sa svakom je u redu, osim sa njom

  • Začetnik teme zaljubljen
  • Datum pokretanja
Z

zaljubljen

Gost
Priznajem da mi je neprijatno i da vas pitam. Da li se jos nekome desilo da bude impotentan samo sa devojkom u koju je nenormalno zaljubljen? Prevelika zelja ili jednostavno stvar nije uradjena na vreme, trebalo je navaliti pre zaljubljivanja, pa sta bude? Ma da sam znao sta me ceka...Kako pokusati drugi put, a da se ne ponovi isto?
A devojke bih da pitam, da li biste odmah otkacile ovakvog?
 
Prijatelju, problem ti nije tako tezak kao sto ti se cini. Imao sam slicnu situaciju, i na kraju je sve proslo O.K. Ako ti je lakse za prvi put istripuj neku drugu ribu, koja ti je samo dobra sexacica, i prema kojoj nista ne osecas. Zazmuri, istripuj nju, i navali! Posle je sve vrlo jednostavno...
 
zaljubljen:
Priznajem da mi je neprijatno i da vas pitam. Da li se jos nekome desilo da bude impotentan samo sa devojkom u koju je nenormalno zaljubljen? Prevelika zelja ili jednostavno stvar nije uradjena na vreme, trebalo je navaliti pre zaljubljivanja, pa sta bude? Ma da sam znao sta me ceka...Kako pokusati drugi put, a da se ne ponovi isto?
A devojke bih da pitam, da li biste odmah otkacile ovakvog?
Naravno da ne,jer to sigurno nije tako strašan problem koji se ne može otkloniti.Potrebno je samo malo strpljenja i razumevanja.A za neke devojke to čak može predstavljati izazov.
 
TO SE MENI DESILO SA JEDNIM MOMKOM,I TO NIJE NISTA STRASNO,SLEDECI PUT JE BILO MNOGO BOLJE.KAO STO VIDIS NISAM GA OSTAVILA POSLE TOGA,PA TO MOZE SVAKOM DA SE DESI.AKO JOJ JE STALO DO TEBE OSTACE A AKO NIJE NI NE TREBA TI TAKVA DEVOJKA.U SVAKOM SLUCAJU RAZGOVOR JE VEOMA BITAN U TAKVOJ SITUACIJI.
 
I ja sam imala decka koji je imao isti problem na pocetku nase veze, ali meni to zaista nije smetalo, jer se ubrzo sve vratilo u normalu, tako da nemas potrebe da brines. A i ona ako te ne razume u takvim stvarima, nece ni u mnogo ozbiljnijim kasnije.
 
ma nije to bas tako kada ti je do nekoga toliko stalo i kada je ludacki volis moze covek da ima i hiljadu pre nje ali kada dodje ona prava oduzmes se,evo ti brate recept razgovaraj sa njom reci joj kako se osecas i sta osecas prema njoj kada zna u cemu je problem i ona ce se potruditi oko toga a ako nezna o cemu se radi bice nezainteresovana i misli ce da se jednostavno nepalis na nju nece zeleti ni da te pipne a to je sigurno jos gore reci cine cuda samo joj reci i skidas problem sa glave i ku... popi ovo i uzivaj.ps kada krenes u akciju nemoj da zaboravis da pauziras malo da ne pomisli da si manijak.
 
zdravo, problem ja taj to sto ti nju " iskreno " i puno volis, i onda je to neiskvarena , prava ljubav.
i kao takva tvoja podsvest smatra da je sex losa stvar i da ti on nije ni neophodan sa jom jer ne zelis da pokvaris svoju sliku o njoj jer nju velicas i dizes u oblake u svojoj glavi ( siguran sam u to ).
Doziveo sam i janesto slicno nekada davno, kada je meni bilo milije da samo razgovaram i budem u blizini moje voljene nego da se sexam sa njom.
Sex ce doci sam po sebi osetices to.
U medjuvremenu mozete se zabavljati, setati parkom, drzati se za ruke, pricati o svemu i svacemu, svemiru,bogu,zivotu posle smrti itd,... vreme ce proci i upoznacete jedno drugo...
Ne nisi jedini sa tim problemom, stavise mislim da svaka muska osoba koja je makar jednom " VOLELA" u zivotu zna za osecaj i ima slican problem. ( ne znam da li bi trebalo nazvati ovaj slucaj problemom ).
Budi sretan zato sto znas da volis, i zato sto mozes jednom reci " da, ja sam voleo ".
Siromasni su duhom oni koji ne priznaju svoja osecanja
 
kosmopolit:
zdravo, problem ja taj to sto ti nju " iskreno " i puno volis, i onda je to neiskvarena , prava ljubav.
i kao takva tvoja podsvest smatra da je sex losa stvar i da ti on nije ni neophodan sa jom jer ne zelis da pokvaris svoju sliku o njoj jer nju velicas i dizes u oblake u svojoj glavi ( siguran sam u to ).
Doziveo sam i janesto slicno nekada davno, kada je meni bilo milije da samo razgovaram i budem u blizini moje voljene nego da se sexam sa njom.
Sex ce doci sam po sebi osetices to.
U medjuvremenu mozete se zabavljati, setati parkom, drzati se za ruke, pricati o svemu i svacemu, svemiru,bogu,zivotu posle smrti itd,... vreme ce proci i upoznacete jedno drugo...
Ne nisi jedini sa tim problemom, stavise mislim da svaka muska osoba koja je makar jednom " VOLELA" u zivotu zna za osecaj i ima slican problem. ( ne znam da li bi trebalo nazvati ovaj slucaj problemom ).
Budi sretan zato sto znas da volis, i zato sto mozes jednom reci " da, ja sam voleo ".
Siromasni su duhom oni koji ne priznaju svoja osecanja

pronasla sam sasvim slucajno ovu staru temu, ne znam sta se u medjuvremenu dogodilo sa deckom koji je postavio pitanje, nego bih samo da kazem Kosmopolitu da me je odusevio svojim odgovorom. u stvari potsetio si me na nesto sto mi se davno, davno dogodilo, skoro potuno isti slucaj. samo sto mi nikad nismo uspeli, ne zato sto ja nisam imala strpljenja, naprotiv, nego nisam shvatala sta se desava, a on nije imeo hrabrosti da iznova pokusava i dozivljava neuspeh. a i bio je dovoljno stariji, ja sam tripovala da on treba sve da zna, u nekim trenucima cinilo mi se da me jednostavno ne zeli dovoljno. jer, kada nekog silno volis i zelis, zar ne bi trebalo tada da bude naj-naj, tako sam tada mislila. a njemu je bilo dovoljno samo da bude pored mene, da prica o bilo cemu, ili cuti. a sto je najgore i ja sam bila luda za njim u svakom smislu. proslo je mnogo godina od tada, ja se i dalje ponekad pitam zasto nismo uspeli da budemo zajedno?
Kosmo, ako si u pravu u ovome sto si gore napisao....? mozda ste vi muskarci nekad osecajniji nego sto mi mozemo da zamislimo?
pozdravljam te
 
Muskarci ne budite smesni..zeni koja iskreno voli to nimalo ne smeta...jednom sam cula da se to moze desiti muskarcu koji je zaljubljen, pa zar me onda to "zakazivanje" ne bi usrecilo? Licno bih bi´la ubedjena da je to zato sto je otkacio za mnom...a to je ono sto svaka od nas zeli zar ne...kada se ta jaka osecanja malo smire sasvima sam sigurna da bi sve bilo ok..posto sve ide iz glave dragi moji odace vas to ako zelite da svoja osecanja sakrijete... :wink:
 
Priznajem da mi je neprijatno i da vas pitam. Da li se jos nekome desilo da bude impotentan samo sa devojkom u koju je nenormalno zaljubljen? Prevelika zelja ili jednostavno stvar nije uradjena na vreme, trebalo je navaliti pre zaljubljivanja, pa sta bude? Ma da sam znao sta me ceka...Kako pokusati drugi put, a da se ne ponovi isto?
A devojke bih da pitam, da li biste odmah otkacile ovakvog?



naravno da ne bih, ukoliko mi se stvarno svidja
i stalo mi je da budem sa njim.
probali bi opustenije, bez opterecivanja...
 
Priznajem da mi je neprijatno i da vas pitam. Da li se jos nekome desilo da bude impotentan samo sa devojkom u koju je nenormalno zaljubljen? Prevelika zelja ili jednostavno stvar nije uradjena na vreme, trebalo je navaliti pre zaljubljivanja, pa sta bude? Ma da sam znao sta me ceka...Kako pokusati drugi put, a da se ne ponovi isto?
A devojke bih da pitam, da li biste odmah otkacile ovakvog?

ne bih ga otkacila.
 
pa Gazdarice, hvala na podrsci, znaci nisam usamljen slucaj. Samo sam mozda redak. Ili niko ne zna resenje za moj problem, ili im je tesko da priznaju da im se tako nesto ikada desilo. Decki, pomozite!

E kralju opusti se,meni se to desilo sa sadasnjom djevojkom, ono imao sam par djevojaka prije nje cisto radi seksa, kasnije dodje ona! Prvo nije dala,pa se zabavljas,zaljubis privucete to sto je neosvojiva i kada dodje vrijeme za to ti se zbedujes ono loshe ti,bojis se da je nece boliti (a njoj prvi put) i tako to je mene skocilo par puta mislio sam da sam impotentan al znam da nisam vec jednostavno kao sto si rekao prevelika zelja i to kao sto znas da je njoj prvi put zelis da joj bude najljepse da joj udovoljis jednostavno da se osjeti voljenom i posebnom,e vidis ja sam se tu izjebao ali kasnije je doslo sve lijepo na svoje :D! Mene je ubijala duga predigra jer nije moglo drugacije pa jedva mi se odrzi dignut pa nakon sat vremena samo se spusti nece da se digne a ona se tad ono pripremi, ZAJEBANO JE KAD SI ZALJUBLJEN A POGOTOVU KADA JE DJEVOJCI PRVI PUT! :D! Moj ti je savjet opusti se i ubost ces!:D
 

Back
Top