vezi me!

G

gosca

Gost
ne mislim bas kao u Almodovarovom filmu, prvo nisam htela, ali bilo je fantasticno, uvek bih ponovila. Generalno, moje je misljenje da partneri treba da budu ravnopravni u svemu ostalom, ali u seksu muskarac treba da dominira. Sta vi kazete?
 
Nemora obavezno muskarac da bude taj koji ce uvek da kontrolise tok dogadjaja. Nekad je lepo da devojka iznenadi i ona malo preuzme inicijativu...
 
Magdalena:
ej pocinjes da mi se svidjas! Ovaj topic je inace moj, samo se jos nisam bila prijavila pod imenom.

a ti se meni Magi svidjas odavno, samo sad sam se okurazio da ti se javim... mozes li da dodjes na chat da razmenimo e-mailove, ja sam Nezni_Ca, p-LIZ !
 
stvarno nisam imala pojma da mnogi muskarci imaju takva mastanja. Priznajem da nisam probala, jednostavno nije jedna od mojih fantazija, a zasto je tako vidite na pocetku topic-a. nego mene sad zanima imaju li devojke takve fantazije, mislim da vezuju muskarce i kako vam je bilo?
 
Magdalena:
stvarno nisam imala pojma da mnogi muskarci imaju takva mastanja. Priznajem da nisam probala, jednostavno nije jedna od mojih fantazija, a zasto je tako vidite na pocetku topic-a. nego mene sad zanima imaju li devojke takve fantazije, mislim da vezuju muskarce i kako vam je bilo?
Nije bilo ni moja, dok jednom nismo probali, tj. slucajno je ispalo, nije bas bio vezan, ali sam mu drzala ruke i mogu ti reci da mu se jezivo svidelo.
E, od tad....i meni se svidja.
 
vezana na stolici, oči vezane crnom trakom, stolica u velikom prilično praznom prostoru tako da je akustika jača a teže otkrivaš odakle navire zvuk... ruke vezane pozadi, noge vezane uz noge stolice... nakon neizvesnog vremena noge se odvezuju wufffff
 
Hehehe, kosmopolito jedan...:)))
Jesam Gazdarica, ali nisam "Mistress"...
Doduse, zna i to ponekad biti zabavno...
E sad, hajde se ti izjasni, da li zelis tretman Gazdarice, ili Mistress...:)))
 
Gazdarica:
Hehehe, kosmopolito jedan...:)))
Jesam Gazdarica, ali nisam "Mistress"...
Doduse, zna i to ponekad biti zabavno...
E sad, hajde se ti izjasni, da li zelis tretman Gazdarice, ili Mistress...:)))


Pa sad, vidi ovako hmmm zamisli ....

Sobicak od par metara, priguseno je svetlo, na sredini je ogroman gvozdeni krevet sa mekim dusekom.
Pakleno je vruce... leto je.
Ja lezim na krevetu u ucim, pripremam se za ispit.
U tom trnutku nailazis TI , GAZDARICA...

Gazdarica : Zdravo momak
Ja : Dobar dan GAZDARICE, vi verovatno zbog stanarine, hmmm ovaj znate, znam, znam, ali eto znate kako je to, letovanje,more i stvarno mi je zao , ako bi moglo na kraju sledeceg meseca, molim vas ako za boga znate
Gazdarica : Pa decko , mozda bi mi i mogli nesto uraditi po tom pitanju ali sve zavisi od tebe
Ja : Sve GAZDARICE , samo recite vasa je zelja moja zapovest, u vatru, u vodu bilo sta - prilazim GAZDARICI, klecim na kolenima i pocinjem joj ljubiti ruke. Ruke su joj tako nezne.
Ona ustaje sa kreveta odlazi do prozora i spusta zavese. Soba postaje tamnija.Odlazi do vrata i okrece kluc u bravi.
Sta li je sad naumila pomislih u sebi ?
Gazdarica : Lezi, ne boj se necu ti nista od onoga sto ti ne budes zeleo - blago me odgurnuvsi na krevet.
Okrenula se i otisla do malog ormarica u cosku sobe koji ja nisam koristio zato jer je bio zakljucan.
Odnekle je izvadila kljucic, otkljucala i stala preturati po stvarima.
Gazdarica : Zatvori oci - rece pre nego sto se je okrenula.
Sklopio sam oci i iscekivao ono sto ce uslediti.
Na svojim zglobovima osetio sam nesto hladno. Podigla je moju ruku i vec sledeceg trenutka moja se je ruka nasla vezana za kraj kreveta. Isto je ucinila i sa drugom rukom.
Noge mi je bila vezala nekom tkaninom. Osecao sam se potpuno bespomocno.
Otvorio sam oci i ugledao nju iznad sebe. Na sebi je imala samo minicu.Izgledala je prekrasno.
Gazdarica : Ko je tvoja GAZDARICA reci - povika ona .
Ja : Ti GAZDARICE .
Gazdarica : A ko si ti ? - upita ona.
Ja : Vas ponizni ROB - prihvatio sam igru.
Gazdarica : Kome predajes svoje telo, svoju dusu ?
Ja : Tebi GAZDARICE i samo tebi.
Pocepala mi je boxerice i nadvila se nad mojom stvari. Pogledala me je ocima punim pozude. Uzela je moj ud u ruke i pocela ga lagano milovati. Govorila mu je nesto , ne mogu se setiti sta. Kada je vec dobio svoje "normalne" dimenzije polagano je onda otvorila usta i pocela draskati vrskom jezika glavic. Mislio sam da cu eksplodirati.
Sve vreme me je gledala pravo u oci.Nakon izvesnog vremena okrenula se i njeno se je prekrasno medjunozje naslo iznad moje glave. Imala je prekrasnu picu, lepo obrijano. Na unutrasnoj strani butina, bila je tetovaza leptira.
Ispruzio sam jezik i poceo se sladiti gazdaricinim sokovima.
Mesala je kukovima i ispustala jecaje. Zna da uziva , pomislih. Ispustila je moj ud iz usta i zadigla minicu. Aha , konacno cu biti u njoj pomislih. Posmatrao sam svoju muskost kako polagano nestaje u jenoj pici. Bila je tako uska, tako topla hmmm ...

oces li da zavris pricu ili da to ja ucinim ;-)

kosmopolit1975@hotmail.com
 
...nastavak
njeni vaginalni misici pritisli su moju muskost. Predivno je to radila. Osecaj je bio fenomenalan. Zatvorio sam oci i prepustio se uzivanju.Vec sledeceg trenutka osetio sam lagani bol na grudima. ( Jako interesantno mogu reci, morate probati da bi znali, neznatan bol pomesan sa velikim uzitkom ). Primetio sam da je u medjuvremenu zapalila svecu i eto cinila sa mnom sta joj volja. Ako je to pali onda nema problema - pomislih u sebi, platio bih i daleko visu cenu za ovako nesto. Vosak se je slivao niz moj telo.
Malo zatim , oslobodila me je veza i zagonetno se je smeskala. Bila je tako puna sebe. Imala je stila za GAZDARICU. Imala je neceg divljeg u sebi a opet delovala je tako nevino, stvarno ne mogu recima opisati.
Dohvatih rukama njeno lice, spustao sam se rukama nanize, dohvatih je grubo za kosu i privukoh je sebi. Podarih joj vreo poljubac istovremeno je vukuci ka sebi i od sebe.
Njoj se je ocigledno dopalo. Videlo se je na njenom licu.

moram da odradim nesto i ovde na poslu ... ostatak kasnij
 
Blondi tvoja je prica mnogo bolja samo sto ti ga ja nebih tako brzo stavio kako si rekla vec bi te radio mucio dok vriskom ne naredis da ti ga stavim divota.
 
blondi:

Blondi, mislim da bi, sudeci po tvojim "pretnjama i najavama", bila dobar "veznik" i priznajem da bih rado bio vezan pod tvojim nogama i rukama (a i izmedju), samo mi molim te reci, kako bi vise volela, na podu, krevetu, stolici ili gde cetvrto i sta bi onda najradije ... dugom jeziku spremnom na kunilingus bez kraja ili bar do zenskih jaja...?
 
dugi777jezik:
blondi:

Blondi, mislim da bi, sudeci po tvojim "pretnjama i najavama", bila dobar "veznik" i priznajem da bih rado bio vezan pod tvojim nogama i rukama (a i izmedju), samo mi molim te reci, kako bi vise volela, na podu, krevetu, stolici ili gde cetvrto i sta bi onda najradije ... dugom jeziku spremnom na kunilingus bez kraja ili bar do zenskih jaja...?
Pritom, Lakonoga Blondika, nije bitno s gacicama ili ne, maca ili riba (cupka ili glatka), bitna je prava cura, dobra "igra", pravi spoj, i sve onda leze, mada bih voleo da se za pocetak sretnemo u pricaonici, da se dopisujemo, a sta sudbina dopusti i dragi Bog da, i da se sudarimo, pod tvojim uslovima, Blondika, Silna !
Big kiss by eggs, between your legs, or with my tongue, among...
 

Back
Top