Piramida

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

makarijekralj

Zainteresovan član
Poruka
133
Danas od 18 h.na Tv Pinku je finalana emisija Piramide,glasajmo za Demokratskog kandidata u emisiji tj. za Dragana Sutanovca(oni apoliticni,ako ih ima mogu da glasaju za naseg glumca Djosu...)...Samo napred!Nema nazad!
 
Koliko sam upucen i taj Djosa je u nekoj stranci.Nesto za jug Srbije,tako da tamo apoliticnih nema.
A glasacu za Sutanovca jer prosto volim da me kradu.Toliko sam navikao na lopove da bez njih ne mogu da opstanem.Steta sto ona postenjacina Djilas nije umesto Sutanovca.Djilas je pravi smeker lopovski.Njemu bi dao 2 glasa,ali ovako Sutanovcu samo 1.
 
makarijekralj:
Danas od 18 h.na Tv Pinku je finalana emisija Piramide,glasajmo za Demokratskog kandidata u emisiji tj. za Dragana Sutanovca(oni apoliticni,ako ih ima mogu da glasaju za naseg glumca Djosu...)...Samo napred!Nema nazad!
Koliko sam ja obavestena,danas je Suprepiramida" a takmicari bi treblo da budu Aleksandar Vucic i Dragan Sutanovac.
Vucic jos nije odlucio da li ce u "Superpiramidi" ucestvovati, zbog moguce krajde glasova, jer:
" Ne znam da li cu se poajviti u toj emijsiji, odlucicu u nedelju popodne. Neprijatno sam iznenadjen ljudima iz producentske kuce "Adrenalin" koji tvrde da sam navodnim uslovaljavanjem poceo pet dana pred finale. Pre mesec dana trazio sam da se ogranici broj poziva s jednog telefonskog broja. Ako je uslovljavanje sto trazim da emisija bude koliko-toliko postena, onda neka im bude. Ponavljam, neka bude i hiljadu poziva s jednog broja, ali nije moguce da bude 1O OOO poziva kao sto se to desavalo ranije"

Naknadano se saznaje da ce usinicima "Superpiramide" biti dat na uvid listing glasanja u roku od 24 sata.
Emisija pocinje u 18:00 i moj glas ide Vucicu, ukoliko odluci da ucestvuje 8-)
 
A dobro to se bas i ne bi isplatilo producentskoj kuci.Ipak oni na tim pozivima zaradjuju.
E sad sto su ovi iz DS slepci pa i takve emisije zele da iskoriste da se promovisu kao neki pobednici,to je druga prica.
 
Ako ne dodje Vucic, princip je u pitanju, jer Zuti se ne odrice navike, hapanje je hapanje.........pricase Ceda J dao pristanak da ucestvuje, to bi bilo.........ebote duplo golo na jednom mestu.............
 
Imajuci bogato iskustvo da izduva na svim izborima , gde se pojavi, Aca se unapred obezbedjuje od poraza , cime drugim, no naravno, dobro isprobanom "teorijom zavere protiv Radikala"............

I, kao sto se vidi iz prilozenog, obozavaoci i lika sa napumpanim usnama, i pomenute teorije su se, ponovo primili na pricu, o zlim placenicima, koji sede spremni pored telefona , ne bi li Aci, ukrali, nesumnjivu pobedu :):):)

Od obicne , debilne emisije, Aca pravi big deal........pricu o jadnim , pokradenim Radikalima...dok se odusevljene pristalice, spremaju da navijaju, jace nego na SP......

P.s.
O hiljadu poziva sa jednog broja mu javio , naravno "Laufer"......
 
opanak:
Ako ne dodje Vucic, princip je u pitanju, jer Zuti se ne odrice navike, hapanje je hapanje.........pricase Ceda J dao pristanak da ucestvuje, to bi bilo.........ebote duplo golo na jednom mestu.............
Koga li ce dovuci, ako Vucic odbije?
Zvana je Isidora Bjelica da uskoci kao zamena, ali je odbila da bude zamena.
Ako Vucic ne dodje, nece to biti to, to i oni znaju.....
Ako Ceda uskoci kao zamena, nema sanse ni da gledam, kamoli glasam :roll:
 
makarijekralj:
Danas od 18 h.na Tv Pinku je finalana emisija Piramide,glasajmo za Demokratskog kandidata u emisiji tj. za Dragana Sutanovca(oni apoliticni,ako ih ima mogu da glasaju za naseg glumca Djosu...)...Samo napred!Nema nazad!

А је ли те Шути платиЈо?
Знам да су на њиховом форуму га пљували због тога... Значи његове страначке колеге, подмладак...

Благо навијам за народског Ђошу, мада је Шути фаворит, као уосталом и сви политичари којима се организовано гласа.

Иначе не гледам Пирамиду, као ни остале политичке емисије. Само кад немам паметнија посла. Данас у 6 има неки филм о Краљици од Сабе. Нећу рећи на ком наналу.
ЈА НЕ РЕКЛАМИРАМ :lol: :roll:
 
Па власник те хрватске лиценце за Србију је Срђан Шапер, мислим да не треба имати илузија ко ће "победити" у вечерашњој емисији. Да сам на Вучићевом месту ја не бих дошао.
 
makarijekralj:
Njemu je sigurno(100%)bolje nego svima nama i nece on sa konja na magarca(kaze nas narod)......

Опет те питам, да ли знаш Вучића и да ли знаш све нас остале?
Наравно да не знаш већ лупеташ у празно...
 
Koga boli **** ko ce da pobedi u toj imbecilnoj emisij?!?! Kad bi glasao kontam da bi podrzao veselog juznosrbijaca jer su se ova dvojica a pogotovo blowjob Aca smucili i bogu i ljudima.
 
ал бунди .. мислим да вређање Александра Вучића заслужује опомену. Видећемо шта ће рећи модератори сада.
 
no_problem:
ал бунди .. мислим да вређање Александра Вучића заслужује опомену. Видећемо шта ће рећи модератори сада.
Ono sto je doticni radio kad je izigravao Gebelsa kod Mirka u vladi i ceo rezim iz devedesetih zasluzuje dugogodisnje robije pa opet nista od toga nego ga jos gledamo na televiziji kako zagadjuje nedeljno popodne. :roll:
 
****** која је дилеја овај Шутановац, добацује људима у публици, виче им "Ђубре!"... Катастрофа...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top