Osiguranje od odbijanja riba

AcaBg82:
Ja sam samo izneo svoje misljenje :)
Kako bi bilo lepo da postoji takvo osiguravajuce drustvo. Onda bi smo mogli da budemo miljoneri.
Ja ne bih bio milioner (miLJoner,jel ovo na novo hrvatCkom? :lol: ) ...osim ako se ne bi isplacivao po milion za jednu korpu. Onda bih imao tako...mozda 4-5 miliona. Mada ne bih trazio celu cufru,jer nisam prezivljavao bas toliki dushevni bol. :lol: Uzeo bih po 900 000. :lol: :lol:
 
S_K_V_O:
na hrvatskom je valjda milijunaš...

hahah a koliki je to duševni bol kad te odbije devojka?
na koliko € ga vi procenjujete?
Evo ja sam procenio moj dusevni bol na 900 000 evra. I to ne zato sto je to stavrno pretrpljeni dushevni bol,nego sam alav na pare. :lol: :lol: :lol: Ja namerno grubo startujem ribu da bi mi ona odmah uvalila korpu,a ja onda otisao do suda da podignem uverenje sa cekom na 900 000 evra...:lol:
Pa zamislite koji bi to haos bio kada bi neko uveo tako nesto. :lol:
Onda nadjes ribu i dogovoris se sa njom da ti uvali korpu,a kintu delite po pola. :lol:
 
AcaBg82:
Zamislite kad bi ste mogli da se osigurate u osiguravajucem drustvu, da vam isplacuju nadoknadu za pretrpljeni psihicki boli, stres i patnju svaki put kad popijete korpu.
Zasto psihicki bol,
STRES, PATNJU.
Zar je to toliko strasno, ili ti korpe dobijas cesce nego obicno pa si puk'o.
Decko regulisi se malo, ne znam sta drugo da ti kazem nisam strucnjak za te stvari.
 
Ti si novi, još ne poznaješ našeg Acu?! :roll:
Ma, on ti je najveći mučenik na ovom Forumu, svi mu pomažemo koliko možemo, ali ga cure neće, a zašto ga neće, pa ne nosi im cveće! ;)
Hajde, Aco, ''baci'' podatke kada si se ispilio, pa da ti Astrodita pročita sudbinu....možda ti je karma takva, eeee, onda nema leka...a ako postaviš još jednu novu temu, onda će od tebe da ostane samo fleka! :p :-D 8) :arrow:
 
Nešto razmišljah , pa dodjoh do toga da bi aci bilo još gore da postoji osiguranje za korpe....

Onda bi oni agresivni i snalažljivi muškarci još više napadali , pa bi ženama stvarno pakao bio .
A onda bi opet , kad aca dodje, bilo , ma evo ti pare samo da te ne gledam.....
 
Al najahase na coveka... :lol:

Da verovatno da te ispale mogu da povrede coveka... pogotovo ako je mladji i ako ga takve stvari pogadjaju... No cinjenica je da su devojke postale nekulturne po tom pitanju i da uopste ne haju za osecanja tipa... pogotovo pri tim prilazenjima... No naravno ima i izuzetaka... nagrada njima... :wink:
 

Back
Top