Backstreet boys

T

teahc

Gost
Backstreet boys fanovi javite se(ako vas jos uvek ima!)!Da,da-ja sam jedna pacenica i veliki fanatik backstreet boys-a.Well sue me!!Oni su najbolji boy band svih vremena a Blue,*N sync,Westlife i kompanija su samo kopije. :D
 
Draga moja sugradjanko,britgirl,nisu se oni raspali,vec je Nik objavio solo album pa su pocele da kruze glasine o njihovom raspadu.Inace,novi album im izlazi u julu 2004. :wink:
 
Velika je steta sto ih vise niko ne gotivi kao pre.No dobro sta se moze.U koju skolu ides britgirl?Ja idem u "21.maj" ili "Car konstantin"( menjali su nazive).Pitam te to jer si iz Nisa.
A sto se bsb-a tice-*N sync mogu da im pljunu pod prozor.I Justin je idiot.Mrzim ga!!! :x
 
Trazim vec neko vreme Divx (avi, mpeg...) ili barem VHS najboljih muzickih spotova Backstreet Boys. Volela bih da iznenadim drugaricu za njen rodjendan ali ne mogu nigde da nadjem doticne! Traganje vrsim skoro iskljucivo internetom jer mi samo to i dostupno s obzirom da se vrlo, vrlo malo krecem... iz fizickih razloga... Molim za pomoc, sta drugo da kazem... :(
 
Za spotove mogu samo da dam neke adrese ne Internetu.
www.bsb.vis.pl-spotovi"Quit playing games with my heart","Drowning","Shape of my heart","More than that".
http://myhome.naver.com/mudzzang/bsb/video.htm-"we ve got it goin' on"
http://masha.yhoa.net/pub_v/c4b4b620e6bd0924de8ba13748614c73/esongs1.htm-"everybody","I'll never break your heart","Get down","I want it that way","As long as you love me".
Toliko za sada jer moram da nadjem jos neke adrese na kojima se nalaze ostali spotovi. :D
 
za sada imam samo te adrese ali,Maya,skini kazaa program-stvarno je dobar.Moze da nadje svasta.Sto se spotova tice-malo po malo i skinuces ih sve.Samo strpljenja :) .Kako sam ja mogla da cekam???(Znam da sam crazy ali sta cu kad ih mnogo volim! :P ).
 
teahc:
za sada imam samo te adrese ali,Maya,skini kazaa program-stvarno je dobar.Moze da nadje svasta.Sto se spotova tice-malo po malo i skinuces ih sve.Samo strpljenja :) .Kako sam ja mogla da cekam???(Znam da sam crazy ali sta cu kad ih mnogo volim! :P ).

Ako si voljna da ih kopiras na CD za mene ja bih platila. Bila bih mnogo srecna i zahvalna!
 
Jao Boze svi vole Nika(mislim na fanove Backstreet boys-a).I meni je omiljeni.Mislim da kod nas nema nigde da se kupe njihovi spotovi.Ja sam ih trazila po gradu ali nista.Stvarno ne znam kako da ti pomognem... :?
 
teahc:
Jao Boze svi vole Nika(mislim na fanove Backstreet boys-a).I meni je omiljeni.Mislim da kod nas nema nigde da se kupe njihovi spotovi.Ja sam ih trazila po gradu ali nista.Stvarno ne znam kako da ti pomognem... :?

Ne postoji nikakav nacin da pozajmis CD pisac ili odneses HARD DISK kod nekog ko bi ti narezao CD...?
 

Back
Top