Како ДОЋИ ДО НОВИХ БОЉИХ ТЕМА ?
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Како ДОЋИ ДО НОВИХ БОЉИХ ТЕМА ?

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

Podrazumevano Како ДОЋИ ДО НОВИХ БОЉИХ ТЕМА ?

POCEO DA RADI INTERNET MAGAZIN SKUPSTINSKA MREZA

BEOGRAD, 5. jula 2006. (Beta) Specijalizovani politicki internet portal "Skupstinska mreza" danas je poceo sa radom, saopstio je glavni i odgovorni urednik tog portala Ivan Milosevic.

Kako je u saopstenju naveo, taj internet magazin ce redovno objavljivati najnovije vesti iz Skupstine Srbije intervjue, analize, komentare i slicne sadrzaje, koji su direktno vezani za domacu politicku scenu.

U prvom broju "Skupstinske mreze" objavljeni su intervjui sa predsednikom Skupstine Srbije Predragom Markovicem i direktorom Stratedzik marketinga Srdjanom Bogosavljevicem.

Za rubriku "Predstavljamo poslanika", u prvom broju govori poslanik Demokratske stranke Aleksandar Radosavljevic, a u rubrici "Analize" objavljen je tekst direktora medijske dokumantacije "Ebart" Velimira Kazimira Curgusa o zastupljenosti Skupstine Srbije u domacim medijima.

Na portalu se mogu naci adresari, zakoni, razni akti i slicni podaci.
    Pristup svim sadrzajima je besplatan, i dostupan na adresi

http:// www.skupstinska mreza.org.yu

@ admini

Ово НИЈЕ реклама за други сајт, него жеља да се овдашње теме побољшају.
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Како ДОЋИ ДО НОВИХ БОЉИХ ТЕМА ?

Imam ja jednostavniji način. Probati da se ubede radikali i LDP i slični da nas ne obaveštavaju kada je, kako neko jednom reče ovde'' Aca rekao, Čeda izjavio, Šešelj se zabrinuo, Toma počešao...

Domaćin Plava Bilja (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2006.
    Reputaciona moć
    79

Citat Original postavio jomini
    Imam ja jednostavniji način. Probati da se ubede radikali i LDP i slični da nas ne obaveštavaju kada je, kako neko jednom reče ovde'' Aca rekao, Čeda izjavio, Šešelj se zabrinuo, Toma počešao...
    Ja imam jos "bolji" predlog: Da moderatori postavljaju teme, a diskutanti samo da diskutuju

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

Citat Original postavio Plava Bilja
    Ja imam jos "bolji" predlog: Da moderatori postavljaju teme, a diskutanti samo da diskutuju
    Постоје и такви смешни форуми у неким бившим "братским" републикама - живи пиш .........како мали Ђокица замишља слободу мишљења......
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Elita Marty Misterija (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

ПА ЛАТИНИЦОМ , УЖАС МИСЛИМ НА САЈТ СКУПШТИНСКИ
    “Mors tua, vita mea”

Aktivan član torrente_bg (avatar)
    Učlanjen
    03.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Plava Bilja
    Imam ja jos bolji predlog.
    Placajte mi 10 evra po temi (mislim da je razumna cena) i ja cu prosto da vas obasipam raznoraznim temama.

Elita Strela (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Питање је шта су боље теме? За мене су рецимо добре теме оне које се баве нашом свакодневицом, корупцијом у здравству, школству, привреди, социјалним давањима,
    ефикасности појединих државних и комуналних служби... Међутим такве теме овде обично не наилазе на одзив. Већина овдашњих учесника форума воли "капиталне" "глобалне" теме на пример о демократији или Северној Кореји, или пљувачке типа "Радикалски бисери" или "Чеда наркоман"...

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

A zar nije bilo dovoljno što nam copy-pasteuju odabrane rubrike iz novina umesto da ostave link ka sajtu istih?
    Sada kada počnu debate o ...

Domaćin Plava Bilja (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2006.
    Reputaciona moć
    79

Citat Original postavio Iron Lord
    A zar nije bilo dovoljno što nam copy-pasteuju odabrane rubrike iz novina umesto da ostave link ka sajtu istih?
    Sada kada počnu debate o ...

Primećen član drvasic (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Šerife, po ovom tvom predlogu izgleda da si se umorio jer u tom slučaju ne vidim svrhu postojanja podforuma politike.
    Jasno je valjda svima da ovde nema političara ( ili su retki) i da su ovo mišljenja pojedinaca koji nisu (najverovatnije ) imali priliku da se lično ogledaju u konkretnim političkim angažovanjima te stoga ako bar ne bi komentarisali one kojima je to profesija koji je smisao svega ovoga.

Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio drvasic
    Šerife, po ovom tvom predlogu izgleda da si se umorio jer u tom slučaju ne vidim svrhu postojanja podforuma politike.
    Jasno je valjda svima da ovde nema političara ( ili su retki) i da su ovo mišljenja pojedinaca koji nisu (najverovatnije ) imali priliku da se lično ogledaju u konkretnim političkim angažovanjima te stoga ako bar ne bi komentarisali one kojima je to profesija koji je smisao svega ovoga.
    Nisam se umorio, ali teme tipa kao što sam gore naveo su postale prečesta pojava.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Reputaciona moć
    44

...mnogo nas je sto zivimo u dijaspori, a na ovom sajtu, se cesto sastajemo, ne za licne interese, nego da razmenimo misljenje o svetsku sutuaciju, (ujedno) ukoliko Srpski lidere ne rade za Srpsku ineterest da i kritikujemo!...

Domaćin L.1 (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2006.
    Pol
    Muško
    Reputaciona moć
    87

Стварно није у реду
    о ЊКВ нико не обавештава.

Elita
    Učlanjen
    16.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

...imam i ja predlog: date naslov temi BISERI i onda tu prebacujete najvece bisere sa ostalih tema...ljudi ce uvek prvo to pogledati pa ce ih onda valjda proci volja da pisu gluposti

Primećen član drvasic (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Nisam se umorio, ali teme tipa kao što sam gore naveo su postale prečesta pojava.
    Mislim samo da nedostaje ozbiljnosti kod postavljanja tema a i kod diskusija. Ipak je ovo jedan ozbiljniji podforum (bar bi trebalo da bude). Za druge zajebancije postoje drugi odgovarajući podforumi i ako bi se vas par moderatora držalo principa i pravila ovo bi postalo ozbiljnije mesto za razmenu mišljenja.
    Mislim da treba još mnogo , mnogo pooštriti kriterijume kod uređivanja ovog podforuma.

SavaBonJovi nije na forumu
    пишем и пишем, а никако небо да испишем
    Primećen član
    Učlanjen
    03.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio Strela
    Питање је шта су боље теме? За мене су рецимо добре теме оне које се баве нашом свакодневицом, корупцијом у здравству, школству, привреди, социјалним давањима,
    ефикасности појединих државних и комуналних служби... Међутим такве теме овде обично не наилазе на одзив. Већина овдашњих учесника форума воли "капиталне" "глобалне" теме на пример о демократији или Северној Кореји, или пљувачке типа "Радикалски бисери" или "Чеда наркоман"...
    Vidim ja.....tebe interesuje korupcijaaaaaaa!

Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

hahahahaha, bravo Savo!

Slične teme

1. Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 02.09.2009., 19:39
  2. Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 01.09.2007., 17:19
  3. Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 15.04.2007., 12:19

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge