tenis

nikodim:
A ti volis neme... a nastrani decace... Ili ponekad lupis samar svojoj devojci, tek da razbijes monotoniju i cuje nesto od nje, pa makar i prasak tog samara.
Ne mora to biti teniserka... ali mora valjda biti zivo stvorenje koje emituje neki zvuk...


heehe svaka cast ti si izgleda ovde pravi viclija ili zezlija...dakle ti da si muskarac i da umes da izbacis neki zvuk iz devojke shvatio bi koliko je samo bolji od teniserki na TV-u...ali posto ej kapiram faza dvosekundashka ne ide nikako ka bilo kom zenskom zvuku,pa kad uspes baci poruku ;)
 
ima ona radio emisija nadrealista...pa kad prenosi tenis...e takav je i meni trip...gledo sam sve uqpno u zhivotu 15min tenisa...totalna besmislica...super je igrati ga kao klinac sam isho u shkolu i odbijao o neki zid lopticu...mozhda i odigrao par partija al ne na pravom terenu(nije imo ko da me odvede il uputi)...tako da verujem da je za igru super...al za gledanje je ogavan...kao i svi sportovi...ok extremni su zanimljivi jer imash da vidish neke neverovatne stvrari...mozhda kad bi teniseri udarali svaq lopticu uz kolut unapred il zvezdu il neshta...
 
meni bolje ide badminton nego tenis, mozda sto ovo kao znam pomalo pa ne mogu pravilno da lupim teniskim reketom. ali super su individualni sportovi u stvari tog tipa
 
Meni je bas krivo sto nisam pokusao da treniram tenis. Doduse nisam imao ni gde, nisam imao uslova, ali voleo bih da znam neke osnovne cake, osnovne udarce. Kod nas je dosta zabataljen taj vid individualnog sporta, sto tenis, atletika ili plivanje, a mogli bi da imamo zapazene rezultate.

E kad rece Nadal, bas mi drago sto je danas izgubio, ipak Federer tehnicki potkovaniji. Nije sve u snazi....
 
e uopst enisam gledala ne volim mnogo da gledam sport
ma uvek mozes da treniras ako imas para ili nekog ko ume da ti pokaze, bar da naucis
kad pokusam da lupim teniskim reketom ode loptica negde nekontrolisano
 
Ne znam, mislim da ne bih bio 'uredan' na tenisu...treniram kosarku pa mi je tenis sada vec samo u mislima...volem da gledam ali to je sve...mozda pokusam da steknem neku osnovu.

Nadal jeste mladji ali sledece godine Federer nece moci ovako 'glatko' da ga dobije. U svakom slucaju, sngu ima samo jos da u to ukomponuje i tehniku i to je to.
 
hahahaha dobra si:)........treba skontati kretanje, pokrete u struku...joj ma haos...drzacu se ja Australian Open-a, US Open-, Roland Garros-a i Wimbledon-a:):):) i naravno Ane:)
 
e niej los sport ja sam nesto dug trenirao ali je definitivno bolja akcija rekreativnog tenisa i ono,25 maj sa partnerom (musko ili zensko) negde recimo nedelja oko 10 ujutro,posle kafa pa setnja...ali ovo profi je onakomalo iscrpljujuce kako i svaki sport koji se igra profi..jel igra neko ocemo peglamo?:)
 
?:
dragi muskarci, da li vas "pali" kada teniserke stenju dok lupaju loptu? da li u stvari samo zbog toga i gledate tenis, ako ga gledate? kako reagujete kada teniseri stenju?

Ma gde to da me pali , mene pali samo kad vidim ......... pilence :)))) Pozz :lol: :wink:
 

Back
Top