Dokle bre,bre!!?? :)

torrente_bg

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.227
Vidite sta je borba za lovu i drzavu.
Crnogorska avio kompanija ne da da joj se dodeli status strane kompanije u Srbiji jer bi onda imala pravo da iz BG leti samo za CG a ne i da ima letove za Evropu itd.
I tako CG ne daju da im se ukinu privilegije ovde ali zato se tamo za Srbe sve ukida.
Za sad su se izborili da studiraju za dz,da mogu opusteno drzavljanstvo da dobiju.Sad je na redu da mogu i njihove firme da u Srbiji imaju prava kao domace.
Znajuci kakvi su idioti oni koji vode Srbiju i to ce da dobiju.
Pa dokle?
 
Ma neverovatno je koliko svi rade ovu Srbiju.
Pa evo samo primer tih mnogo puta pomenutih studenata.
Kao oni ce nasima dati sva prava kao i pre raspada,ali i mi da damo njihovima.
E sad,ko je jos iz Srbije isao u CG da studira.Mozda 1 student godisnje.
Sutra ce da daju predlog da ravnomerno delimo recimo psenicu.Oni ce nama dati pola od svog roda ali i mi njima da damo pola od naseg.Verovatno bi i to proslo kod ovih nasih pajsera.
Zato cemo i biti na dnu uvek.
 
torrente_bg:
Ma neverovatno je koliko svi rade ovu Srbiju.
Pa evo samo primer tih mnogo puta pomenutih studenata.
Kao oni ce nasima dati sva prava kao i pre raspada,ali i mi da damo njihovima.
E sad,ko je jos iz Srbije isao u CG da studira.Mozda 1 student godisnje.
Sutra ce da daju predlog da ravnomerno delimo recimo psenicu.Oni ce nama dati pola od svog roda ali i mi njima da damo pola od naseg.Verovatno bi i to proslo kod ovih nasih pajsera.
Zato cemo i biti na dnu uvek.
sad ce da te rastrgnu patriote po forumu sto napadas srbe iz crne gore koji su mozda glasali za zajednicu..ko da ima neke razlike..
 
jomini:
Nije mi jasno kako neko ne isforsira pitanja ovog tipa u javnosti. Ali ne da kaže u nekoj emisiji i gotovo, već da se ozbiljno i konkretno zatraži objašnjenje.

Pa znalo se da ce tako da bude. Svaki drugi u Srbiji je nekim crevom vezan za CG.
Sada je Crnoj Gori deset puta bolje nego ranije. Sada bas nikakve obaveze, nemaju, a prava su zadrzali , i jos ih i uvecali.

I ranije sam rekao da Srbija ne sme da bude salter za sve Srbe sveta.
Kako se kome digne, da mu nesto treba, tu je Srbija da mu brani interese i prava...

Isto vazi i za Crnu Goru, i Republiku Srpsku, i sve "Srpske zemlje"...........od Milvokija do Tokija....

Sada je Srbija pristala i da otplacuju Crnogorske dugove, a da zauzvrat zadrzi kontinuitet clanstva u Svetskoj Banci.........koji ce CG dobiti za dve nedelje...
 
torrente_bg:
Ma neverovatno je koliko svi rade ovu Srbiju.
Pa evo samo primer tih mnogo puta pomenutih studenata.
Kao oni ce nasima dati sva prava kao i pre raspada,ali i mi da damo njihovima.
E sad,ko je jos iz Srbije isao u CG da studira.Mozda 1 student godisnje.
Sutra ce da daju predlog da ravnomerno delimo recimo psenicu.Oni ce nama dati pola od svog roda ali i mi njima da damo pola od naseg.Verovatno bi i to proslo kod ovih nasih pajsera.
Zato cemo i biti na dnu uvek.

vaistinu1vq.gif
 
skarfejs:
Terazijski Crnogorci, su posle fingirane odbrane zajednice SCG, presli na plan B.
Da sve ostane isto , samo da se nastavi sa muzom Srbije na sve nacine.
to je ona druga karta na koju su igrali...jashi srbiju vechno..zamajavaj je prichicama o nacionalnim snovima i slicnim baljezganjima..samo da smo mi u sedlu...gori od njih su mi jedino ovi nasi slepci koji padaju na te fore,jos se nesto loze,kao rat,ovo-ono...
 
Andreavk:
...a kako vas to "muzu" Crnogorci...a da im uvedete sankcije....more tako paranoicni nikad necete u Evropu :) ...

Pa koji cete K*rac na BGD univerzitetu????
Zato sto je dzabe???

Sto ne idete da se lecite u Hrvatsku???.........skupo , a??

Ma pali, bre.....................Samostalna CG...ja jedva docekao, kad , ovi opet po starom
 
Pa politika se valjda zasniva na tome da se ostvari neka korist.
Znaci ako sam ja politicar u Srbiji treba da gledam da vodim politiku od koje ce Srbija imati korist,a ovi politicari prema CG vode politiku u kojoj Srbija nema NIKAKVU korist.
A iskreno ne vidim sta korisno CG ima i da ponudi sem jos svezih mafijasa za BG asfalt i genijalnih rukovodilaca za srpske firme i politicke funkcije.
 
ako smo toliko nesposobni da nam neko drugi kroji ciljeve drzave srbije,da odredjuje sta je kulturni obrazac i slicno,onda bolje da dodju nemci...nemca na chelo SANU,nemca na celo UKS,UNS,ministra policije i ostale jake polozaje...garantujem da bi nam svanulo za par godina...
 
serb_pagan:
ako smo toliko nesposobni da nam neko drugi kroji ciljeve drzave srbije,da odredjuje sta je kulturni obrazac i slicno,onda bolje da dodju nemci...nemca na chelo SANU,nemca na celo UKS,UNS,ministra policije i ostale jake polozaje...garantujem da bi nam svanulo za par godina...

Ja napisah pre neki dan, da treba da uvezemo premijera, i celu rukovodecu garnituru , ministara i sl.

Kad smo dokazano nesposobni, i debilni, da nam bar daju staratelja, da pripomogne invalidima.
 
ovo sto rec billy za ovdasnje bulatoviceve...je u pravu. takve se stvari desavaju, barem u bgd-u zadnjih mesec dana, pljacke najortodoksnije njihovih funkcionera...stampa je pisala, da ja ne pamtim takvu beskrupuloznost. mislim da ce ovo biti kao rezolucija inform biroa...kad svi totalno ispizde i polarizuju stavove oko cg, onda ce neko na vlasti da istupi i da ih odjebe...i bice novi broz.... a mozda je sve to ustupak za kosovo...ko zna..
 

Back
Top