Cure sta mislite o ovome ??

Ok, vidi ovako care... posto si se zaglibio, ne da ti se ni tamo ni vamo... oteraj ti nju lepo u pichku lepu materinu. Nemoj muchiti sebe, da ti stoji tako blizu, a tako daleko. Nemoj se brinuti za nju, posto nece da se vezuje, onda joj nece ni tesko pasti razdvajanje... pa nek posle sebi objasnjava kako se to svojevoljno ne vezuje za drage osobe :roll:
Druga stvar, veza se ne sklapa razgovorom u kaficu ko poslovni ugovor.
I trece, koliko vi to godinica imate? :)
 
Vidi, izvini, ali stvarno nemam zivaca da citam ni NEkonfuznu verziju: izlozi ti njoj svoje vidjenje situacije & zelje - ako moze da se uklopi - moze, ako ne neka ide u pm.

U suprotnom ti cinis kompromise, a to trosi ljubav brze od svega, a jos pride vise boli kada pukne...
 
Devojka je dosta proracunata. Osluskuje trziste i ceka bolje ponude ali ne zeli ni da se distancira od tebe vec te rado koristi kao objekt za vezbu i jacanje samopouzdanja...
Povremenim ispoljavanjem tih elemenata infantilne seksualnosti (jagoda, parfem itd) nastoji da ti indirektno stavi do znanja da su i dalje sve opcije otvorene, kako bi se odliv tvoje energije ka njoj, nastavio....
Al cim se ponadas, odmah se izmakne i ti dezavuisan odletis u prazno...

Problem je sto dok se ona igra fatalnosti i folira , ti si iskren i nudis joj svoje srce na dlanu...
No ocigledno izvlacis neko zadovoljstvo iz te platonske inhibicije cilja, pa dobrovoljno ostajes u igri...
 
To Cloud-e svaka cast imenjace sta da ti kazem kad ti cloud sve rekao ako hoces da patis trci za njom ako ne karte na sto a ako pobegnbe onda i nije bila tvoja!Znas onu pusti je da ode ako se vrati tvoja je a ako ne ondak nikad i nije bila tvoja!Shvati ti si musko (za svaki slucaj pogledaj sta imas izmedju nogu) ti treba da vbodis igru ,ovo nije macho stil vec cinjenica ko voli p....ce?!?Glavu gore ili si pak jedan od onih pesnika koji uzivaju u platonskim vezama iz kojih izvlace inspiraciju.Ako jesi ondak pocni pisati pesme!Pozdrav u svakom slucaju karte na sto i zapamti nikad se ne vracaj na stari put!To je moja deviza moze druzenje i jos po nesto ali veza ili nesto ozbiljnije posle raskida NIKAD (u sustini zavisi od razloga raskida)!To je samo patnja!Pozdrav i javi sta si uradio da ne kazemkad pijemo medenu radzu?
 
Re: Cure sta mislite o ovome ??
Lepo je neko gore rekao da je ona proracunata i da osluskuje trziste, ne bi li se pojavio bolji, tako da je mozda najbolje da se ne petljas sa takvom, ali, ako ti se bas jako svidja, mozda je najbolje da se malo igras toplo-hladno sa njom. Nemoj uvek da joj budes dostupan, nemoj sve da joj pricas, nemoj uvek da se vidis sa njom kad te pozove, nemoj uvek da joj se javljas na telefon itd... neko vreme je kupliraj, a onda je kad je budes video samo zgrabi i poljubi. To je jedino sto sad moze da te izvadi iz "drugarske zone", jer predugo si cekao da nesto uradis sa njom.
 
random_cloud_form:
Devojka je dosta proracunata. Osluskuje trziste i ceka bolje ponude ali ne zeli ni da se distancira od tebe vec te rado koristi kao objekt za vezbu i jacanje samopouzdanja...
Povremenim ispoljavanjem tih elemenata infantilne seksualnosti (jagoda, parfem itd) nastoji da ti indirektno stavi do znanja da su i dalje sve opcije otvorene, kako bi se odliv tvoje energije ka njoj, nastavio....
Al cim se ponadas, odmah se izmakne i ti dezavuisan odletis u prazno...

Problem je sto dok se ona igra fatalnosti i folira , ti si iskren i nudis joj svoje srce na dlanu...
No ocigledno izvlacis neko zadovoljstvo iz te platonske inhibicije cilja, pa dobrovoljno ostajes u igri...


Mislim da nisi upravu. Mislim da sam je dosta dobro upoznao i ocijenio da bih to mogao na osnovu toga i procijeniti. Ja mislim da nju nesto - neko sprecava a sta .... potrudit cu se da dodjem do toga.
 
Mi se nismo vidili 7-10 dana i ove sedmice smo se slucajno sreli. Prve njene recenice su bile: '' nazovi pa da se dogovorimo za kafu '' . Culi smo se tel.. razgovarali... i na kraju razgovora ona kaze: '' sutra se vidimo pa cemo dogovoriti i sta cemo poslije''.

Izasli smo u bilo bolje nego SUPER.
 
Evo nesto novih informacija. Ja sam bio na godisnjem odmoru tako da nisam imao mogucnosti da pisem a nista se nije za to vrijeme ni dogodilo

Nekoliko dana prije godinjeg odmora ona se meni javila sms-om tek onako da mi kaze da je sa drugaricama da uziva .. bla bla. Na tu poruku sam i ja odgovorio da sam sa jednom dugogodisnjom prijateljicom koja je dosla iz drugog grada kod mene i zamolio je da mi se javi sutra. Proslo je nekoliko dana ona se meni nije javljala i odlucim ja njoj poslati sms sa pitanjem kada ima vremena da se vidimo.
Dobio sam odgovor da ona nije kuci a u naredni dan dva ce biti i da cemo se cuti. Ti dani su prosli ali ona se nije javila a nisam ni ja htjeo. Kada sam krenuo put Jadrana slucajno sam je sreo kako seta sa prijateljicom. Prisao sam im da se pozdravimo ... ta moja ''cura'' jedva se pozdravila i samo je rekla da je kod nje sve po straom. I krenula da nastave setati. To kada sam vidio samo sam se okrenuo i bez pozdrava otisao.
Od tada se nismo ni culi ni vidili.

Kako ovo komentarisete sta je pametno da uradim. ????
 
Cini mi se da je prica jednostavna - ona hoce da tebi bude sve a ti njoj rezerva za slucaj da ne naidje niko bolji. Ta njena reakcija na tvoju drugaricu nije bolje mogla da pokaze sta ona u stvari hoce. Cim se pojavila neka druga na koju ti mozes da obratis malo vise paznje ona se kao uvredila, zato sto devojka ocigledno ima komplex da drugi drze nju kao malo vode na dlanu a ona da bira kad ce i sa kim da se druzi. Pitanje je da li se ti njoj uopste svidjas ili joj se svidja ideja da je ti obozavas, i onda ti s vremena na vreme daje nade na kasicicu.
Moj ti je savet da se otkacis od nje sto pre, jer takve pijavice mogu samo da te kostaju iskrenih prijatelja koje ces definitivno izgubiti ako dozvolis da te ona vodi kroz zivot.
Takvi ljudi kao sto je ona imaju konstantnu potrebu da budu obozavani, i tu se nista ne moze jer to izgleda potice od iskustava iz vrtica kada su se mozda osecali ne voljeni ili ostavljeni od druge dece pa verovatno i roditelja. Samo ce bezveze da te iscrpi, nikada ti nece reci pravu istinu, i veruj mi bolje se toga otarasi sto pre to bolje po tebe.
 
ONA BI SAMO DA FLERTUJE.TO JOJ SE SVIDJA.PRIJA.VOLI STO TI TAKO
REAGUJES,OSECA SE POSEBNOM.
A TI AKO MISLIS DA TO PREBACIS NA VISI NIVO,NEPOKAZUJ PRETERANO INTERESOVANJE,
MANJE VREMENA PROVODI SA NJOM,NADJI ILI IZMISLI NEKU ZENSKICU.
PA KAD OSETI DA MOZE DA TE IZGUBI,PROMENICE PRICU.
NAJ VEROVATNIJE. NEMA BAS PRAVILA ALI IZ MOG,ZENSKOG,UGLA
JA TO TAKO VIDIM
 
Dzaba ti mi govorimo sta da uradis kada ti nisi niko od nas, ti si ti, i treba da uradis ono sto ti srce kaze, po svemu sudeci ti bi da se i dalje trudis, jer da nije tako vec bi je odjebao, kako kazu " tiha voda breg roni" mozda i nju slomi!!!

Srecno
 
Ispravka, jer nisam procitala sta se desilo poslednji put, vec samo ono kada si postavio temu!!!
Kreni dalje, realno ONA NIJE ZAINTERESOVANA, JEDNOSTAVNO JE TAKO, NE GUBI VREME NA RAZMISLJANJE!!!

Ima mnogo devojaka u gradu koje bi volele pazljive momke, ja imam neke slobodne drugarice, mozda imam nesto za tebe!!!

Pozz
 

Back
Top