Kad pačići banu iznenada...

Betty

Elita
Poruka
21.481
Mojoj koleginici ušetalo je jato pačiča juče u dvorište :lol: Ozbiljno, sami od sebe! I ne zna šta da radi s njima, pa sam ja ovde došla po ideju, i da giga vidi :D
Pačići su inače sivi, valjda divlji, mnogo p'aču i traže mamu, mačak je ispiZdeo, načisto je ljubomoran što mu ne daju u garažu gde je kutija., i svu im je vodu gde su plivali popio :shock: :shock: :shock:
A pačićći ko paćići, igraju se s ljudima i ne misle ni na šta.
Jel oće neko jato divljih pačića? :P Da ih udomimo? I šta patke uopšte vole, kaže Ruža da im je hladno noću i da pište :cry: Zasad su siti i plivaju. Tu i tamo preleti neka dvilja patka iznad komšijinog dvorišta pa nastane uzbuna - da li im je to mama :P
 
Neka im ubaciva i travice.Najsretnije resenje bi bilo da ima nekakav kavez pa da ga okrene naopacke i stavi na travnjak ispred kuce i njih ispod pa ga pomera onako kako oni osisaju travu.Tip kosacice Patak Daca.Zavidim joj ,obozavam da ih gledam kako se gegaju
 
FUNPHOTO1.jpg


zar nisu slatki........:D
 
a ste gledali fly away home
o djevojcici koja je nasla divlje guske...
pa na jesen morala izumiti letjelicu da ih vodi na jug
jes jes
meni to skroz slatko zvuci...ja bi ih zadrzala...samo sta dalje....kad odrastu, krenu da krijeste...ne mogu da ih koljem ako sam ih odhranila...
 
Betty:
Mojoj koleginici ušetalo je jato pačiča juče u dvorište :lol: Ozbiljno, sami od sebe! I ne zna šta da radi s njima, pa sam ja ovde došla po ideju, i da giga vidi :D
Pačići su inače sivi, valjda divlji, mnogo p'aču i traže mamu, mačak je ispiZdeo, načisto je ljubomoran što mu ne daju u garažu gde je kutija., i svu im je vodu gde su plivali popio :shock: :shock: :shock:
A pačićći ko paćići, igraju se s ljudima i ne misle ni na šta.
Jel oće neko jato divljih pačića? :P Da ih udomimo? I šta patke uopšte vole, kaže Ruža da im je hladno noću i da pište :cry: Zasad su siti i plivaju. Tu i tamo preleti neka dvilja patka iznad komšijinog dvorišta pa nastane uzbuna - da li im je to mama :P

E hocu ja malu patku.
 
Betty:
Mojoj koleginici ušetalo je jato pačiča juče u dvorište :lol: Ozbiljno, sami od sebe! I ne zna šta da radi s njima, pa sam ja ovde došla po ideju, i da giga vidi :D
Pačići su inače sivi, valjda divlji, mnogo p'aču i traže mamu, mačak je ispiZdeo, načisto je ljubomoran što mu ne daju u garažu gde je kutija., i svu im je vodu gde su plivali popio :shock: :shock: :shock:
A pačićći ko paćići, igraju se s ljudima i ne misle ni na šta.
Jel oće neko jato divljih pačića? :P Da ih udomimo? I šta patke uopšte vole, kaže Ruža da im je hladno noću i da pište :cry: Zasad su siti i plivaju. Tu i tamo preleti neka dvilja patka iznad komšijinog dvorišta pa nastane uzbuna - da li im je to mama :P

:D :D :D :D :D
 
mammy:
a ste gledali fly away home
o djevojcici koja je nasla divlje guske...
pa na jesen morala izumiti letjelicu da ih vodi na jug
jes jes
meni to skroz slatko zvuci...ja bi ih zadrzala...samo sta dalje....kad odrastu, krenu da krijeste...ne mogu da ih koljem ako sam ih odhranila...

Da, ja sam gledala par puta taj film, i stalno davim dete da ga gleda, kad god se daje na TV-u, pa tako opet odgledam, pored nje, neki delic filma... :)
 

Back
Top