Насер Орић жали за Ђинђићем

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

untouchable

Ističe se
Banovan
Poruka
2.748
Орић данас на ОБН телевизији, на питање водитеља да прокоментарише изјаве политичара из Србије о пресуди, рече да му је жао што у Србији нема више политичара налик Зорану Ђинђићу, спремних да направе отклон од "Велике Србије". Није био задовољан ни Тадићевом изјавом али је рекао да мисли да је она пре свега била упућена одређеној сорти људи у Србији.

И да, похвалио је Наташу Кандић...
 
untouchable:
Орић данас на ОБН телевизији, на питање водитеља да прокоментарише изјаве политичара из Србије о пресуди, рече да му је жао што у Србији нема више политичара налик Зорану Ђинђићу, спремних да направе отклон од "Велике Србије". Није био задовољан ни Тадићевом изјавом али је рекао да мисли да је она пре свега била упућена одређеној сорти људи у Србији.

И да, похвалио је Наташу Кандић...

Znači Tadić valja?
 
Ма јесте, Орић је свиња једна прљава злочиначка, која сад глуми лудило. Према Ђинђићевом опусу сам увек писао критично, али ова Орићева изјава је гадост. Па зна се да је Ђинђић током рата у БиХ јавно подржавао страну која се борила против Орићевих злочинаца (дакле, институције Републике Српске, кога би другог?). Сад, што човека "следбеници" постхумно дизајнирају као Биљану Ковачевић Вучо, друга је прича, а причали смо и о томе.
 
pilgrim_kg:
Naser je jedan zlocinac koga je trebalo osuditi...
i zato me nervira cela ova prica...
Shvatas ti to samo se pravis...;)

Јок, бре! "Невиђен лик" (требао сам одмах ставити наводнике) због његове биографије, нема где га није било...Па, још његова прича како се највише дружио са Шешељом (порука, зар не?), при том нисам фан радикала, али ми је интересантно како се одвија "прича"...Па, сада на ОБН-у као, случајно ламентира над судбином Србије без Ђинђића...Ето, убише га, а да нису били би баш добри. Фуј! Човек који је био све и свја у том региону сада **** по СВИМА НАМА, не преза ни од потезања убијеног Зорана...Каква љига!

Конташ ли сад да се "правим" ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top