Chaterska tema

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Magus:
da sam mod. ne bih ja nikad :mrgreen:

nego dok jos imamo vremena da popricamo o kojecemu...
neki predlog?
mogli bi o ringlovima... nisu josh skroz zreli, ali lepi su i kada malko kise... bash je fino kada prolazish ulicom i nonshalantno uberesh shaku istih sa drveta... e, ali tako neshto se ne moze u Beogradu...
e, a nekada je bilo i treshanja i vishanja... samo su ih ljudi povadili... ko zna zashto... valjda necje da im lome grane.. a secjam se bilo je chak i dudova... a sada ne mogu nigde da ih sretnem.. secjam se da sam ih njupao kao mali... i da je bilo puno gusenica na njima... valjda su ih zato i povadili... a i usta ti se ofarbaju u crno, ako su i dudovi crni, a ima i belih... od njih usta nisu crna... bash chudno...
 
jesam... evo bash sada...
a mozda bi mogli i o tome kako neke chaterske teme zazhive, a neke ne... eto, neke se cak i smataju kultnim... svashtara u malom.. samo valjda treba da te ne napadnu odma i eto ti prilike da udjesh u legendu...
 
evo i ja cju da zamajavam... dajte shansu novima da se osecjaju kao deo tima... kao neko ko je doprineo... neka se poistovete sa nekom temo... shto ih odma strashite s' kljuchem... evo ja cju da chatujem do sutra... a i od sutra... dacju ti 5 zvezdica... eto, bash sam fini.. josh da se mazem na 'leb... ishh.. gde bi mi bio kraj...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top