VAGE

kia

Zainteresovan član
Poruka
177
Sem sto smo poznate,jel bi mogao neko jos nesto da napise o nama?Vasa iskustva sa vagama?Sa kojim znacima se vaga najbolje slaze?Cula sam da kod vagica,podznak ume da bude uticajniji...ja sam vaga/ovan...pa pisite sve sto znate... :D
 
Evo ja sam u vezi sa jednom muskom Vagom.On je u podznaku Skorpija, a ja sam Devica sa podznakom Lav.Sta da ti kazem o Vagama....npr. moj decko je vrlo cutljiv , i voli da je u svom nekom svetu.Vise voli da cuti nego da prica, ali kada prica zeli da bude "glavni" i da istera svoje misljenje do kraja, pa cak ponekad i da ga nametne (ne mislim to samo u odnosu sa mnom vec i u odnosu sa drugima).Na poslu imam dve koleginice koje su vage....jao majko moja.Pa ne mozes da dodjes do reci od njih.....kada krenu....nema kraja :-).Bas su skoro pricale jedna drugoj kakva je koja po prirodi (vezano za to sto su obe vage), i zakljucile da obe vole da mastaju, i da ne vole surovu realnost.Obe su ostre na jeziku,i kao prznice reaguju na napad.Ne mogu da se setim sta su rekle da su u podznaku :-(
 
Evo moja karta, pa se zanimajte... mozda ce nekoga da interesuje ;)

achartq5bfiletoczycu1143896164.gif
 
Jupiiiii, opet o nama.
Ko će to da čita i što.

Ja sam vaga, ali bih volela da sam nešto drugo.
Gle, Maretova karta... liči mi na moju, samo je malo pomerena...:D

 
NeptunijaLk, mogla bi ti, dobro nas poznajuci sada vec iz nekoliko mesecnog iskustva u radu sa :roll: "nekima" - oplesti kritiku... neka nova zapazanja... :oops:
 
Novi pokusaj Brutalnog horoskopa za vage

Elem, Vage, (ti mozda i ne zbog one venere u skorpiji ali imas i ti te trenutke sigurno) , su u osnovi slabe licnosti. Ali pametne ( ne bas kao device ali na neki svoj nacin) , pa onda sta rade: Izigravaju barbike ne bi li privukle kakvog dobrog badzu , da ih vodi kroz zivot, da ih savetuje, da ih razmazi i naravno da ih izdrzava :twisted: To su oni uspesniji primerci :p
A ove badze njihove, vodaju nasu barbikicu - ovaj Vagicu kao privezak i pokazuju je kao mladog majmuna -ovaj suvenir ili tako nekako a njeno je samo da trepce i smeska se!
Pa kako su nase Vage "veliki" radnici one cesto danas idu u profesiju zvanu -potraga za sponzorstvom. U nekim zemljama se to zvalo Kurtizana ili Gejsa a danas je jednostavno VAGA! :twisted: :lol: :lol: :lol:
 
Pokusaj brutalnog horoskopa za muske Vage

Ovi mucenici nasi su tek za proucavanje. Znate da je danas musko sponzorstvo u porastu a tu profesiju su izumele upravo muske Vage :shock:
Ajd' kad zena sedi kuci i maze nokte, al kad tako pocne da se ponasa muskarac - dobijemo pojam, u 21. veku poznat kao metroseksualac Metro kao valjda neki prelaz, ali iz cega i u sta? Iz evnuha u modnog kreatora :twisted:
Ali dobri su oni ,dok ti radis - on kuci usisava, kuva , prekrojava tvoju haljinu na kevinoj masini, turpija nokte. Kad dodjes kuci obasipa te ljubavlju mislis da samo tebe vidi na ovom svetu, a ondah jednog dana saznas da odrzava mesecima vezu sa tamo nekom koju je upoznao ne znas ni gde, ni kako je to postigao kada si ga zaposlila tako da po kuci radi ko mali crnac :razz:
A bio je mamin sin. Sad je zenin kucni ljubimac. Otimaju se svi oko njega. Posvadjase se snajka i svekrva da se poubijaju :shock: A on sa nedostatkom licnosti okrete majci ledja i zaboravi da mi je ona dok se nije ozenio birala i kupovala donji ves!

Jel , dosta :p
 
Neptunijanka:
Pokusaj brutalnog horoskopa za muske Vage

Ovi mucenici nasi su tek za proucavanje. Znate da je danas musko sponzorstvo u porastu a tu profesiju su izumele upravo muske Vage :shock:
Ajd' kad zena sedi kuci i maze nokte, al kad tako pocne da se ponasa muskarac - dobijemo pojam, u 21. veku poznat kao metroseksualac Metro kao valjda neki prelaz, ali iz cega i u sta? Iz evnuha u modnog kreatora :twisted:
Ali dobri su oni ,dok ti radis - on kuci usisava, kuva , prekrojava tvoju haljinu na kevinoj masini, turpija nokte. Kad dodjes kuci obasipa te ljubavlju mislis da samo tebe vidi na ovom svetu, a ondah jednog dana saznas da odrzava mesecima vezu sa tamo nekom koju je upoznao ne znas ni gde, ni kako je to postigao kada si ga zaposlila tako da po kuci radi ko mali crnac :razz:
A bio je mamin sin. Sad je zenin kucni ljubimac. Otimaju se svi oko njega. Posvadjase se snajka i svekrva da se poubijaju :shock: A on sa nedostatkom licnosti okrete majci ledja i zaboravi da mi je ona dok se nije ozenio birala i kupovala donji ves!

Jel , dosta :p
Al' je tebi neki vagac gadno stao na žulj... :twisted:
Gadni smo mi jesenji likovi... 8-) 8-)
 

Back
Top