McDonald`s u SD?

mc je jedna od retkih ali glupih i losih stvari koje dolaze iz amerike...zato sto je to lepo upakovano , zato sto se setas sa cupom na kojoj pise mc ili iz jos nekog razloga iz visina ... eto razloga pro za mc. za contra su NEMA LEPSE PLJESKE I UKUSNIJE OD LESKOVACKE KOJA JE I ZDRAVIJA KOLIKO GOD DA NIJE I UKUSNIJA I VECA....e jedino sto je od neke bezvezne hartije pa i nije fora da se setas sa njom... jedini razlog pro je sto bi nam malo ulepsao grad i zbog milk sejka.ako im se isplati da ga i otvore zbog toga samo napred!
 
Zbog sejka bi ti voleo da se otvori! Ja zbog pomfrija i jos neke sitnice, dakle niko od nas u globalu ne voli Mc ali mu se svidja neka stvarcica, kupuje je samo tu i ne bi imao nista protiv da se otvori!
Sto se onda bunite kad neko spomene???
Ma upravu ste, sto raspravljati o restoranu koji je bio hit pre 20 godina! Jednostavno, PREVAZIDJENO!
Bolje je raspravljati zasto su preuredili staru "fontanu" koja se svima svidjala i napravili urbanisticko cudoviste bez drveta!!!
 
ZRENJANIN je jedini grad u svetu gde je MC zatvoren zbog slabog prometa ....


J*bes mek mi imamo BEK ....

hehehhehe sladji je burek , mnogo ....

pozz

by the way nije Vam los SD , bili pre neki dan na kafi ....
 
Poz ZRENJANINAC! Kako ono kazu: **** the burek, **** the pizza all we need is gibanica! :))))
Ma ovo pitanje je pokrenuto bzzzz, samo da se prica.
Pre nekoliko god sam bio kod vas i svidelo mi se nekoliko lokala gde se pusta fantasticna muzika ali sto vam je pivo ooooooooooocajnooooooo....:)))
 
Pravite bre Smederevci vas sladoled i ulupajte malo crnog vina mikserom, pa da vidis sto je poslastica. Mozemo je zvati Tvrdjava. Krompirici kod Mc su vestacki. Kupi, ohladi ih i pazljivo prepolovi. Videces unutra imaju rupu. U americi to jedu samo siromasni, koji ne mogu da priuste drugo meso. Pljeska i cevapi, gibanica i burek, boza i pivo. Nema boljih poslastica na daleko. Neka neko od ovih mladih dizajnera napravi omot pa budite originalni Zivela srpska pljeska
 
Imam jedno pitanje !! :?: Ako bi se kojim slucajem i javila potreba za izgradnjom MC, odnosno da se gradske vlasti i ljudi u Smederevcetu sloze, gde bi ga stavili tj. izgradili?????? A, moramo da uzmemo u obzir da to mora biti centar, jer ako bi bio na nekom drugom mestu bilo bi bezveze, kao i to da su nam grad sveli na 2,3 ulice.
 
Sta će nama MC?Bila sam u Beogradu i lepo sam se iznervirala.Prvo big mak bi trebali da prekrste u mikro-mak,ako ćemo po veličini.Cene su im da se smrzneš a hrrana da se zalediš.Još uvek nisam našla ništa bolje od KARAĐORĐEVE ŠNICLE!
 
naravno ja je Mac jedno veliko ...., ali kao i sve ostale takve stvari, ne znaci samo lose i tanke pljeske i budjav, hladan pomfrit. Ima tu i nekih drugih stvari, poput toga da neko hoce da investira u Sd, sto moze da privuce nekog drugog ko ima sta da ponudi. I bar malo Evrope kod nas. Slazem se da ovo bas i nije neka EVropa, ali od neceg mora da se pocne. Posto Armani vec nece da otvori butik u Sd...
 
Treba neko da investira u Mek, a ne u Sd. Informacija bi trebalo da je pouzdana jer sam radila u meku i interesovala se zashto ne postoji Mec u Smederevu pa mi rece 1 menadjer da treba neko da ga sagradi a to kosta valjda 1000 000 maraka, ako sam dobro zapamtila. Kada bi smederevci manje jeli( ozderavali se) u Meku verovatno bi postojao i u Smederevu. Vecini je koliko znam, a znam, posao da studirate, a ne da kafancite s obzirom da vam majke spremaju lepu hranu. Posebno se odnosi na moje vrshnjake, generaciju 1974. Za ostale ne znam jer se nisam toliko druzila sa njima. S obzirom da svoje lepshe polovine (svinje) izvode u Mek mogli bi Marjan Milovanovic i Goran Stojanovic da se udruze i otvore jedan Mekic. Da ne bi troshili za gorivo i palili i zadrzavali normalne devojke, jer neko u ovoj "demokartiji" mora i decu da radja, da bi imao ko daje u Mekovima, verovatno....Pozdrav gordanazivkovic@yahoo.com
 
Draga dusankaj,
trebalo bi da vidish Kuzmin(Stojanovic Gorana) mek(ono istinu govoreci potenekad ne toliko mek, ali pouzdano, nikad cvrst) pa ti nece biti neukusan ni mali ni sl. Big Mc sendvich u McDonald's restoranu.
A ako to sve znate ne znam zashto traciti kilobajte. S obzirom da sam nesudjena doktorka mislim da sam uspeshno "polechila" Cicu Krchun, samo svojim postojanjem,n pa zato mislim da je mnogo bolje da cuvate vashe roditelje od infarkta, mekova, i sl.
Pozdrav od bivshe smederevke, sada beogradjanke (shto i vama zelim) gordanazivkovic@yahoo.com.
 
Za DrFeelGood-a.
Cim dobijem miraz otvaram McDonald's restoran u Smederevu. Ili ako se bogato udam i rodim 10toro dece, a s obzirom da mi neki relativno kompetetni kazu da ne umem da kuvam, moracu da ih vodim u Mek, a mozda mi muz bude dobre volje da otvori jedno restoranche. Ustvari moj miraz je Kirby usisivach, tako americki zar ne? A ako ne znate otac mi je Zivkovic Jovan, Karadjordjeva 14/16, 11300 Smederevo, no u Smederevu "Govoriti i srati nije isto", ne vazi. That is why ther is no McDonald's restoran in Smederevo. Come to Belgrado, you sweet little boys and girls from Smederevo.!!!!
Kind regards Gordana.
 
Goncicka:
Za DrFeelGood-a.
Cim dobijem miraz otvaram McDonald's restoran u Smederevu. Ili ako se bogato udam i rodim 10toro dece, a s obzirom da mi neki relativno kompetetni kazu da ne umem da kuvam, moracu da ih vodim u Mek, a mozda mi muz bude dobre volje da otvori jedno restoranche. Ustvari moj miraz je Kirby usisivach, tako americki zar ne? A ako ne znate otac mi je Miletic Slobodan, Karadjordjeva 14/32, 11300 Smederevo, no u Smederevu "Govoriti i srati nije isto", ne vazi. That is why ther is no McDonald's restoran in Smederevo. Come to Belgrado, you sweet little boys and girls from Smederevo.!!!!
Kind regards and I miss you all in New York t_miletic@yahoo.com.
 
Goncicka:
Treba neko da investira u Mek, a ne u Sd. Informacija bi trebalo da je pouzdana jer sam radila u meku i interesovala se zashto ne postoji Mec u Smederevu pa mi rece 1 menadjer da treba neko da ga sagradi a to kosta valjda 1000 000 maraka, ako sam dobro zapamtila. Kada bi smederevci manje jeli( ozderavali se) u Meku verovatno bi postojao i u Smederevu. Vecini je koliko znam, a znam, posao da studirate, a ne da kafancite s obzirom da vam majke spremaju lepu hranu. Posebno se odnosi na moje vrshnjake, generaciju 1974. Za ostale ne znam jer se nisam toliko druzila sa njima. S obzirom da svoje lepshe polovine (svinje) izvode u Mek mogli bi Marjan Milovanovic i Goran Stojanovic da se udruze i otvore jedan Mekic. Da ne bi troshili za gorivo i palili i zadrzavali normalne devojke, jer neko u ovoj "demokartiji" mora i decu da radja, da bi imao ko daje u Mekovima, verovatno....Pozdrav t_miletic@yahoo.com
 
Goncicka:
Draga dusankaj,
trebalo bi da vidish Kuzmin(Stojanovic Gorana) mek(ono istinu govoreci potenekad ne toliko mek, ali pouzdano, nikad cvrst) pa ti nece biti neukusan ni mali ni sl. Big Mc sendvich u McDonald's restoranu.
A ako to sve znate ne znam zashto traciti kilobajte. S obzirom da sam nesudjena doktorka mislim da sam uspeshno "polechila" Cicu Krchun, samo svojim postojanjem,n pa zato mislim da je mnogo bolje da cuvate vashe roditelje od infarkta, mekova, i sl.
Pozdrav od bivshe smederevke, sada beogradjanke (shto i vama zelim)t_miletic@yahoo.com.
 
gost:
Pravite bre Smederevci vas sladoled i ulupajte malo crnog vina mikserom, pa da vidis sto je poslastica. Mozemo je zvati Tvrdjava. Krompirici kod Mc su vestacki. Kupi, ohladi ih i pazljivo prepolovi. Videces unutra imaju rupu. U americi to jedu samo siromasni, koji ne mogu da priuste drugo meso. Pljeska i cevapi, gibanica i burek, boza i pivo. Nema boljih poslastica na daleko. Neka neko od ovih mladih dizajnera napravi omot pa budite originalni Zivela srpska pljeska
nemas ti pojma... -samo sto to u sd nece nikad da dodje..
 
Goncicka, pa ti ode u avijaticare! DC10? Ni manje ni vise! :P
Ma nije meni do Mc-a, nego sve nesto mislim kako nikako da nas "pogodi" niti jedno zvucno ime. Ubi nas taj BG! Tako blizu a tako daleko.
Sigurno ne bih isao u Mc da se najedem posto stanujem u centru grada i nema toga sto moze da zameni domacu pitu i proju, ali Mc je samo izgovor za temu sto nema vecih firmi u SD. Koji god pregled ekspozitura i predstavnistava firmi u Srbiji da pogledam - SD nema ni u soljici kafe.
To je ono sto meni kao rodjenom Smederevcu smeta.
Sad ce neki reci, pa nije Bg toliko daleko, ali kad nemas auto a hoces da kupis nesto (bilo sta sto bez problema staje u torbu ili normalnu kutiju) treba da moljakas nekog da te vozi jer u nas tako blizu a tako daleki grad ne dostavljaju!
Isti slucaj je sa koncertima. Predstave i dolaze u Sd, ali tek posto se ispucaju sva moguca sela sa popisa pa svrate pri povratku u Bg, eto cisto da popiju kafu i uzmu jos koju kintu.
 
hocete iskreno... ne ocekujte Mc u Smederevu za sledecih 10 godina najmanje... to vam garantuje bivsi menadzer iz Mc-a... moja malenkost... kompanija zadnjih godina suvise slabo posluje da bi otvarala restorane u manjim gradovima... :roll:
 
Da je srece da odem u avijaticare, nego odoh u kriminalce. Samaram ljude po Beogradu,valjda poucena time kako su se prema meni ponasali muskarci Smedereva. Ovde su zene kao Ridjic Danijela pa kad pomru sve demokrate ne znam ko ce politiku da vodi, glupi smederevcu. Imas moj mejl pa mi odgovori licno, ili bar napisi ime jer imam 29 godina i verovatno Vas(te) znam to imenu,ako ne licno. Da nije mozda Dr. Stokic Vladimir, on mi lici na taj pseudonim, jer njegov monsruozni mozak verovatno jedino moze to da smisli ...
 

Back
Top