Srpska akademija nauka KRSTARICA-Zavod za patente

v.v.ilic

Elita
Banovan
Poruka
23.504
Prateci priloge na Forumu Krstarice, ustanovio sam da kod nas (srba) ima veliki broj izuzetno nadarenih pojedinaca koji zbog velike guzve na SANU i SAIU ne mogu doci na red za uclanjenje. Iz tog razloga osnivam SANKR-zavod za patente (Srpska Akademija Nauka KRstarica). :D
Za sada SANKR ima samo jednog clana (posto sam sam sebe uclanio :lol: )a u zavisnosti od kvaliteta priloga nadarenih pojedinaca vrsicu prijem ostalih clanova!

Vi: Ne mozete primati nove clanove (posto ni sami niste njeni clanovi) :D
Vi: Mozete predlagati nove clanove ukoliko primetite dobar prilog nekog pojedinca.

Ostale kriterijume za sada odredjujem sam a kada SANKR bude imao dovoljan broj clanova ustolici cemo Savet Akademika koji ce dalje obavljati ovu funkciju! :D, :D, :D
 
Na sednici Saveta Akademije odrzanoj 07.07.2006 sa pocetkom u 16h na kojoj je postojao kvorum od 100% clanova SANKR u punom broju 1 (jedan) odluceno je sledece:
U SANKR se, zbog svojih velikih zasluga u pronalazastvu, primaju (po azbucnom redu) sledeci clanovi:
1.DkJm
2.Intra
3.Jeele
4.Jomini
5.Obersturmfuehrer

Obrazlozenje za ovu odluku Savet Akademije ce dati u toku dana.

Na Krstarici 07.07.2006
v.v.ilic, svojerucno
 
Obrazlozenje Odluke Saveta Akademije:

Pomenuti naucni radnici su svoje sposobnosti i izuzetnu nadarenost ka pronalazastvu potvrdili na temi Prirodne nauke, topik - Problem za osnovnu skolu!

i to:

DkJm: Novi nacin rezanja lijane bez upotrebe noza. G r i z e n j e! Patent: Zubi za rezanje lijane. (viz. strana 5 pomenute teme)

Jeele: Pronalazak "Kvazi-camca" koji visi na lijani u vazduhu bez kuke i oslonca, cime je pobila Njutnov zakon gravitacije, otktivsi da gravitacija u stvari ne postoji! (viz. strana 5)

Jomini: Naucnik istrazivac. Zasluga na otkrivanju najbolje teme na Krstarici svih vremena. ( viz str .8 )

Inrta: Otkrivanje novog nacina kopanja rupa bez alata i uterivanja slona u istu i pored njegovog ociglednog otpora. (viz str. 4)

Obarsturmfuehrer: Konstrukcija specijalne klackalice bez alata, upotrebom dascica i lijana
koje se same rezu i vezuju (viz str.4 sa skicom)

v.v.ilic: Pronalazac izuzetnih srpskih talenata iz oblasti inovatorstva! (viz gore receno)

Na Krstarici 7.7.2006. u 17h i 56 min.
v.v.ilic svojerucno
 
Na sednici Saveta Akademije ponovo u punom broju od 1 (jedan) odrzanoj 08.07.2006 u licnom prisustvu doneo sam odluku da u SANKR primim jos dva clana:
1. light - zbog resenja postavljenog zadatka (ali bez verifikovanog patenta) Pogledati stranu 9 Najbolje teme svih vremena na Krstarici.
2.Proximo - zbog novog pogleda na srpsku gramatiku i uvodjenja pisanja vlastitih imenica malim slovom. (vis temu Ajnstajn stranu 1: ajnstajn, mileva pa to nekoliko puta da se znaju nova pravila :D)

Takodje sam doneo odluku o odlaganju formiranja Saveta Akedemije zbog malog broja prijavljenih akademika. Shvatam njihovu veliku zaozetost oko radova na brodu i "veselja" zbog resenih zadataka pa formiranje Saveta odlazem do daljnjeg.

Na Krstarici 08.07.2006 u 1h 40'
v.v.ilic
svojerucno
 
Patent kao takav je priznat SANKR-om ali koriscenje je od volje akademika. Kao sto ti mozes (a ne moras) da koristis patent naseg uvazenog akademika DkJm "Zubi za secenje lijane". :lol: Ti mozes i nozem ako ga imas momentalno pri sebi! :lol:, :lol:
PS: Jel, cekas? Mi dolazimo uskoro :lol: A da li ti se svidja ime "Krstarica 777" Imas punopravno pravo glasa kao verifikovani akademik SANKR !!! :D
 
Na Krstarici 10.07.2006


Na sednici odrzanoj uvedenog datuma sa pocetkom u 16h i 30' u prisustvu svih 100% clanova u punom broju 1 dobio sam predlog og samog sebe da odlikujem Akademika SANKR Jeele ordenom za hrabrost.

Predlog sam jednoglasno usojio i dodeljujem:


O D L I K O V A N J E

Zvezdu SANKR bprvog reda

Akademiku SANKR j e e l e

Za izuzetnu hrabrost ispoljenu u ukrcavanju na ladju Krstarica 777

Obrazlozenje: ladja Krstarica je sacinjena od iskljucivo muske posade a njeno prisustvo je prisustvo hrabre zene koja se prikljucila kao osoba suprotnog pola, dakle zensko!

Cestitam jedinoj zeni Akademiku SANKR na njenoj odvaznosti!! :D

v.v.ilic
svojerucno
 
Probacu zubima, verovacu kolegi na rec. ;) Samo ova lijana ima los ukus. Sve mi zapada za zube.
:lol:
Prolazi li ta Krstarica kroz Bosnu? Ima reka Drina svoje pristaniste pod Zvornickom hidroelektranom. :D :D ;)
Zena na brodu? Svidja mi se ideja, taman da ovako kolektivno dodjemo do zajednickog zakljucka da zene na brodu ne donose nesrecu. Kolektivni patent ( zena na brodu ). :?: :?: :?:

Ime krstarica 777 je ok, samo da vidim sto 777?
 

Back
Top