Seljanke

Maxy

Aktivan član
Poruka
1.881
Juce kada sam krenuo do grada na semaforu staje neka Astra sa jednim deckom i dve devojke.Devojke su izbacile telo kroz siber,naravno pici nova Ceca( sta ce drugo:roll: )I tako njisu se u ritmu muzilke provlace prste kroz kosu,kao zavode ljude,jedna mi je cak poslala poljubac......Strasno, mene je bilo sramota jedna je u jednom trenutku cak i skinula majcu.
Kako je sve to u tom trenutku bilo nepriklado,odvratno,isfolirano......
Naravno one su u svakom momentu te demonstracije mislile da su nevidjene ribe:lol: .Kako moze neko da bude tako zaostao?Verovatno su im uzori neka tamo Tina,Dara.Sneki..
Ne znam zasto sam ovo napisao,mozda ce nekome ovo koristiti:neutral:
 
A "umashcenu"kosu si zaboravila?! I jos da je "kabriolet" pa da se presijava na suncu! Ma, ko ih...jedino sto me stvarno dotiche to je ta muzika! Zar nemaju u tim "modernim" kolima i neke slushalice? Razumem ja da onda utisak ne bi bio pravi ali...tu je i neki kucni red valjda! U stvari kriva je murija: trebalo bi to kazniti isto kao sto treba kaznjavati one sto zvalave mobilnim dok voze!
 
Niti su to prizori za gledanje, niti su to ribe , niti su to frajeri...Sve je to TURBO, i to onaj najgori,zaostali patrljak još iz Slobinog doba...

Obično, kad mi u susret ide neka takva" riba"- ja zaistinski zakolutam okicama i jasno joj stavim do znanja šta mislim o njoj...Seljacizam do bola, na žalost...
 
xaxaxaxa....seljacizam, bas prava rec. e a ja bas suprotno radim marina od tebe, ja prodjem pored ribe kao pored turskog groblja, bas je ono izignorisem totalno.
 
Je l znate vi onu foru iz pesme Ramba Amadeusa, u fazonu "boli me uvo, vozam se, natrpam pun Audi manekenki, bla bla bla" a onda u sledecoj sceni kao manekenke sad stoje pored auta "a ja naidjem preko bare i isprskam manekenke ha ha ha ha"
 
Maxy:
Juce kada sam krenuo do grada na semaforu staje neka Astra sa jednim deckom i dve devojke.Devojke su izbacile telo kroz siber,naravno pici nova Ceca( sta ce drugo:roll: )I tako njisu se u ritmu muzilke provlace prste kroz kosu,kao zavode ljude,jedna mi je cak poslala poljubac......Strasno, mene je bilo sramota jedna je u jednom trenutku cak i skinula majcu.
Kako je sve to u tom trenutku bilo nepriklado,odvratno,isfolirano......
Naravno one su u svakom momentu te demonstracije mislile da su nevidjene ribe:lol: .Kako moze neko da bude tako zaostao?Verovatno su im uzori neka tamo Tina,Dara.Sneki..
Ne znam zasto sam ovo napisao,mozda ce nekome ovo koristiti:neutral:

Bolje i to nego da idu sa nosom u nebesima , ko uborzene lutke.
 
Copy_Cat:
xaxaxaxa....seljacizam, bas prava rec. e a ja bas suprotno radim marina od tebe, ja prodjem pored ribe kao pored turskog groblja, bas je ono izignorisem totalno.
Cat vidim da je u Belgradu najveća uvreda kad ti neko kaže da je seljak i glupo mi je što nazivate te morone seljacima, pa odakle vam da su to seljaci :confused: nemaju obični seljaci dobra kola i vremena da se iživljavaju na ulicama oni rade sestro neko mora u ovoj državi i da radi i šta misliš da ono povrće sa pijaca donose rode... ne znam zašto sam ovo napisao ali u svakom slučaju ne škodi a ... 8-)
 
sinmbad:
Cat vidim da je u Belgradu najveća uvreda kad ti neko kaže da je seljak i glupo mi je što nazivate te morone seljacima, pa odakle vam da su to seljaci :confused: nemaju obični seljaci dobra kola i vremena da se iživljavaju na ulicama oni rade sestro neko mora u ovoj državi i da radi i šta misliš da ono povrće sa pijaca donose rode... ne znam zašto sam ovo napisao ali u svakom slučaju ne škodi a ... 8-)

Ne škodi naravno! I nema veze sa onima koji žive na selu! Od poštenog srpskog seljaka možeš što-šta korisno da naučiš-npr. kad i kako se seje a kad i kako žanje žito koje te hrani...od ovih urabanih seljaka ama, baš ništa ... pametno naravno!!! :roll:
 
Mnogi uspjesni elementi
Naseg novokomponovanog propalog drustva
Kazu meni: Rambo, zasto ti ne snimis pet-sest kompozicija
Koje ce da govore o ljubavi i nostalgiji za rodnim krajem
kao na primer "Sagraaadite most bez kraja, most do moga zavicaja"
Pa onda da ustedis sest maraka
Kuuuuuuuupis jedan kabriolet golf polovni nacemo ti u Njemacku
To je tamo 'iljadu-dvije maraka
Pa ga onda registrujes na Vukovar
Pa ga prebacis na Niksicke table
I vozis ga, napunis auto pune manekenki
Auto napunis punim golim manekenkama
I vozas se po gradu boli te *****

Ali nemaju ti ljudi pojma
Da na Balkanu nema hasvaltiranih puteva
I kad se zaglaaaaviii sa svojim kabrioletom onda pitaju
 
Dje je FAP masina
A dje nam je FAP masina
Dje nam je FAP masina
Fabrike Automobila Priboj
Najmilija situacija u mom soferskom zivotu
Najmilija situacija u mojoj soferskoj karijeri!
Je kad dodje ljeto
15. juli a ja dobijem turu da iskrcam u centru grada
Tad zatvorim prozore
Upalim grijanje
Dok u kabini ne bude 60 stepeni
Ali ne zato sto ja volim da se znojimmm
Vec zato da bi se iznerviro!
Onda stanem na semafor, ugasim auto
Ugasim svoju FAP masinu
I cekam da mi dodje neki nervozni vlasnik kabrioleta pun manekenki
Pun sofera i manekenki
Tad namjestim auspuh u visini njihovih glava
Ubacim u cetvrtu
Pritisnem kuplung
Kresnem masinu dam gas do kraja povucem rucnu pustam kuplung
Nafta ne moze da sagorijeva zato sto je auto pod opterecenjem
I nafta izbija pod pritiskom i kupa one manekenke
Nemojte se dragi prijatelji cuditi
Sto je na njima svo od mojije' govana
Jer tuda je prosla FAP MASINAAAAAA!


Rambo vozi kamion
Rambo vozi, salta, vozi
Rambo vozi kamion
Rambo vozi, Rambo
 
Ma puno vi serete ovde,...sad nesto kao pljujete po takvim ribama a rado bih ih ****** i bili sa njima...ajde molim te,..sta kao vidis navalentnu klinkicu koja izbaci guzu i sise i ti bi joj rekao :"ajde mars bre seljanko" ,..aha da,..yeah right! :roll: :roll:
 
Samantha Jouns:
Ma puno vi serete ovde,...sad nesto kao pljujete po takvim ribama a rado bih ih ****** i bili sa njima...ajde molim te,..sta kao vidis navalentnu klinkicu koja izbaci guzu i sise i ti bi joj rekao :"ajde mars bre seljanko" ,..aha da,..yeah right! :roll: :roll:
Samanta niko ovde ne sere nego svako ima svoje mišljenje a o tim golim guzama i sisićima pa lepo je to videti ali ako nema u glavi bar nešto onda se sve svodi na čisto pražnjenje tako da .. uostalom ne znam zašto sam ovo rekao u svakom slučaju ne škodi a ako... :lol:
 
reunion:
A "umashcenu"kosu si zaboravila?! I jos da je "kabriolet" pa da se presijava na suncu! Ma, ko ih...jedino sto me stvarno dotiche to je ta muzika! Zar nemaju u tim "modernim" kolima i neke slushalice? Razumem ja da onda utisak ne bi bio pravi ali...tu je i neki kucni red valjda! U stvari kriva je murija: trebalo bi to kazniti isto kao sto treba kaznjavati one sto zvalave mobilnim dok voze!
Murija radi istu stvar. Ma uzass. Morbidno.
 

Back
Top