Moze li mi neko pomoci da napravim SAJT za Kosovo ?

Lepo je što si sve to zamislio, ali su uleteo iz entuzijazma ne znajući šta sve to nosi sa sobom.
To što si predložio je jedna jako ozbiljna stvar. Prvo trebaš imati materijala za tako nešto, uvek sveže informacije i fotografije kao i ljude koji razumeju materiju. Ako sve to nemaš teško da ćeš nešto biti od ove ideje. Sad ćeš reći da si baš zbog toga otvorio temu da bi pronašao ljude, ali teško da ćeš uopšte naći ljude koji će sve to raditi tek onako. To već duboko zalazi u mnoge stvari i profesije.
A da ne govorim o tome koliko besplatni domeni nisu pouzdani. Prvo moraš biti pravno lice da bi registrovao domen na co.yu i opet nije besplatan, mada je jeftin, negde oko 1,5 EU. Ako hoćeš neki domen koji se plaća (net, com, itd.) to ti je negde oko 10 EU što opet predstavlja problem - ko će za to dati novac. Pa onda hosting, tamo gde ćeš postaviti sajt, i da ne nabrajam više.
Ne bih ovim da te obeshrabrim, ali sličnih ideja i entuzijasta je bilo i pre tebe. Ako uspeš svaka čast, ali...
 
tJ-PekYcA:
Zapocetjemo ga mi pa posle kad ga uradimo ceo sajt objavicemo REKLAMIRATI itd....Gill Bates ae pocni ti moze ?

Cekaj bre, treba prvo odrediti koje ce rublike biti zastupljene, pa onda sta ce se od toga videti na home page, koliko strana je u pitanju i pre svega koji domen ces izabrati i kako ce se bre taj sajt zvati? Ne pocinje se od repa nego od glave... Imas li neke slike dostupne?... treba odraditi dobar baner (header) za home page to cu ja ali daj mi neke slike. Na google-tu mozes naci samo krv i nase simbole. Ima li neki pejzaz Kosova ili tako nesto.
 

Back
Top