Radio stanice u Usa

Dutch Schult'z

Početnik
Poruka
19
Ljudovi daj pomagajte mi.
Situacija je ovakva,neki moji poznanici i kolege su dobijali razne ponude za posao na radio stanicama u Usa i Kanadi,ali likovi su totalni amateri i nisu ni otisli.
Ja sam profesionalac,radim već 12 godina i hteo bih da zapalim preko,pa ako neko od zna nekog sa nekog narodnjackog radija nek nas poveze,please.

dachaschultz@yahoo.com
 
Hm slazem se sa tobom upoznao sam dva lika koji su dobili ponude ali mi nisu hteli reci na koji nacin a bar jedno 3x su losiji od mene ,radio sam u radio stanicama 6 god. bolje poznajem stranu muziku od nase, mene licno interesuje studijski rad u produkciji ili tako sto god!Izvini sto ti upadam u post ali nisam hteo da otvaram isti na istu temu!
 
U Chicagu name nasih radio stanica. Postoje jako puno radio programa na AM talasima i uglavnom preko vikenda mada mostoji i Srpski Radio Chicago koji svakodnevno emituje program od 2 do 4 pm na talasima 750KHz i 1080Khz AM.

Osim njega sve su ostalo amateeri koji iznajmljuju etar radi reklame svog posla kao na primer, Radio Zupa (Zupa restoran, Radio Duga (Telefonska kompanija), itd. Medjutim imas i odlicnih programa kao Romski Dukat, Srpski Radio Cas i vec pomenuti Srpski Radio Chicago. Postoje i jos nekoliko starih radio programa uglavnom nase politicke emigracija kao Radio Ravna Gora, itd.
 

Back
Top