Koju ste srednju skolu upisali ???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sv. Sava je dobra skola. Deca su mnogo dobra i sigurno ces se uklopiti i naci nekog sa kim ces se druziti ako ne poznajes nikog. Tamo je opustencija, ponekad je bas raspad sistema, ali ces u svakom slucaju moci da radis sta hoces (na casu mozes da radis sta ti padne na pamet i sl.) Ako hoces da ucis i da budes 5.00- mozes, ali mozes i da se zajebavas i da solidno prodjes. Ima profesora kretena kao i svugde ali i ima onih strasno gotivnih. Zavisi ko ti zapadne. Ako znas ime razrednog ili nekog profesora napisi. Poz.
 
jao mnogooo ti hvala,sad mi nesto lakse.nemam pojma ko se da mi predaje,icicu ovih dana do skole pa cu da ti javim.molim te reci mi kakvi su profesori fizike,hemije i nemackog.imala sam jednog nemackog sovinistu u osnovnoj i ubicu se ako naletim na jos jednog u srednjoj,a cula sam da je profesorka....no coment.nadam se da ces da demantujes glasine.u osnovnoj sam uvek bila 4,5 a sad bi mi puna kapa bio prosek oko 4.0 ili 4.10 cisto da nije ispod 4.nevolim da ucim i tu meru primenjujem samo u slucajima krajnle nuzde.jel mogu uz slusanje na casu i malo doucavanje doma da ubodem 4????bila bih ti mnogo zahvalna da mi odgovoris... :!:
 
Ja sam bila u francusko-italijanskom odeljenju tako da nemam pojma za profesore nemackog. Ti si u meni suprotnoj smeni, pa ne znam koliko ce se podudariti profesori koje ja znam i koji ce tebi predavati. Hemiju mi je predavala Bulka i ako ti ona kojim slucajem zapadne onda si velika srecnica. Bulka je zakon. Ona je potpuno izlapela i na njenim casovima je uvek bila ludnica. Meni je ponekad nje bilo zao. Sta joj sve radili decaci... Fizicarka Jelena je ok. Ona je nesto mladja i prilicno je opustena.
I ja sam u osnovnoj uvek na kraju bila 4.5 tako da smo otprilike tu negde. Ne treba puno da ucis. Mozes na casu da slusas i da ucis pred kontrolni.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top