Sta da pocnem da radim?

Javi mi ovde ili na private , kako god ti je pogodnije, koju kolicinu novca i rada si spreman da ulozis, pa ako imam konkretan i efektivan predlog javicu ti. Mozda mogu da ti zavrsim i fransizu nekih vec razradjenih biznisa, a eto ti i besplatne ideje:vidi kome ide pa udji pod fransizu, pa sljakaj, a drugi je vec sve smislio i smislja. Ti samo kao deo sistema postujes kalup i uzimas lovu.
 
ma nishta ba samo se javi kod mene ja cu da ti posaljem plan i program poslovanja ali zaista efektivnog, jer sam osjetio na sebi :) , a tolike pare da zaradis ba to ni ja nemogu hihi.. nego nista pretjerano ali posao je siguran sve je do tebe da li da ga prihvatis ako ne, neces ni imati...
 
Mislio sam da pocnem neki posao za koji nije potrebno neko veliko i strucno znanje.
Jednostavno da budes vredan i radish.
Ali sto sam duze razmisljao shvatao sam da je svuda velika konkurencija,i da je veliki faktor sreca ili prava lokacija..
Nemam pojma,mislio sam neki restoran,kafic,prodavnicu,brzu hranu,butik...
btw. nije u pitanju Bg,vec unutrasnjost
 
Ako stvarno želite da radite raspitajte se za pravi mrežni marketing,gde vam nisu potrebna ulaganja,a za 4-6 meseci zarađivaćete 1000 i više evra.Znači uz rad,korak po korak,možete da postignete uspeh,i vi i bilo ko drugi,uz malu sreću,da naiđete na dobrog mentora(instruktora,sponzora,učitelja).Možete da osnujete sopstvenu kompaniju u okviru kompanije bez dinara u dzepu i da postanete penzioner.To što niste iz bgd ništa ne remeti jer mrežni marketing ne poznaje granice.I još nešto:mrežni marketing nije prodaja već potrošnja.Srećno.
 
spirittt:
Mislio sam da pocnem neki posao za koji nije potrebno neko veliko i strucno znanje.
Jednostavno da budes vredan i radish.
Ali sto sam duze razmisljao shvatao sam da je svuda velika konkurencija,i da je veliki faktor sreca ili prava lokacija..
Nemam pojma,mislio sam neki restoran,kafic,prodavnicu,brzu hranu,butik...
btw. nije u pitanju Bg,vec unutrasnjost
Sa tog stanovišta možda najbolje prodavnica, oko hrane ima dosta posla i treba i stručno znanje, a za lokaciju bolje dati veću kiriju i uzeti bolju. Sretno u svakom slučaju i ja mislim da će većina poslova uspjeti ako se čovjek dovoljno trudi.
 

Back
Top