Srpska akademija nauka KRSTARICA-Zavod za patente

Kapetan jeele mi se javila da ima neke "emotivne" zadatke koje mora da reši pa će doći sutra. Inače javio mi se i Proximo da ima problema na vezama jer ga je ona oluja bacila u neznano kuda. :P
Na ladji su vidljivi samo ona dva japanca koji kuvaju i spremaju i Veljko Milković, čuveni pronalazač antigravitacione mašine koja mu se razbila o našu ladju kada je preletao iznad nje. Jeele je uključila svoj patent "nepostojanje gravitacije" pa je Veljko tresnuo. To je i bio razlog što si ti promašio ladju. Nepostojanje gravitacije je naš odbrambeni sistem koji kapetan uključuje da spreči upad nezvanih gostiju. Nije trenutno tu a niko drugi ne zna da ga isključi. Ali ti si spašen jer te je Mališa prepoznao. :wink:
PS: Ostatak posade se izgubio u nepoznatom pravcu i do danas o njima nemamo izveštaj.
 
Možeš da piješ "sok" od šljive ali samo kad voziš avion! :P Zato ti i sletanje na Krstaricu 777, izmedju ostalog, nije uspelo! :wink: Ali na ladji imamo loše iskustvo. Mornari popadaju pod palubu i ne izlaze po nedelju-dve. :P Zato je kapetan uveo strogu disciplinu što se tiče mornarskog pića, ruma. To može samo fiskulturno odelenje. Rum im je potreban pri treningu! :wink:
 
Ja Baltazar, danas 22.08.2006 na Krstarici 777,predajem posebnu nagradu za vernost, našem uvaženom Akademiku i prvom kapetanu ladje DkJm.

DkJm, predajem ti ovaj Zlatni Pehar, kao priznanje za odanost i vernost. Od momenta kada si se pridružio ovoj skupini naučnika tvoje misli i delovanje bili su samo sa nama.

ČESTITAM VELIKIM SLOVIMA a posada ima za zadatak da ti na ovim stranicama pismeno zahvali.

Na temi Problemi za Osnovnu školu, posada treba da otkrije razloge za ovu moju odluku.
 
nema oficira! to bi bilo k'o da se delimo po klasama...a to nije to...

a za Posadu - :oops: pa dobro...tako sam dosla do mog velikog otkrica u genetici... :lol: :lol:
mada, stidim se uzasno...Nisam ONO htela da napisem!! :smajlikojisekrijeucosak...:

javno se izvinjavam svim clanovima nase verne druzine za moj lapsus i ne poznavanje tastature


inace, predlazem da camac za spasavanje krstimo ''nada umire poslednja 2222'' :D :D
 

Back
Top