Srpska akademija nauka KRSTARICA-Zavod za patente

stnco:
Ej, v.v.ilic-u, zelim da me primis u SANKR ne zato sto imam neki patent ili neko znanje, vec zato sto znam tebe. A, jel' moze? (mozda je moj izum ovaj nepotizam a, sta kazes?).
Mi ne primamo nikoga preko veze. To si video u odgovoru našeg kapetana Jeele. To što kažeš da nemaš nikakav patent, grdno se varaš. Tvoje patente ću ovde objaviti i bićeš primljen. Moram još da se konsultujem sa našim kapetanom, da sve ide po redu i patentnim pravilima.
Želimo ti dobrodošlicu. :wink:
 
O hvala ti Boze u njihovim glavama, sto me ova slavna druzina primi u svoje redove. Drago mi je Prvi Akademice sto mi kao glavni patent uze Boga, a ne napotizam, jer bi me pola Srbija tuzilo zbog plagijata. O slavna jeele zaklinjem se.... u sve sto ti kazes (u poverenju, mislim da sam ovim zasluzio da me proglasis za prvog oficira jer ko je navikao na vezu taj se ne menja). Na kraju mi samo preostaje da vam kazem da me ne zamisljate sa sedom kosom akademika jer je nemam, a obecavam da cu odmah pustiti bradu koja nece biti ni brada zvanja, ni brada znanja vec brada s.....Ne zamerite slavne kolege na ovoj slobodi jer iz mene ne govori nepristojnost vec velika sreca.
 

Back
Top