bug MV2 playera

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DUH

Iskusan
Banovan
Poruka
5.887
Neko je pitao ovo:
Dakle nekad mi se desi da kada instaliram mv2player i odem na open, popijam ovu poruku.

Sad predpostavljam da je to zato shto sam pre par dana u nezgodnom trenutku izvadio cd, pa ga on trazi. Ali ovu poruku nisam uspeo da ubijem. Pa sada pustam filmove dvoklikom na fajl, a ne kao sav kulturan svet na dugme open.....
probavao sam da ga reinstaliram ali nishta.

ima li nekog leka ovome?
A odgovor (jedini)koji je dat na ovo je bio ovaj:
Nisi ti kriv, to je bug mv2playera; onaj ko ga je pisao nije proveravao pointere.


IMA LI NEKO PAMETNIJI ODGOVOR?
 
E sad pretpostavljam da odgovori tipa promeni plejer ti ne odgovaraju. Ali.. Ja sam definitivno izbacio mv2player i koristim BSplayer.

Ako si čvrsto odlučio da ostaviš pomenuti plejer deinstaliraj i kreni "peške" u registry putem search opcije i briši tragove. Onda ga ponovo instaliraj pa ćeš videti da li je problem rešen. Ne znam drugo rešenje. Pritom pokušaj sa nekom verzijom koja nije Beta.
 
Po meni je bsp smece, kao i redlight, crystal...
Ako ma neku malu greku nemoj da ga brises, jednotavno poesi svaki video fajl da ti automatski otvara mv2, duplim klikom. Ne mora da ides na open, pa...
Uostalom izlaze novije verzije, mozda se greska i otkloni.
 
Neznam o kojoj je poruci rijec, al' pretpostavljam da je problem u tome sto i ti sam pretpostavljas, "izvadjen disk u pogresno vrijeme", recimo to mozes srediti vracanjem tog diska u drive i onda lijepo stopiraj film i onda izadji "kao sav kulturan svijet" i trebalo bi da sve bude uredu.
PS. Imao sam takav problem sa mv2.
 
Poruka nije na foru insert disc, ili Culd not find file, već klasičan bug u programu... Izgleda da zavisi od verzije, trenutni MV2 mi nije prijavljivao nikakvu grešku, a kod drugih se verzija to desi i za manje od dana ...
ali BS je odličan pleyer, koristim ga za sve video fajlove, a MV2 uglavnom stavljam u Autorun za filmove
 
Dajte ljudi, prestanite vise sa tim postovima "mani ovo uzmi ono"
i "ovaj je bolji od onog", dajte neko resenje ako znate ako ne
onda cutite.
Sedam postova i ni jedan koristan,ccc...

Pogledaj u folder player-a fajl "MV2Player.ini" mozes ga otvoriti sa
notepad-om, moguce je da nesto od ovih parametara pravi probleme,
kada ga najdes prepisi parametre da budu ovako kao ovde pisu,kada
zavrsis snimi fajl na isto mesto sa istim nazivom(samo ove parametre
izmenis ostale ostavis onakve kakvi su):

OpenDirDefaultDir=D:\
...
CatalogDefPathImdb=C:\
CatalogDefPathPict=C:\
...
AutoplayMV2CD_=0
AutoplayAll=N
AutoplayCDList=
...
UseLocalConfigs=N
...
RestoreLastPosition=N
...
StartupFile=
...
AutoLoadLastFile=N

-----------------------------------

Mv2 ne "baca" nista u registry, sva podesavanja su mu u instalacionom
folderu, tako da je tu negde i resenje.
Ako ti je komplikovano ono sto sam napisao gore, mozes da probas da
kad uradis uninstall ,odes peske u C:\Program Files\Mv2Player i obrises
sve sto najdes a tek onda ga ponovo instaliras.

Ne znam da li Mv2 baca neke fajlove van instalacionog foldera, pogledacu
kad se vratim, za nedelju dana, tako da ako ti ovo ne resi problem moraces
da sacekas do petka, dok se ne vratim sa puta. A mozda ce me neko dopuniti
u medjuvremenu.

Poz.
 
Leka:
Dajte ljudi, prestanite vise sa tim postovima "mani ovo uzmi ono"
i "ovaj je bolji od onog", dajte neko resenje ako znate ako ne
onda cutite.
Sedam postova i ni jedan koristan,ccc...
Ne slazem se sa tobom.
Resenje nekad ne mora da bude odgovor na direktno pitanje nego preporuka za bolje resenje. Zasto bi se mucio sa bugovitim programom kad postoje programi koji jako lepo odrade posai bez bugova. Ovo nije situacija koja mora da se resi iskljucivo odredjenim alatima. Umesto konkretnog resenja moze da zameni program i automatski je resio problem (znaci pomogli smo mu)
Ovo nije bilo pitanje tipa da li je bolja opera ili IE :lol: Ovo je jednostavno bio predlog da se bugovit program zameni programima koji nemaju te falinke.
Mislim pogledaj tvoje resenje. OK svaka cast tebi na odgovru ali sad reci ti meni iskreno. Sta je njemu zgodnije. Da se zeza sa notepadom i prtepisuje i ispravlja krivu Drinu ili da jednostavno uzme drugi program bez takvih mana :lol: JA se slazem da je lepo da sam otkrije problem i sam da resi to (ja to licno obozavam) ali ako vec nije znao odgovor i nije uspeo sam da ga resi onda mu je daleko lakse da zameni program nego da se zeza sa opcijama.
 
MV2 PLAYER
ko koristi MV2 player,svaki u sebi ima `bug`.Dovoljno je,recimo,samo izvaditi CD pre no sto se regularno iskljuci MV2,da se posle ne moze pustiti film normalno,ili nece uopste da se otvori tamo gde treba,nego se treba dovijati pa ici pustati desnim klikom na opciju `open with`,ili nece da ubaci prevod,...U svakom slucaju,nasla sam resenje;
nEMOJTE GA BRISATI,PA PONOVO INSTALIRATI-NE VREDI-TREBA GA IZBRISATI,na vise mesta:
1.control panel/remove program
i dalje nije izbrisan,pa:
2.my computer/program files/nadjes folder MV2 player,i `delete`.
Onda ga ponovo instaliras,ali NIKAKO ISTI,SA ISTOG CDa,nego sa drugog CD-a,ili ga skinite direkt sa interneta,znaci,samo da ne bude identican

Eto,ja pitala,ja nasla resenje :)
 
p.s. a poruka koja vam se otvarala kad MV2 player nije hteo da radi je bila ova:
Access violation in MV2Playeru access violation at address 7cae9405 in module ' shell32 / dll ' . read of address 00000000
 
Nije mnogo vazno, da li se ti slazes samnom ili ne.
ti i ja o tome mozemo da raspravljamo na private do
mile volje. ;)

Ali ako covek postavi pitanje "bug mV2 playera" znaci
trazi od debag i naglasava "ima li nekog leka ovome?"
I takodje je trazio "IMA LI NEKO PAMETNIJI ODGOVOR?".

Pa mislim da ovi postovi nisu ispunjavali nista od te tri stvari.

A postovima "instaliraj nesto novo" se nikome kvalitetno ne pomaze,
za sta se ja uvek zalazem, da se objasni coveku, ovom koji je pitao
a i onima koji ce citati kako da dodju do resenja u ovom ali i u narednim
situacijama.

Ako neko trazi jednostavno resenje, neka tako i postavi pitanje.

Poz.

P.S. Steta je sto je poslednja verzija Mv2 playera izasla cini mi se
2002-e godine i da nece biti nikakve "prepravke" u buducnosti.
Mislim da savet sa uninstaliranjem i instaliranjem nekog drugog moze se
dobiti i od osobe koja zna samo u wordu da pise.

Opet kazem, ne mislim da tebi prebacujem, da te omalovazavam ili nekoga drugog,
samo je potrebnije malo komplikovanijih postova i resenja, opet ne kazem
da ja imam ta resenja i da sam ja nesto mnogo pametan/iskusan itd... Nego samo
da je takvih postova potrebno na software-u i ostalim forumima.

P.P.S. Sto se tice onoga koje postavio pitanje, a malo se predstavlja u muskom
malo u zenskom rodu, samo da kazem da cu ispitati, kad nadjem vremena. Bas
me zanima da li mogu da ga namerno "nabagujem" i "odbagujem".
 
Hej,primetila sam da mi se mnogi obracaju u muskom rodu! Ove 4 predstavljaju slovo A,tako da je moj nick M4j4 zapravo=Maja :)
Dakle,sad smo i to resili ;)
A primecujem da zaista nema nekih jakih foruma za ta tehnicka pitanja...i ja sam pokusala da napravim forum,tj,napravila sam ga,i trebalo bi da se bavi auto-moto i softwareskim pitanjima,jos samo kad bih znala koga da dovedem bilo bi dobro...lako je filozofirati,jbg,takvih foruma ima milion,a ovako nesto nema,valjda zato sto oni koji stvarno nesto znaju mnogo rade u real lifu,pa nemaju vremena za forume....Ja cu na onaj svoj forum pokusati prvo da isprebacujem neka pitanja i odgovore pa cu ga tek onda otvoriti za javnost. Samo,treba mi puno vremena,da vidim sta se najcesce pita,da iz hiljada odgovora izvucem sustinu u par recenica,uhhh,nije da nemam vremena,nego nemam internet vremena,eto imam jos samo par Mb,a aaaa.....
pozz svima ;)
 
Obraćaju ti se u muškom rodu zbog pogrešno postavljenog pitanja u prvom postu ...

Maja:
Neko je pitao ovo:
Dakle nekad mi se desi da kada instaliram mv2player i odem na open, popijam ovu poruku.

Sad predpostavljam da je to zato shto sam pre par dana u nezgodnom trenutku izvadio cd, pa ga on trazi. Ali ovu poruku nisam uspeo da ubijem. Pa sada pustam filmove dvoklikom na fajl, a ne kao sav kulturan svet na dugme open.....
probavao sam da ga reinstaliram ali nishta.

ima li nekog leka ovome?
A odgovor (jedini)koji je dat na ovo je bio ovaj:
Nisi ti kriv, to je bug mv2playera; onaj ko ga je pisao nije proveravao pointere.


IMA LI NEKO PAMETNIJI ODGOVOR?
Samo si trebala da quotuješ pitanje, bilo bi svima jasnije...
P.S. nice Michelle Rodriguez avatar :)
 
Ja hocu da predjem na BSplayer... medjutim... skinem ja neki BS player 2.0. Instaliram ga a on se nesto hoce konektovati na net... mislim ne znam kako da ga pustim uopste da radi...

dajte neki link i da ga normalno instaliram...

Hvala :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top