avanture forumasa

random_cloud_form

Aktivan član
Poruka
1.621
Recimo dobijete zadatak iz samog vrha drzave, ubedjuju vas tri dana, kazu potrebni ste naciji, vi ste pravi covek za tajnu misiju punu opasnosti.
Pred vama je neizvesno putovanje kroz razna bespuca kontinenata i okeana.

Koga bi poveli od forumasa kao clanove ekspedicije i zasto.
Naravno, ne ulagujte se vec budite odlucni i uvrstite samo najsposobnije u svoj tim...

evo koje bih ljude kontaktirao i pozvao da se prikljuce misiji -

1.gigule - zna dosta o primitivnim plemenima, kulturama

2.gazdaricu - zbog njenih seksualnih vestina, ko zna na kakve cemo maharadze naleteti

3.beti - zbog oralnih, oratorskih kvaliteta, i za shpijuniranje

4.jagodicu - malo ljudi zna da je clan mense, razume se i u ishranu dosta

5.onaj bilder, mare valjda - kao izvidjac

6.krvoloka, kazanovu i jos po neki tu moze - za borbu

7.tuznog patka - kao savetnika

8.rastaman - deluje mocno, sigurno ima brojne veze po svetu

9.zilot cacanski - trebace nam i pomoc svestenika u susretu sa silama tame

10.calimero, obavezno - britkog je uma, razumna, sposobna u svemu sto cini, apsolutno mi je potrebna

11.i naravno, anakin - kao nosaca mog prtljaga

Pa ce na kraju oni koji su najcesce birani upasti u idealni tim...
 
ekipa :
TEAM ALFA
@Psiho,@PoPMare,@jacques,@Dina81,@Astrodita,@Gryphon,@lillymoon,@linabg,@MirjaMN
TEAM BETA
@Lucca,@myche,@NatasaNatasa,@daca75,@McMillan,@Zana,@baraba,@Supertajni,@goldfish
TEAM CHARLIE
@sicky ,@MarijA`,@looodica,@Zikica, @Miki 13991,@Cale,@Lilu,@Rajkec,@Jugoslovenka
TEAM ATTACK
@Oximoron,@commandos ,@BGD Platform@OpFor,@MASTERMIND,@mammy,@livija ,@TOMAX,@Neva,@Zikica,@tommy ,@ancika , @rizik , @raz00m ,@Prof.Grof, @Anna Oxa
 
Smrt ekipa za mission impossible, dobro sam razmislila, glava je u pitanju.
Nema nista preko veze! 8-)


Mastermind- lud, vere se po krovovima i prkosi smrti, nozevi, sablje, droga, odlicne veze sa mafijom, plus fotke bi ispale fenomenalno
Guru 42- mora da postoji neki neartikulisani, blesav lik u ekipi da smanji tenziju
Svevlad- mladi naucnik, poseduje potrebna znanja, narocito ako se ima posla sa natprirodnim bicima
Whitenicky- lozi se na akciju i fizicki je pripremljen
Pop Mare- snagator, uvek treba neko ko ce da savije resetke, ukloni ogromni kamen sa puta
Raven- ptica koja obavestava
pajamaca- iskusni avanturista, samo jos da skoci iz aviJona
anakin- uvek spremna da zadavi neprijatelja
jagoda- dovoljno je da progovori i neprijatelj je u rebusu
Random- da nas leci kad odlepimo

i naravno ja, divlja , reinkarnacija Brus Lija :razz: 8-)
 
whitenicky:
ekipa :
TEAM ALFA
@Psiho,@PoPMare,@jacques,@Dina81,@Astrodita,@Gryphon,@lillymoon,@linabg,@MirjaMN
TEAM BETA
@Lucca,@myche,@NatasaNatasa,@daca75,@McMillan,@Zana,@baraba,@Supertajni,@goldfish
TEAM CHARLIE
@sicky ,@MarijA`,@looodica,@Zikica, @Miki 13991,@Cale,@Lilu,@Rajkec,@Jugoslovenka
TEAM ATTACK
@Oximoron,@commandos ,@BGD Platform@OpFor,@MASTERMIND,@mammy,@livija ,@TOMAX,@Neva,@Zikica,@tommy ,@ancika , @rizik , @raz00m ,@Prof.Grof, @Anna Oxa

Mission impossible može da počne.....
lara_croft_hir0430_01.jpg
H777820_Tomb-Raider-2-Lara-Croft-Aqua-Gear--Actionfigur-Hoehe-16-cm-CHF45.jpg
 
banegad:
ovo je kao ona tema koga najvise volite od forumasa, cije postove najradije citate, koga bi pojebali, koga postujete i tako tome slicno
poveo bih gurbeta i topmodelsicu
a koga bi od nas dvoje pojebo.da se odma dogovorimo pre polazka
ja bik volo dsam oni štoj ga poštivaš i voleš dga čitaš.jel mi je dosta takih avantura.vazdan me prevare
kao aj dođi d ti nešta pokažem evo ovdi u podrum imam stare artije i kojekakih drangulija
i ondak gurbetu fasuje dupe
 
Dzulijan? Apsolutno, bice zaduzen za odrzavanje morala...

Samo, sad nekoga mora da precrtam a da ne ugrozim uspeh misije... koga izbaciti, koga izbaciti, hmmm, gigule definitivno leti napolje.


whitenicky u al ste jaki, pocinjem da brinem za ove moje mrcine
 
....ako noćom izgubite kompas, ona Astrodita je opasna ženska, jednim pogledom u ''Velikog medveda'', izvešće vas na pravi put! :o 8-)
Ja tu više ništa ne bih dir'o, samo malkice dodao:Bez marlona ne idem u avanturu! On će biti zadužen za Astrine psiho-fizičke pripreme i kondiciju, a minon i BIG Sister za vanškolskeaktivnosti! :grin:
Ko se ne slaže, reklamacije se ne primaju! :razz: :wink: :arrow:
 
random_cloud_form:
Dzulijan? Apsolutno, bice zaduzen za odrzavanje morala...

Samo, sad nekoga mora da precrtam a da ne ugrozim uspeh misije... koga izbaciti, koga izbaciti, hmmm, gigule definitivno leti napolje.


whitenicky u al ste jaki, pocinjem da brinem za ove moje mrcine


sta da ti kazem TIM SNOVA :))))....... iako ima jos dosta likova koji mogu da udju u tim ali bilo bi vec preterano :wink:
 

Back
Top