Sta se radi na Svastari?

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Ali hocu konkretan izvestaj :arrow:

ko je banovan-
ko sa sa kime posvadjao-
ko se sa kim smuvao-
gde su sekretarice-
jeste li legalizovali gandzu-
koliko se krecu karte za egzit-
ima li spamera-
sta je bilo sa Generacijom 2005 dokle se stalo sa tim projektom-
ima li volje za nastavak-
da li se rimeju naslov teme-
itd. (a tu spadaju svi ostali tracevi) ...
 
Ja sam se smuvao sa 99% forumasica , samo nemam pojima kako koja izgleda :))))))

Jos uvek sam br.1 po broju postova na krstarici , br.2 je @Psiho sa nekih 19.000

father promenio nick u Cale i postavio avatara da se smrznes :))))
Mare & Dina81 su u nekoj opasnoj shemi
McMillan & daca75 muvaju se svaki dan , razmenjuju brojeve telefona nisu se jos videli :))))
jacques & NatasaNatasa juce su isli na sladoled i bilo je tu jos necega :)))))))
Lucca je devojka sa najlepsim zelenim ocima na forumu :)
Looodica je dosla u YUGU ali nikome se jos nije javila , navodno su joj ostali br.telefona u Norway :))))
BGD Platform - svaku noc se na forumu ubija od HIP HOP muzike
Lilu pocela da posecuje forum - padace kisa napolju

enough from me .... keep in touch
 
whitenicky:
Ja sam se smuvao sa 99% forumasica , samo nemam pojima kako koja izgleda :))))))

Jos uvek sam br.1 po broju postova na krstarici , br.2 je @Psiho sa nekih 19.000

father promenio nick u Cale i postavio avatara da se smrznes :))))
Mare & Dina81 su u nekoj opasnoj shemi
McMillan & daca75 muvaju se svaki dan , razmenjuju brojeve telefona nisu se jos videli :))))
jacques & NatasaNatasa juce su isli na sladoled i bilo je tu jos necega :)))))))
Lucca je devojka sa najlepsim zelenim ocima na forumu :)
Looodica je dosla u YUGU ali nikome se jos nije javila , navodno su joj ostali br.telefona u Norway :))))
BGD Platform - svaku noc se na forumu ubija od HIP HOP muzike
Lilu pocela da posecuje forum - padace kisa napolju

enough from me .... keep in touch


Da nećeš ti neke novine početi da izdaješ?
 
Kako bre Jagodice kad tebe svi vole :roll: samo ti kuka da te niko ne voli, ustvari samo ti treba posvetiti malo vise paznje :idea: Sta je sa Vragolastom amebom ili Nestasnom amfibijom ili tako vec nesto?

2whitenicky
Pravi vojnicki izvestaj.
Bravo momce niko tebe nece prestici po broju postova :D

A od sekretarica jedina ostala Natasax2 :lol:

Provalio sam cala da je promenio nick.Zanimljiva pojava hocu i ja da ga zamenim, ustvari ja cu moj da prodam na br. 9.999 :lol:
 
loop:
Kako bre Jagodice kad tebe svi vole :roll: samo ti kuka da te niko ne voli, ustvari samo ti treba posvetiti malo vise paznje :idea: Sta je sa Vragolastom amebom ili Nestasnom amfibijom ili tako vec nesto?

2whitenicky
Pravi vojnicki izvestaj.
Bravo momce niko tebe nece prestici po broju postova :D

A od sekretarica jedina ostala Natasax2 :lol:

Provalio sam cala da je promenio nick.Zanimljiva pojava hocu i ja da ga zamenim, ustvari ja cu moj da prodam na br. 9.999 :lol:


Najbolji ostaju :mrgreen:
 
zana, zana... znaci ti si ta koja je zasluzna za to??!! sta da ti kazem... vodim te u restoran, definitivno... ma sta restoran, spremam sam!!! probaces italijansku kuhinju "ala" batka_mija -> majstoro za spageto i makarono... (receno na srpskom sa italijanskim akcentom!) ima ti zavrsim to cim mozes... :mrgreen:
 

Back
Top