psp (portable play station)

Наравно да има.Игре су у просеку око 40 јевреја,торбица је 35.крпа за екран 20,свакаојаки додаци(Слушалице,каблови,итд-око 50 јевреја)...Имаш у Bigg Apple Electronics-Палмотићева 20а;телефон 011/3344696 и 3242522.Па,што рече Зоол...

Zool:
ima se moze se,a ? :p
 
glupo je shto se teshko nalaze piratski naslovi....jbt otkud mi 40e za svaku igricu?!?!?
ovako,dosta mi je i moja Nokia 6630,igrice ne zaostaju mnogo za onima sa PSP,a mogu da pokrecem i one za NGAGE Nokiu.sinoc sam bash igrao Midnight Madness 3 sa Xbox-a.
 
Ја бих то купио само због ГТА Либерти Сити-ја :))) Али фала Богу,то је отишло на ПС2,а што рече неко 2008 ће бити направљен ОК емулатор,тако да...Стрпићу се :)))
 
našla sam igrice na torrentima:p
hvala na telefonu, moram da mu pod hitno kupim torbicu..pao im je već par puta:roll:
inače igice su u nemačkoj 49 evra.
ali kada pazarim memory stick,koji j etakođe 50 evra...može da se turi sve ono sa torenta:p
super.
ali ljudi..vi nemate pojma kako je to super stavrčica!
mogu filmovi, muzika, surfovanje...ima wireless....ma genijalna stavrčica!
grafika je fantastična,komande takođe...
ma ja sam oduševljena...inače sam gadget freak:p
 
pajamaca:
našla sam igrice na torrentima:p
hvala na telefonu, moram da mu pod hitno kupim torbicu..pao im je već par puta:roll:
inače igice su u nemačkoj 49 evra.
ali kada pazarim memory stick,koji j etakođe 50 evra...može da se turi sve ono sa torenta:p
super.
ali ljudi..vi nemate pojma kako je to super stavrčica!
mogu filmovi, muzika, surfovanje...ima wireless....ma genijalna stavrčica!
grafika je fantastična,komande takođe...
ma ja sam oduševljena...inače sam gadget freak:p

На оригиналном фирмеверу то не може,што значи да си купила код неког доброг човека који ти је убацио старији фирмевере на који може пиратски софтвер,и на који значи може да се гледају филмови,нет... :D
 
nije tačno, kupila sam u radnji.
ima smisla to što govoriš, ali ako imaš memory stick...na koji put usba mož'
pakuješ sve i svašta...
što ne bi i filmovi?
uz njega smo dobili neki demo diskić na kojem su filmski traileri i 5 spotova...
kupiću stick,pa vas obavestiti detaljnije...samo mi treba 10000 dinzi:roll:
i još 4000 za torbicu za krpicom...ijauuuu
a tek sam došla sa moreta..nema se para....
evo ti screen shot home pagea:p



vidiš da može da surfuje:p
i jako lepo to radi...samo je zayeb bez tastarure:p
 
пајамаца

Пази,колико сам ја упознат,Сони је због пиратерије,забранио продају старог фајмвера,на ком је између осталог могло да се гледају филмови,музика,сурф...

ima smisla to što govoriš, ali ako imaš memory stick...na koji put usba mož'
pakuješ sve i svašta...
što ne bi i filmovi?
uz njega smo dobili neki demo diskić na kojem su filmski traileri i 5 spotova...

Ово те ништа нисам разумео :))) На фајмвере старији од 1.4 не може да се ради то.Мада,сад кад размишљам,можда је Сони дозволио рад на томе...или је то било за блу-реј дискове...или ПС3... :? :? :? Сад сам себе не разумем :))) Ај проверићу :)
 

Back
Top