Danas izbori.....

makarijekralj:
Tvoj nick gestapo,sve govori.....Za tvoju informaciju nisam clan DS,ali sam protiv svih za Nazadne stranke(SPS,JUL,SRS)...inace moj nick dosta kaze....Ja sam za KRALJA!!!

Mako rojalisto,

mislim da si hteo da kazes nesto drugo, u povodu boldovanog. Valjda si PROTIV nazadnih (tj. Nazadnih, kako ih nazva) a za napredne. Ne volim ni ja nazadne (samo kazu da tih nazadnih ima kod naprednih mnogo vise po m2 nego kod nazadnih).

Sala, igra recima... Nemojte da se ljutite, demokrate. Ja sam ionako apolitican, samo humor i posalica.
 
makarijekralj:
Ja nisam za ulazak u Evropu,samo iz dva razloga(zbog njihovog stava prema homoseksulcima i narkomaniji).....sada se valjda razumemo....

Ти ниси за улазак у Европу али си за партије чији се програми базирају на уласку у Европу... ахахахаххахаха
 
Па опет ће ДС изгубити као и на свим изборима на локалу у последње време. У Новом Бечеју им је председника општине чак заменио кадар из ЛДП-а.
 
untouchable:
Па опет ће ДС изгубити као и на свим изборима на локалу у последње време. У Новом Бечеју им је председника општине чак заменио кадар из ЛДП-а.

... koji je u drugom krugu pobedio radikala :D
 

Back
Top