Ime za psa

Shandu

Početnik
Poruka
20
Uskoro kupujem stene nemackog ovcara, pa mi treba pomoc pri izboru imena...
Najverovatnije ce biti zenka...
Ime bi trebalo da zvuci zenstveno ali i opasno...
Ako neko ima neki predlog neka slobodno postuje...
tnx
 
p.s. zamolila bih vlasnike kuca kojima pomazemo oko imena da nas vremenom obaveste kako su nazvali kucu, posto mi se cini da smo jos nekome pomagali ali se nije posle javio i rekao nam kako je nazvao psa. :|
 
Godinama sam prolazila pored dvorišta u kojem je stanovao prelep crni vučjak.Nikada nije na mene lajao, i jednog dana sam bila posebno radoznala i upitala gazdu, zgodnog, razbacanog dasu, kako mu se zove ljubimac?
Pogledao me je vragolasto i odgovorio:Mrvica! :shock:
Slatko sam se nasmejala, i tiho prozborila:Koji promašaj, trebalo je da se zove Astor ili Zevs....možda Ahil....volim ta imena, zvuče moćno, a tako romatično....antički! :-D 8) :arrow:
 
Za par dana ce biti sve gotovo...
Evo slicice mogucih ljubimaca...
 

Prilozi

  • Photo-0046.jpg
    Photo-0046.jpg
    91,9 KB · Pregleda: 67
Bilo je vise tema oko izbora imena (narocito za kucu)...
Ako se ne varam jednom prilikom sam veci deo spojila u jednu.
Problem je sto to treba malo i potraziti. Ne cini li vam se lakse da vi to raditre pojedinacno (pre postavljanja teme), nego da ja listam citav podforum za svakog koga mrzi da prethodno prelista postojece teme?
 
Problem je sto ni ja sad ne mogu da nadjem! :roll:
Sigurna sam da ima, ali pretrazivac nije bas pouzdan tako da nije do nas...
Zato sam i ostavila temu otvorenu.
Pozdrav!
 
moju macu sam nazvala mrvica,iako je stalno zovem beba ili mala ili tako nesto ... a sada kada budem imala kucu .... pa ne znam ... i ja sam razmisljala o tome ...
pitala sam vec neke i svi su rekli da bi najbolje da se zove Joca (!?!?!) ,a jedan decko kod mene ima haskija i zove ga Astra (zvezda,na latinskom) i meni se to ime mnogooo svidja...
 

Back
Top