Naucna Fantastika (dodatak-procitaj!)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Oximoron

Gost
Poruka
11.835
Nadao sam se da necu biti prinudjen na ovaj ocajnicki potez ali izgleda da cu morati.
Ozbirom na to da se na ovom podforumu sve vishe i vishe u poslednje vreme pojavljuju korisnici kojima ni seminar posvecen objashnjavanju procesa stavljanja kachketa na glavu ne bi pomogao da to nauche,moramo da razjasnimo nekoliko stvari,barem da probam.
Pod 1.
Ovo je podforum NAUCNA FANTASTIKA .U naucnu fantastiku ne spadaju teorije zavere iz proslosti,meditacija,i ostale stvari tog tipa.Zato je postavljanje tema vezanih za to NAJSTROZIJE zabranjeno.
Pod 2.
Ukoliko je neka tema obrisata/zakljuchata a korisnik opomenut,NI U NAJGOREM STADIJUMU LUDILA ne ponavljati isti postupak.Korisnik mozhe argumentovati svoje postupke,ali nikako ih i ponoviti.U suprotnom moze doci do iskljucenja sa foruma na vreme koje cu ja odrediti(drugim recima bolje se odma upisi na kurs grncarstva).
Pod 3.
Tema za chat je "SF Caffe" .Svaki chat van nje je,opet,NAJSTROZIJE zabranjen.2-3 shaljiva posta se mogu protolerisati,ali NIKAKO nesto vise.

Dakle,da rezimiramo sta smo do sada naucili:
Na ovom podforumu zabranjeno je:
-Postavljanje tema nevezanih za Naucnu Fantastiku.
-Ponasanje suprotno sugestijama/zahtevima Administratora (Admin,Lilu,Rastaman,itd.) ili Moderatora(Oximoron,Kuliraza).
-Chatovanje van teme "SF Caffe" koja je za to predvidjena.

Nadam se da vam je koriscenje specijalnih kolor efekata pomoglo pri razumevanju i usvajanju ovoga texta :D


A sada,da se malo opustimo.Pored zabranjenih stvari,ovaj forum je prilichno zabavan.Imamo kafic,SF Team,kome se moze svako prikljuciti,Neverending kviz,u kome svakoga dana naucimo nesto novo(nazalost imamo i padobrance koji lupetaju ko maxim po diviziji,ali navicicete se).
Malo o SF Teamu:

Pre jedno 2-3 meseca,pojavio se korisnik ender71 ,sa odlicnom idejom da postavi SF Kviz,od 104 pitanja,kako bismo testirali,prosirili nase znanje,ali pre svega,zabavili se.Kviz je odlicno napredovao,bio je veoma lepo prihvacen medju rajom,i uopste tih mesec dana na ovom podforumu sve je bujalo u takmicarskom duhu.Taj kviz je pomogao i jos u jednoj stvari-zblizavanju ljudi a ovom podforumu.E sada,kviz je bio divan,ali bio je ogranicen,i nakon zavrsetka kviza (i velikog zura) upitali smo se:"I shta sad?" .Onda je neko dosao do odlicne ideje:"Napravimo team koji ce se baviti sf stvarima,odgovarati na kvizove,ispijati pivo,i pucati na padobrance!".I tako je stvoren velicanstveni "SF Team" .U tom pocetnom,prvobitnom izdanju,SF Team je brojao sledece clanove:
ender71
dan555
Oximoron
miki13991
bufla
raven
Kuliraza
Sal.
Nakon toga,usledio je jedan malo manji kviz,u kome smo izasli sa jos nekoliko clanova,koje ovde necu nabrojati,shto naravno ne znachi da ih ne cenim koliko i sve ostale.

Sada je SF Team jedna dobrotvorna pivopijsko kvizoresavateljsko zaebantska organizacija :D U SF team se moze utji odgovaranjem na 3 pitanja u kvizu,ili u dogovoru sa ostalim clanovima :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nadam se da sam vam pojasnio nekoliko stvari,i olaksao boravak na ovom podforumu. :D
Ziveli!
 
E ljudi,obizrom na to da svi znate shta me je skoro "snashlo" ja reshih malo da odem na more...da se razbistre malo misli,i napravi neka perspektiva...sta cu dalje,itd...u Grchku,kod sestre,imam vizu,itd...
Idem koliko sutra,mozhda preksutra...
Enivej,vi ocu da mi budete dobra decica,i da ne chatujete mnogo,i da se ne svadjate ni pod razno,a ako opet dodje vanzemaljac i krene da smara obratite se ili jominiju ili rasti da ga ugase,i recite im da sam vam ja rekao da postupite tako :D
Takodje da prevedete taj odgovor hokingu vise,i da me potpisete :D
I da ne idete u krevet previse kasno,i obavezno da slusate sta vam kaze neko nadlezno lice...vec cu zamoliti nekoga da vas malo prati :D
Toliko od mene,mozda sutra malo banem ako ne odem :D
Ljubim vas sve :D
 
Oximoron:
E ljudi,obizrom na to da svi znate shta me je skoro "snashlo" ja reshih malo da odem na more...da se razbistre malo misli,i napravi neka perspektiva...sta cu dalje,itd...u Grchku,kod sestre,imam vizu,itd...

Oxi....lep provod...plivaj i za mene...:( :D:D
Kupi nesto za zastitu od sunca..i kloni ga se od 11( 10 ) do 16h....ozbiljna sam...

i da ne chatujete mnogo

necu mnogo....obecavam...:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top