Sto se tice uslova mislim da ce to biti standardno,racunaj kao za osnovnu Daciju (koja cak nema ni zatvorenu policu ni radkapne)
 

Back
Top