IGNORE LIST za decka "Jerotija"

srbin bgd

Početnik
Poruka
12
Bez namere da se nastavljam sa bilo kim. u vezi sa ovom temom.. a iznenadjen nekulturnim,pre bih napisao bezobraznim ponasanjem decka "Jerotija"...
Radi boljeg uvida u ono sta se oglasava, i sta nam je odgovoreno.. kao i radi izbegavanja sterotipnih fraza, vulgarnosti, neukusnih komentara i vredjanja..(.posebno na nacionalnoj osnovi ) navedenog decka, posto ovo nije njegov vec nas forum..., molim administratora da vec na neki nacin sankcionise ovakvo ponasanje... a kolegama-forumasima savetujem da ga stave na ignore list !!
 
srbin bgd:
Bez namere da se nastavljam sa bilo kim. u vezi sa ovom temom.. a iznenadjen nekulturnim,pre bih napisao bezobraznim ponasanjem decka "Jerotija"...
Radi boljeg uvida u ono sta se oglasava, i sta nam je odgovoreno.. kao i radi izbegavanja sterotipnih fraza, vulgarnosti, neukusnih komentara i vredjanja...navedenog decka, posto ovo nije njegov vec nas forum..., molim administratora da vec na neki nacin sankcionise ovakvo ponasanje... a kolegama-forumasima savetujem da ga stave na ignore list !!
Au kume al si ljut. Verujem da ce te podrzati svi iz CG kao i oni koji nisu videli dalje od CG. Ajde opusti se malo. Duze se zivi ako se nenerviras !!!!! :wink:
 
srbin bgd:
Bez namere da se nastavljam sa bilo kim. u vezi sa ovom temom.. a iznenadjen nekulturnim,pre bih napisao bezobraznim ponasanjem decka "Jerotija"...
Radi boljeg uvida u ono sta se oglasava, i sta nam je odgovoreno.. kao i radi izbegavanja sterotipnih fraza, vulgarnosti, neukusnih komentara i vredjanja...navedenog decka, posto ovo nije njegov vec nas forum..., molim administratora da vec na neki nacin sankcionise ovakvo ponasanje... a kolegama-forumasima savetujem da ga stave na ignore list !!
I jos nesto. |Ovo nije ni vash ni nash forum nego svaciji i svako ima pravo da komentarise sta mu se svidja a sta ne, koje su cene, kako je..... A o vredjanjima neznam sta da ti kazem jer ja te nisam vredjao nijednom a prvi put i cujem za tebe na ovom forumu. Zato opusteno vozi kud si naumio !!!
 
Moderatora ovde nema, a nece ni biti kako stoje stvari.
Ako forumu krstarice posaljete pitnje za moderatora dobicete odgovor tipa "hocete li vi da budete moderator" i dobicete pravilnik o radu za forum koji lepo pise o svim obavezama moderatora , ali ne i pravima koja ne postoje. A, ako pitate da li je to volonterski rad, nece se ni udostojiti odgovora.
Onda, znaci, pisite svasta, psujte, pljujte jer je ovaj forum za turizam nekontrolisan. Nikakve sankcije necete dobiti.
Jeli vam sada lakse, da li sada sa manje grize savesti mozete da pisete na ovom forumu ? Samo napred, izbacite sve lose sto drzite u sebi bas ovde, bolje cete se osecati.
A sto se tice Jerotija, nemam nista protiv coveka, ima svoje misljenje i iznosi ga javno bez uvreda i ruznih reci. Doduse, malo mi smetaju oni postovi koji ne sadrze reci nego tackice. Jerotije, moze li bez toga ?
 
Haha al je zazivela ova tema, pa onaj koji je otvorio ovu temu dobio je full podrsku, to se vidi sa kilometar :))))))))....sto se tice srbinabg, to je otprilike unknowbg samo je napravio drugi nick, da bi mogao da napada jerotija a da ovaj nije svestan toga :)))))))
 
To sam i ja razmisljao da je CG-rac promenio nick. Sta ce covek. Pokushava na svaki dacin da me diskredituje i ugura nekako tu svoju otadzbinu u ovaj forum. A mozda i srbinbg jedan te isti tip a i verujem da jeste s obzirom da ima sam par poruka. Znaci tek je otvorio novi nick s kojim se koobejagi raspituje za cene u CG i odmah mu smeta Jerotije. Providno na kilometar. Ma kad bolje razmislim ko ih shisha. Nije vredno raspravljati o takvima-dzabe zauzimaju prostor ovde na forumu turizma. Nemate pojma koliko mi je drago shto sam dobio podrshku......od srca Vam hvala drugari. Sto se tice tackica tu imam jedan problem. Nece da mi se otvori zadnje sto je napisano u nekoj temi dok ja nenapisem neshto a poshto neznam shta je zadnje napisano onda neznam ni shta da odgovorim. Nek mi neko kaze kako to da uradimi josh jednom izvinite za tackice. Pozz
 
Marge Simpson:
Moderatora ovde nema, a nece ni biti kako stoje stvari.
Ako forumu krstarice posaljete pitnje za moderatora dobicete odgovor tipa "hocete li vi da budete moderator" i dobicete pravilnik o radu za forum koji lepo pise o svim obavezama moderatora , ali ne i pravima koja ne postoje. A, ako pitate da li je to volonterski rad, nece se ni udostojiti odgovora.
Onda, znaci, pisite svasta, psujte, pljujte jer je ovaj forum za turizam nekontrolisan. Nikakve sankcije necete dobiti.
Jeli vam sada lakse, da li sada sa manje grize savesti mozete da pisete na ovom forumu ? Samo napred, izbacite sve lose sto drzite u sebi bas ovde, bolje cete se osecati.
A sto se tice Jerotija, nemam nista protiv coveka, ima svoje misljenje i iznosi ga javno bez uvreda i ruznih reci. Doduse, malo mi smetaju oni postovi koji ne sadrze reci nego tackice. Jerotije, moze li bez toga ?
Nema moderatora ali mi imamo osnovno vaspitanje da nepishemo ruzne reci i da nevredjamo nikoga i ovo nije mesto gde treba da se istresemo nego da se zabavljamo raspravljajuci opushteno o turizmu i putovanjima. Siguran sam da i Vi volite da putujete i letujete bash kao i ja. Pozz ;)
 

Back
Top