za sve one koji nisu primljeni...

Lejdi Di:
na ekonomiji su danas prosirili listu za sve koji imaju iznad 60 bodova...a cula sam da na ekonomskom u kragujevcu ima josh dosta mesta...
za ostalo ne znam,al ono na mashinskom i rudarskom ce sigurno biti mesta!


Mislis na beogradski ekonomski, pa za koliko su prosirili listu? Koliko ja znam 1500 je imao oko 72-73 poena. Mora da je zbog skolarina...
 
zanima me rad sa decom i drustvene nauke, umetnost ali na takvim fakultetima izgleda nema mesta...mislim, bilo bi lepo kada bih mogla da pauziram godinu ali meni to nije opcija...ipak odmarati se od knjige godinu dana...izgubis radne navike, matorci za glavom itd...izgleda da mi ne gine neki prirodni fax u septembru
 
Lejdi Di:
na ekonomiji su danas prosirili listu za sve koji imaju iznad 60 bodova...a cula sam da na ekonomskom u kragujevcu ima josh dosta mesta...
za ostalo ne znam,al ono na mashinskom i rudarskom ce sigurno biti mesta!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!! Pa gde ce sa svim tim ljudima ? Ionako nas je k'o Kineza ... ponekad stvarno preteruju, ali nema veze ... cilj je da se sto vise sveta upise :)
 
ma mene je prijemni na uciteljskom kostao oko 6000, plus pripreme iz muzickog i fizickog 4000 a nisam primljena.
neki su isli na pripreme iz srpskog oko 9000, opsta informisanost oko 4000!
a upis je 3500!
skolarina 60000 i to pri upisu pola!
bolje na neki privatni sa tim parama!
 
a bilo je providno shto su proshiili listu...na upisu je taj neki covek u jednom trenutku uzeo mikrofon i kazao molim sve prisutne za malo paznje,svi koji imaju preko 60 bodova ce biti primljeni! njih jedno 300 krenuli da vrishte od srece, a on kaze kao, josh jedna jako vazna napomena, drago mi je shto ste srecni ali sad ajde svi u banku uplatite prvu ratu 18000 dinara a mozete i svih 70000....naravno sve za pare, al ne brini ru_bi_tch svi su na daljinu,pa onda i nije guzva!
 
Ne znam sta bih vam rekla ali... kod nas na PMFu uvek ima mesta. Prosto mozete da birate sta cete: fiziku, matu, informatiku, mesane varijante. Svratite do PMFa u NSu pa se raspitajte. I uzgred nije tako strasno kao sto vas svi plase. Samo da znate da su matematicari a narocito fizicari trazeni, pa vi sad vidite. Ne ozbiljno nije strasno, ja sam to upisala posle drustvene gimnazije i pritom matu nisam volela a eto upisala sam to bas zato jer me nisu primili gde sam htela, i sto puta sam proklela taj splet okolnosti ali eto sta mi fali, jos samo jedan ispit i gotovo. I naravno sada shvatam da je to najbolje sto je moglo da mi se desi sto se skole tice.
Mozda to, a cula sam da mozda ima mesta na klasicnim naukama u BGu.
Ne znam nisam bas u toku. Bilo je to davno, a usput i najmanja briga u toku skolovanja. Samo polako i bez frke jer nista nije toliko strasno da bi se nervirali, cuvajte nerve (trebace vam u toku studiranja:)))
Srecno svima, i ne zaboravite za ubuduce, uvek imajte rezervnu, sigurnu varijantu.
Pozdrav svima
 
Na Građevinskom ima još mesta. I primaju sve sa Saobraćajnog, FON-a, Mašinca, Rud. Geološkog (mada sumnjam da će onde neko da otpadne :) ), uh, valjda Tehnološkog, blah... Pa tehnički. Jao, da i sa nekog tehničkog u Boru :shock: tako svake godine, stvarno me zanima kakav je taj u Boru :?
Čisto, koga zanima...
 

Back
Top