Univerzalni poklon

razmisljalica:
Procitala si mi misli :shock: :razz:


možei iPod?:P Al da je neki frišak :lol: ili...recimo, knjiga u konzervi. Ili knjiga sa CD-om pride, nešto mulitmedijalno ko nekad Hornbijev High Fidelity (u konzervi je D. Šapić )...
a može,kad malo razmislim, i jedna vespa (bilo koje boje) i flaša bejlisa? :D
Može vaučer na 10.000 u liliju da se utroši :P :P :P
 
Nema greske kada je u pitanju ogledalo, uklapa sa u svaku prostoriju, moze biti malo, licno, veliko, obicno, glamurozno, kicerajsko...po izboru i u zavisnosti kakva je osoba moze biti pravi poklon i za muskarca i za zenu.
 
xiaoyu:


Ima li neka da se ne bi obradovala vespi :) Recimo, pežoovoj, onoj finoj, za šmizle, i to recimo ŽUTE ili NARANDŽASTE boye...:D

Ja sam tako shvatila pitanje - univerzalni poklon. Ne kažu do koje cifre :mrgreen: I ne kažu da moraš da se tutzaš za vespu :D Znači, nema veze sa sponozorisanjem nego sa Deda Mrazom :lol:
 
Betty:
Ima li neka da se ne bi obradovala vespi :) Recimo, pežoovoj, onoj finoj, za šmizle, i to recimo ŽUTE ili NARANDŽASTE boye...:D

Ja sam tako shvatila pitanje - univerzalni poklon. Ne kažu do koje cifre :mrgreen: I ne kažu da moraš da se tutzaš za vespu :D Znači, nema veze sa sponozorisanjem nego sa Deda Mrazom :lol:
He he...Oću i ja ondaK onu naranJUSTu da mi se slaže sa lakom za nokte, onim što ću da dobijem od jedne DD. Eto, to je lep poklon! :D
 
pacman.gif
joj...pa meni to ne zvuči TOLIKO loše :lol: Mislim, Nato ćega....ša fali :lol: Rekla bih mu "ćuti tu i miruj, viš trofej iz rata što imam, oćeš i tebi to da se desi, a?" :P
 

Back
Top