dje ste klosari

AllPacino

Zainteresovan član
Poruka
487
Dobro vece,
nesto sam u zadnje vreme slabo za komp. ******* nema se vremena,a pravo da vam kazem ni malo mi ne nedostajete i bas sam se odmorio ovih meseci od silnih gluposti koje ovde covek moze da cuje,odnosno procita.....
Kod mene se nesto cudno desava u zadnje vreme,ljudi meni je dosadilo da *****....nemoj neko pogresno da me shvati....ja zivim za sex,ali imam problem sto mi je zanimljivo samo prvi put sa jednom zenskom....vec drugi put kad se nadjemo primetim da cisto odradjujem posao....yebo te zivot....spasava me jedino sto ima dosta zena....pa moze da se menja cesto....a ja sta cu sto se zene lepe za mene...nisam ja kriv sto dobro izgledam i sto imam mnogo dobar posao...dobro placen...pa se ove zene lepe ko muve za lepak...samo je pitanje koliko ce to da traje....odavno sam procitan....ali me opet hoce bre....
i tako samo zelim da cujem neki pametan predlog....
 
AllPacino:
Dobro vece,
nesto sam u zadnje vreme slabo za komp. ******* nema se vremena,a pravo da vam kazem ni malo mi ne nedostajete i bas sam se odmorio ovih meseci od silnih gluposti koje ovde covek moze da cuje,odnosno procita.....
Kod mene se nesto cudno desava u zadnje vreme,ljudi meni je dosadilo da *****....nemoj neko pogresno da me shvati....ja zivim za sex,ali imam problem sto mi je zanimljivo samo prvi put sa jednom zenskom....vec drugi put kad se nadjemo primetim da cisto odradjujem posao....yebo te zivot....spasava me jedino sto ima dosta zena....pa moze da se menja cesto....a ja sta cu sto se zene lepe za mene...nisam ja kriv sto dobro izgledam i sto imam mnogo dobar posao...dobro placen...pa se ove zene lepe ko muve za lepak...samo je pitanje koliko ce to da traje....odavno sam procitan....ali me opet hoce bre....
i tako samo zelim da cujem neki pametan predlog....

sreca pa i vas ima puno
pa nam se moze..............:D
 
Vidi,vidi,vidi...Al nam se vratio posle toliko godina avatura,vratolimija,brodoloma,nezapamcenih uspeha i padova u zivotu svakog shvalera i ljubavnika.
Presao je put od najvecih zavodnichkih i sexualnih visina do samoga dna i beznadja koje nosi sve navedeno...i nazad.
Setajuci po ivici ocaja i odusevljenja,ljubavi i patnje...sexulanog nagona i razuma...All Pacino se na kraju ipak vratio nama. Obicnim smrtnicima koji svoje sive dana otaljavaju kao najveci bednici. Doshao je...i uneo radost u nashe domove sa svojim novim ljubavnim i sex pricama,pricicama,bajkama,basnama..i ostalim narodnim umotvorimana.
Vratio se lsomljen od zivota,kafana i zena. Od prekomernog sexa...ali sa srcem i dalje punim ljubavi za sve nas. Obicne putnike smrtnike.
Dobrodoshao nam All...oprosti nam gresili smo. Pomiluj nas greshne.
:lol: :lol:
 

Back
Top