u mraku ili pod reflektorima? :)

_cat_

Početnik
Poruka
33
da li se sexate u mraku (naravno, ne potpunom) ili "pod reflektorima"?
da li vam je to bitno i da li to utice koliko cete biti opusteni (a samim tim i uzivati)?
stidite li se ponekad izgleda svog tela (salce na stomaku, male grudi, debele butine, celulit.....da ne nabrajam vise, znate na sta mislim) i da li to moze da vam pokvari ceo "dozivljaj?

i jos nesto: da li vam nekad vas partner prigovara zbog izgleda? primecujete li da mu se nesto na vasem telu ne dopada, a kada ga/je pitate, on/ona kaze: ma daaaaaaj, sta ti jeeee, super izgledas.......

:-?
 
kakav crni mrak bre ocu sve da vidim i da uzhivam u njemu potpuno : )

mada u principu mrzim plafonsku rasvetu , ta se kod mene ukljuchuje skoro nikad, sve ostalo dolazi u obzir
reflektori, prirodno svetlo, polusvetlo
inache sebe volim da posmatram, a da imam potrebu da gasim svetlo da njega ne bih videla ne bih ni bila sa tim nekim :lol:
 
NatasaNatasa:
Ne stidim se, ali volim mrak .. sve mi je tada erotčnije ... u principu se ne treba stideti svoga tela, niti dozvoliti da ti iko prigovara za salce i sl.
AKo partner prigovara, treba ga menjati ... za nekog ko ne prigovara ... šta će u sexu prigovori? Treba uživati :lol:
Potpuno se slazem sa tobom.

Meni je najbolji mrak, ali prija kad se naziru obrisi... Dakle, moze i neko sasvim priguseno svetlo. Ali, bas kao sto Natasa rece, samo zato sto je eroticnije tako.
Pokusavala sam da se mazimo dok je svetlo (pa cak i prirodna svetlost), nije to to... Volim da drzim oci zatvorene i da me nista ne uznemirava dok uzivam, a ponajmanje svetlost.
 
Apsolutno sam opustena, nesputana, slobodna i spontana, kada je seks u pitanju...
Ne volim da se seksam u mrklom mraku, jer je i vizuelni dojam meni veoma bitan...
Ne, nije mi se desilo da mi prigovara zbog izgleda, osim u smislu - droljo, zasto nisi obula carape sa halterima... :lol:
 

Back
Top