sta mislite o jutarnjem sexu

  • Začetnik teme flashgordon@bankerinter.n
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mnogi kazu da im je to omiljeno doba dana za seks. Ja licno nisam ujutru bas najraspolozenija za te aktivnosti. Ili je to mozda zato sto zelim da ostavim sebi dovoljno vremena za to, a tada sam uvek u guzvi. Noc je moje doba, sto kasnije to bolje.
 
cvecke@ptt.yu:
Kakvo razbudjivanje ljudi, bre!!!!!!!!! Nema niceg sladjeg od toga kad te probude njegovi\njeni vlazni poljupci po celom telu! Sve u svemu ne postoji lepsi nacin da se zapocne dan!
Kad onako jos kroz san osjetis kako ti je lijepo... I dok postaje sve ljepse, ne znas vise da li sanjas ili se to zaista dogadja... A, kad se razbudis...:))
 
Gazdarica:
cvecke@ptt.yu:
Kakvo razbudjivanje ljudi, bre!!!!!!!!! Nema niceg sladjeg od toga kad te probude njegovi\njeni vlazni poljupci po celom telu! Sve u svemu ne postoji lepsi nacin da se zapocne dan!
Kad onako jos kroz san osjetis kako ti je lijepo... I dok postaje sve ljepse, ne znas vise da li sanjas ili se to zaista dogadja... A, kad se razbudis...:))

Slažem se i posle ceo dan samo cvrkućeš k`o slavuj. Zadovoljna.:)))
 
evo jedne price... zbog nje volim jutra 8)

otvorio sam oci i vidio te kraj sebe.
lezala si na boku cvrsto sklopljenih ociju.disala si tiho,jedva cujno.
kosa rasuta po licu skriva te od suncanog poziva.
neosjecas moju ruku koja ti dodiruje lice,sklanja ti kosu.cak ni moj poljubac kojim sam ti dotaknuo usnule usne.
spustio sam se niz tvoj vrat,njezno poljubio gola ramena,rukom kliznuo niz tvoj bok i spustio se na toplo bedro.mozda si osjetila tek taj poljubac.vlazne i tople usnice na njeznoj osjetljivoj kozi svog boka...
otvorila si oci i u polusnu izvila tijelo,kao macka koja se budi.
savila si nogu u kolenu,razmaknula ih i rukom dohvatila crnu bujnu kosu.
osetio sam tvoje prste,prvi dodir tog jutra...povukla si me i dovela izmedju vrelih butina.
poljubio sam unutrasnu stranu tvoje noge...malo iznad koljena.usnama se pomjerio navise,liznuo te ostavljajuci mokar trag i zatim dosao do toplog itd...

...
...
...
...

...spustio sam se do tvojih zadihanih usta,poljubio ih i sapnuo ti na uho..."dobro jutro".nasmijesila si se i rekla mi..."dobro jutro".
dan je tek poceo...
 
blondi:
evo jedne price... zbog nje volim jutra 8)

otvorio sam oci i vidio te kraj sebe.
lezala si na boku cvrsto sklopljenih ociju.disala si tiho,jedva cujno.
kosa rasuta po licu skriva te od suncanog poziva.
neosjecas moju ruku koja ti dodiruje lice,sklanja ti kosu.cak ni moj poljubac kojim sam ti dotaknuo usnule usne.
spustio sam se niz tvoj vrat,njezno poljubio gola ramena,rukom kliznuo niz tvoj bok i spustio se na toplo bedro.mozda si osjetila tek taj poljubac.vlazne i tople usnice na njeznoj osjetljivoj kozi svog boka...
otvorila si oci i u polusnu izvila tijelo,kao macka koja se budi.
savila si nogu u kolenu,razmaknula ih i rukom dohvatila crnu bujnu kosu.
osetio sam tvoje prste,prvi dodir tog jutra...povukla si me i dovela izmedju vrelih butina.
poljubio sam unutrasnu stranu tvoje noge...malo iznad koljena.usnama se pomjerio navise,liznuo te ostavljajuci mokar trag i zatim dosao do toplog itd...

...
...
...
...

...spustio sam se do tvojih zadihanih usta,poljubio ih i sapnuo ti na uho..."dobro jutro".nasmijesila si se i rekla mi..."dobro jutro".
dan je tek poceo...

Digao mi se dok sam citao ovo!!! :oops:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top