Osnovna Škola ''Ivan Gundulić'', Novi Beograd

Nervozni

Početnik
Poruka
21
Ако има неки члан форума, да је био ученик Основне Школе ''Иван Гундулић'', на Новом Београду у периоду 1988-1996, нека ми се јави.Ја сам био оделење 1-8/4, учитеља пок. Живка Мијачевића, а разредне старешине Милице Радуловић, Професора Математике.Јуче је, колико сам обавештен била нека прослава 10 година матуре, којој ја нисам присуствовао.Волео бих да ступим у контакт било са ким из моје генерације.Ко може и хоће нека ми пошаље мејл на lepont.wire@cg.yu

Јован М. Јањић
 
I ja sam iz Gundulića, u toj sam školi završio 7. i 8. razred, te me za taj vremenski period vežu neke nostalgične i lijepe uspomene. Moj razredni starešina je bila Vesna Bojičić (mlada i zgodna profka) koja je preuzela razredništvo 1995. godine kada je i došla u OŠ I. Gundulić (nemogu se sjetiti:confused: koju je profku zamjenila u razredništvu tada VII3 razreda).
I meni je predavala prof. Milica Radulović, ta famozna matematičarka, ali u prvo redu jako kvalitetan profesor, hvala joj na svim mučenjima :D , ali isplatilo se ;) ...
By the way, ja sam ja sam bio generacija koja u Gunduliću 1997. godine završila 8. razred. a to znači da je Nervozni godinu dana starija generacija, ali tko zna možda smo se nekad i poznavali???


Pozdrav, svima iz Gundulića
Slaven Končarević
 
E, mi smo pre 2 dana zavrsili dragu nam skolu,i bilo nam je lepo,....predaje nam Milica...ali...tu je novi nastavnik matematike,koji je ziva sotona...ima kosu do clanka i slusa metal i sam djavo samo sto ne iskoci iz njega.Ina ce nam je razredni bio Cira,stari dobri nastavnik fizickog...trenerku nije menjao 20 godina,a nece ni u skorije vreme....To je sve od nas PoZzZz za sve ucenike,bivse i sadasnje :):klap:
 

Back
Top