Najbolja sportska igra

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

alex3000000000000000

Aktivan član
Poruka
1.561
Kao sto i sam naslov kaze,birate najbolju sportsku (ne samo fudbal,vec i ostali sportovi) igru.
U obzir mogu da dodju svi sportovi,ukljucujuci i menadzere.
Izbegavajte trkacke igre,ako neko bas hoce nek otvori posebnu temu(mozda cu je i sam otvoriti).
Ako igra nije za PC,naglasite za koju je igracku platformu.
Napisite svojih 5 kandidata pa cemo posle da pravimo anketu (pod "mi" mislim ja).
Mojih 5:
1)TCM 2005
2)FIFA 06
3)NHL 06
4)PES 5
5)NBA 2005
 
evo zamisljam!
34.gif
Hm,sinula mi je ideja!Aje nekda bude Lock,to je moja dobra igra!
 
Uopste se ne slazem sa tobom.
Ni miss sveta se ne bira tako sto dovedu 10 devojaka i izaberu nego svaka zemlja salje svog predstavnika koji je provo prosao kvalifikacije.
Znaci ako zelis da ovaj izbor ima ikakvog smisla onda moras da napravis izbor za svaki tip igre (FPS, RPG, FRP,avanture, sport ...) i onda pobednici u velikom finalu da se bore za primat najbolje.,
Naravno ako hoces da napravis koliko toliko autentican podatak.
A ako je po tebi resenje 10 igrica od kojih je 5 RPG (mislim da nema ni jedne voznje, sportske igre ili avanture) onda je to neozbiljno zezanje i tema ne zasluzuje lock nego brisanje ali ne samo ova nego i izbor za naj igru.

Takodje bi bilo pozeljno i napraviti crosspost kroz sve popularnije teme na celokupnom forumu krstarica (ne samo kompjuteri i internet) da dodju ovde da glasaju jer i na te forume dolaze ljudi koji igraju igrice i rezultat bi bio mnogo reprezentativniji.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top