Cure sta mislite o ovome ??

sasa_bh

Početnik
Poruka
11
Upoznali smo se slucajno i nakon prve kafe poceli da se druzimo. Kako je vrijeme prolazilo sve vise i vise smo provodili zajedno. Sa vremenom smo vidili i jedno drugome priznali da se super slazemo, da smo dosta slicni i ... ma da nam je super kada smo zajedno .. itd. Cak je jedno vrijeme odbijala izlaziti sa svojim drustvo da bi mi izasli. Isli zajedno na razna mjesta .. putovali ...planirali... itd.

Jednom prilikom smo bili zajedno i njena najbolja drugarica je zove i pita gdje je skime je ... kada su zavrsili razgovor kaze ona meni ko hoce ta njena drugarica da me upozna i rekla joj je da me je sanjala pa joj to ko cudno a i nezna me ... bla bla
Kada sam upozna tu njenu drug. ta cura meni kaze ovako: cuvaj ti meni nju dobro ...
I tako bilo je takvih stvari puno .. sve je to trajalo nekih 3 mjeseca a trajalo je sto ja iskreno nisam ni pomisljao na sta bi ovo moglo ispasti. Jednom prilikom reko ja njom da treba da odemo na kafu i da razgovaramo. Na sto je ona rekla da nema problema. Bila je neka frka i taj razgovor se otego pravo i ja jednom spomeno ko nikad mi da porazgovaramo na sto je ona odgovorila da misli da ja to namjerno izbjegavam.

Razgovarali ti mi i razgovor se zavrsio da se ona nalazi u nekoj zivotnoj fazi u kojoj se ne zeli vezati. Da ne zeli da me povrijedi... bla bla i da bi bilo najbolje da do ovog razgovora nije ni bilo. Na kraju se dogovorili da ovo zaboravimo.

I nakon toga ja se pomirio sa tim cura nece i gotovo. Ali poslije desile su se neke cudne zanimljive stvari. Evo navest cu da ne opisujem:

- mi smo se jos cesce vidjali
- opet mi je njena drugarica isto ponovila
- zagrizla jagodu a polovicu meni dala
- da ako nas ko pita recemo da smo maldi bracni par
- itd.

Ali i poslije toga sve je ostalo po starom. Ja sam se udalji da vidim da li je to samo bila navika jedno na drugo ili ima tu nesto. Poslije sam skonto da ja nju stvarno volim.

Sta da radim?? Kako da se postavim ?? Isplati li se vise truditi ima li smisla ?? Sta vi mislite sto oina nece???

HVALA
 
E vi pojma nemate o zenama, zasto mislite da ga zavlaci, nijednog trenutka nije rekao kako se on ponasa prema njoj sve ovo vreme...Prema tome, meni se cini da ne nagovestava svoja osecanja dovoljno jasno, ili verovatno uopste...Mislim koje se musko sad pa kao druzi sa devojkom...A ta prica necu da se vezijem, mislim :roll:, sve pada u vodu ako je naidje neko ko je super...
 
Njeno ponasanje je kako kada jednostavno ja nju ne mogu definisati. Njoj je 25 godina i sumnjam da bi ona samnom izlazila bezveze tj gubila vrijeme. Ja pored nje imam jos dosta prijateljica ali ni sa jednom nisam toliko vrmena provodio niti provodim kao sa njom. U pocetku je pricala pricu kako joj se vise i ne izlazi sa drustvom kao je je sve to dosadno .. bla bla ... na moje pitanje je li joj dosadno i samnom dobio sam odogovor da nije.
Nakon 15 tak dana sinoc smo izasli i u prici sam joj rekao da je ona nesto najljepse sto se meni dogodilo u zadnje vrijeme. To je nekako lijepo primila i pitala me '' to dodje kao neko osvejzenje'' ....
isto tako ispricala je pricu kako joj drugarica i njen momak nabacuju jednog druga. Sto je ona odbila.
 
e Sale...u napad....svidjas se ti njoj samo se pravi....ne zna izgleda ni ona sta hoce....napadaj...ako odbije igraj na patetiku...u smislu : pa znas li ti koliko to boli, pa mi smo non stop zajedno, pa ja samo na tebe mislim, ako i ti mene ne volis koji ces Qurac sa mnom bla bla bla
pasce
ili je napij i iskoristi situaciju if you know what i mean
 
alya:
Znas sta mi nije jasno u toj prici...ta njena drugarica sto te sanjala i ko ti je dao jagodu ta njena drugarica ili...mislim po tvom pisanju moglo bi bit i jedno i drugo :roll:

meni ama bas nista nije jasno u prici. jel on jos ta tom prvom devojkom? i ko je isao na kafu i ko je podelio jagodicu....ej bre ljudi koliko godina vi imate? prica mi zvuci kao da je iz osnovne skole....
 
Prvo, ako ne zeli da ste u vezi, zasto si s njom ostao u jednako bliskom kontaktu nakon razgovora?

Nebitno da li te ona zeli ili ne, tvoja je greska sto joj dozvoljavas da diktira tempo u vasem odnosu, da dresira tvoj pristup itd, to je nedopustivo...
ona igra sa osnovne linije na dugi poen, trudi se da sto duze odrzava svoju unutrasnju dominaciju u tebi, to postize pristupom toplo-hladno, pri cemu te sheta s jedne strane na drugu, a ti poslusno trckas...

NE, preuzmi inicijativu, iznenadi je, reskiraj, izadji na mrezu, pokusaj brejk, ucini nesto neocekivano.... pre nego sto se totalno zasiti tobom...
Umesto sto joj namestas zicere da te prashi, sekni jednu odlucnu zescu kontru, i ako lopta, a svi su izgledi da hoce, zavrsi u malom autu, nema veze, ko je ****, bitno da si pokazao petlju i prekratio nepotrebne odlive svoje energije. Ona ce biti vise pogodjena time sto si izasao iz igre nego ti jos jednim njenim ocekivanim NE.

A onda smuvaj nesto drugo, pa da vidis kako ce poceti da se interesuje za tebe, da te zivka, da trazi tvoju paznju....tad nikako nemoj opet da se primis, u emotivnom smislu...
 
Ma hemije ocigledno ima mislim da ni ona nije skroz ravnodusna ali ocigledno nije zaljubljena do usiju cim se necka.Ako promenis malo ponasanje i pocnes manje da obracas paznju na nju poceces da joj nedostajes,pa ce malo razmisliti sta zeli u stvari.
 
Ma ta je neka emotivno nezrela,koji ce ti moj takava kojoj morash stalno neshto da se dokazujesh,po cemu je ona pa boja....nije mi jasno sta ima SAMO on da se trudi.....valjda treba i ona ako joj je stalo,a ako nije-dovidjenja.Jb.ote nije mi jasno kako ljudi mogu da dozvole da ih tako yebu u zdrav mozak-ili oces ili neces,ako neces-dovidjenja,grad je bar pun devojaka.....
 
frozen1982.:
Ma ta je neka emotivno nezrela,koji ce ti moj takava kojoj morash stalno neshto da se dokazujesh,po cemu je ona pa boja....nije mi jasno sta ima SAMO on da se trudi.....valjda treba i ona ako joj je stalo,a ako nije-dovidjenja.Jb.ote nije mi jasno kako ljudi mogu da dozvole da ih tako yebu u zdrav mozak-ili oces ili neces,ako neces-dovidjenja,grad je bar pun devojaka.....

inteligentan mladic...
 

Back
Top