EXIT 2006 +/-

LePiaf:
E, babe jedne mlitave... A da nema Exita onda biste svi kukali kako se nishta ne dogadja i kako nema koncerata i kad cemo mi imati nash Sziget...
Pa jesam baba, priznajem...:(...ali nisam mlitava...:lol:
Kad sam propustila Massive, Tricky i Cypress Hill i ne znam sta jos, pfff majku mu...
 
POP Mare:
@marina c
To znaci da razmisljam da li imaju ovi moji 38 ili ne ;)

A, jel ti to "gornja" granica za EXIT, majke ti??? :?
Nemoj da me razočaravaš Mare(mogu li tako da te oslovljavam, a?!)- baš sam mislila da si ti jedan fiiiniiiii mladić :-D
Pa, ti (oko) 38-e su slušali( i slušaju) pravu muziku. Ne znaju ti oni ko je Seka, Beka, Viki, Miki, Siki...za cecu čuli i znaju ko je- ona iz Žitorađa što se udala za opasnog tipa , na njegovu" grbaču" postala popularna među omladinom koja nije prešla granice rođene zemlje,koga su posle isti takvi tipovi upucali, koja nam sad peva tužne balade prozuklim glasom o tome kako su se voleli...bla...bla...bla...
Jel dosta?? ;)
 
chika_doktor:
imam ja lepu brenu vishka..osh da ti prebacim...chuj mrzim tu muziku...ko da ima samo jedan muzichki pravac...ko kad bi ja rekao mrzim atomsku fiziku yebote...koji tenkre...

Ја слушам само 70-80,домаћу и страну.И то одређену."Лепе" брене се гадим.Наравно,ту може да буде и нека класика...И то је то.Да ли сам зато кретен?Зато што имам другачији укус од тебе?
 
I šta kažeš za kolekciju LP(znaš li šta je to?) od 650 komada, većinu stranih izdanja...
A kad se prešlo na ove savremene nosače zvuka- šta kažeš na kolekciju od preko 450 discova...
 
marina.c:
A, jel ti to "gornja" granica za EXIT, majke ti??? :?
Nemoj da me razočaravaš Mare(mogu li tako da te oslovljavam, a?!)- baš sam mislila da si ti jedan fiiiniiiii mladić :-D
Pa, ti (oko) 38-e su slušali( i slušaju) pravu muziku. Ne znaju ti oni ko je Seka, Beka, Viki, Miki, Siki...za cecu čuli i znaju ko je- ona iz Žitorađa što se udala za opasnog tipa , na njegovu" grbaču" postala popularna među omladinom koja nije prešla granice rođene zemlje,koga su posle isti takvi tipovi upucali, koja nam sad peva tužne balade prozuklim glasom o tome kako su se voleli...bla...bla...bla...
Jel dosta?? ;)
Majke mi kako kazes ne znam o cemu pricas i cemu ovo...
"Vi" pricate kako ste svi matroi da bi isli na exit?? Zasto ste matori... ja sam onda naveo prost primer mojih prijatelja koji imaju blizu 40 godina i neosecaju se uopste matoro... otisli su na exit naravno i uzivaju...
I opet kazem ne znam cemu ova prica... sta sam lose rekao, ili si ti mozda pogresno protumacila... kakve veze ista ovo sto si ti meni napisala kao i prosli tvoj post, imaju veze sa mojim...

I mozes da me zoves Mare... a ja tebe Marince? ;)

Poz...
 

Back
Top