,

CobRa-SiC-

Poznat
Banovan
Poruka
7.515
Neštomi pade napamet...
Kad budete imali svoju decu/ il oni koji ih već imaju... akoćete ih vaspitati i po pitanju muzike... mismi... da im pokažete štaje možda dobro... šta ne... šta znam... koje bendove, pevače, štaja znam, ćeteim pustati... il koje pesme... aaaa ???

Neee... neplaniram dase ženim :mrgreen: ...
 
Pa prvo treba da se ozenim. . .
Sta znam, vberovatno ih podizati na Garavom Sokaku i tako nekim grupama, a onda kad malo stasaju nek sami biraju sta zele. Jedino ih vaspitati da budu antife i to je to.
 
CobRa-SiC-:
Neštomi pade napamet...
Kad budete imali svoju decu/ il oni koji ih već imaju... akoćete ih vaspitati i po pitanju muzike... mismi... da im pokažete štaje možda dobro... šta ne... šta znam... koje bendove, pevače, štaja znam, ćeteim pustati... il koje pesme... aaaa ???

Neee... neplaniram dase ženim :mrgreen: ...
Ma pitaj Jane. Ja cu kako god ona oce.
 
CobRa-SiC-:
Neštomi pade napamet...
Kad budete imali svoju decu/ il oni koji ih već imaju... akoćete ih vaspitati i po pitanju muzike... mismi... da im pokažete štaje možda dobro... šta ne... šta znam... koje bendove, pevače, štaja znam, ćeteim pustati... il koje pesme... aaaa ???

Neee... neplaniram dase ženim :mrgreen: ...


Pazi u zivotu nikada nisam dozvoljavao da mi drugi kreiraju ukus, ni roditelji,ni drugovi,poznanici,trend, javno mnjenje ili bilo ko, nisam dozvoljavao da to cine po pitanju muzike ali ni po pitanju mnogih drugih stvari, smatram da je covek najbolji kada je svoj, kada pravi sopstvenu stazu a ne koraca onom kojom su mnogi prosli, tako cu i svoju decu kada ih budem imao jednog dana pustiti da u mnogim stvarima odlucuju svojom glavom, pa i ako njihov izbor budu REP, HIP-HOP ili tehno muzika I KULTURA, A JA NISTA OD TOGA NE VOLIM, JA IM IPAK NECU SUPROSTAVLJATI SVOJE MISLJENJE VEC CU IH PUSTATI DA UZIVAJU U TOME!
 
Guliverr:
Pazi u zivotu nikada nisam dozvoljavao da mi drugi kreiraju ukus, ni roditelji,ni drugovi,poznanici,trend, javno mnjenje ili bilo ko, nisam dozvoljavao da to cine po pitanju muzike ali ni po pitanju mnogih drugih stvari, smatram da je covek najbolji kada je svoj, kada pravi sopstvenu stazu a ne koraca onom kojom su mnogi prosli, tako cu i svoju decu kada ih budem imao jednog dana pustiti da u mnogim stvarima odlucuju svojom glavom, pa i ako njihov izbor budu REP, HIP-HOP ili tehno muzika I KULTURA, A JA NISTA OD TOGA NE VOLIM, JA IM IPAK NECU SUPROSTAVLJATI SVOJE MISLJENJE VEC CU IH PUSTATI DA UZIVAJU U TOME!
Ali sta ces pustati u njihovom okruzenju? Posto obicno deca slusaju ono sto i njhovi roditelji(u pocetku).
 
e pa to je glavno... Mislis da dete zna da prepozna sta mu se svidja a sta ne od muzike...
Ako gleda MTV slusace sve sa MTV, i kopirace brata ili sestru ili ako ih nema onda roditelje...
Tek kasnije ce sami slusati ono sto im se svidi...
Ili mozda ce i kasnije kopirati drustvo ( to su oni bez identiteta) da bi bili prihvaceni... To je veoma lose
 
ja sam kao mala volela cardiganse i no doubt....i eto....i dalje volem cardiganse ali no daoubt ne.....obicno su mi roditelji predlagali bendove i sl....tako sad volem lou reeda i tom waitsa...ono...super....cjale mi je bio u fazonu boba dilana....keva mi je bila hippie....voleli rock...meni to sad omiljeni pravac..ima tu uticaja
 
pa da...da nam se deca prepadnu....ja im necu nabijati metal pogotovo mansona....moji su meni nabijali klasiku...sad vise ne mogu da cujem... eee :p
ja sam kao mala obozavala bajagu :shameonme:
volela sve sto se pustalo na b92...posto su moji stalno drzali radio ukljucen na tu frekvenciju
 

Back
Top