Osiguranje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li postoji osiguranje kite od padanja? Znaci ako neko moze yebati 3 puta a posle osiguranja mu se desi da yebe dva puta i treci put zakaze da dobije odstetu.
 
sinnke:
Da li postoji osiguranje kite od padanja? Znaci ako neko moze yebati 3 puta a posle osiguranja mu se desi da yebe dva puta i treci put zakaze da dobije odstetu.
Cepaj bademe, indijski oraj, orahe i kikiriki. A ona neka ti finansira zrnevlje. Bolje osiguranje neces dobiti. :wink:
 
Gurneš u alatljiku slamčicu za sok.
Umotaš alatljiku zavojima potopljenim u gips, pa tek onda navučeš kondom. Gips se stegne, pa kad ti tuki padne, spolja sve izgleda u redu! A ona slamčica se napuni gipsom i drži celu konstrukciju da ne otpadne.
 
ja nekako samo pogledam ko postavlja teme ovde...i sem ove prastare frozenove sve ostalo baaash likovi koji ne ulivaju poverenje - da tako kazhem...i pitam se...wtf ja pishem na ovom podforumu...
 
AntunTun:
ja nekako samo pogledam ko postavlja teme ovde...i sem ove prastare frozenove sve ostalo baaash likovi koji ne ulivaju poverenje - da tako kazhem...i pitam se...wtf ja pishem na ovom podforumu...

Pa to sam se i ja pitao, a onda sam prešao na druge podforume. Inače, ovde su teme u poslednje vreme veoma "inteligentne". Trebalo bi da se podforum zove: IZVALITE ŠTO VEĆU GLUPOST KAKO BISTE PRIVUKLI PAŽNJU!

Odoh sad da ne kvarim..........
f050.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top